ZaWirOwane Ciach0 x3 (FunNyPlaYer x3) vS 666Ozzy666

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser142568
  • Data rozpoczęcia

Kto Wygra?

  • Wygra funny

    Głosy: 14 45,2%
  • wygra ozzy

    Głosy: 14 45,2%
  • pojedynek się nie odbedzie

    Głosy: 3 9,7%

  • W sumie głosujących
    31
Status
Zamknięty.

DeletedUser175584

Guest
zal ;0

nie masz dowodów lamką :)

a po drugie tylko ra chciałem z kolegami zdovyć ups ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser162819

Guest
loool. Co to za sędzia ,który pomaga jednej ze stron?? Co to za pojedynek gdzie ozziego 2 osoby pushują??
Gdzie dowody,że to bajus nasłał kolegów?? Po to są deffowcy,żeby obronić w razie ataków osób trzecich...
 

DeletedUser169458

Guest
Broniliśmy. Ale atakowały go osoby które były z nimi na ts. Przypadek ? nie sądzę. Ja ozziego nie pushowałem, melon też nie z tego co wiem. Deffa dostał, ale i tak wszystko padło.
 

DeletedUser153746

Guest
loool. Co to za sędzia ,który pomaga jednej ze stron?? Co to za pojedynek gdzie ozziego 2 osoby pushują??
Gdzie dowody,że to bajus nasłał kolegów?? Po to są deffowcy,żeby obronić w razie ataków osób trzecich...

Co to za reprezentanci którzy perfidnie atakują... Czy tak nam świecą przykładem....?
i przerywaja pojedynek....
 

DeletedUser142568

Guest
JA NIKOGO NIE NASYŁAŁEM JA SIEDZIAŁEM NA TS,SPOKOJNIE GRAM SOBIE I SŁYSZĘ,ŻE MÓJ COPIK NASYŁA LUDZI NA OZZIEGO NO CÓŻ,NIECH SE NASYŁA JA GRAM POJEDYNEK 1 vs 1 a nie 30 vs 1
Gratki za grę ozzy i pamiętaj jutro zagramy prawdziwy pojedynek (*copik nie ma wstępu)!!!
ok?
 

DeletedUser169458

Guest
JA NIKOGO NIE NASYŁAŁEM JA SIEDZIAŁEM NA TS,SPOKOJNIE GRAM SOBIE I SŁYSZĘ,ŻE MÓJ COPIK NASYŁA LUDZI NA OZZIEGO NO CÓŻ,NIECH SE NASYŁA JA GRAM POJEDYNEK 1 vs 1 a nie 30 vs 1
Gratki za grę ozzy i pamiętaj jutro zagramy prawdziwy pojedynek (*copik nie ma wstępu)!!!
ok?

Już mało dowodów mam ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser175584

Guest
haha taki pro z niego a nie prada bo szły tylko 5 ataki 5 na 3 ?

wyrównane ;) z czego coma złamał sojusz zal mi cie ... ;)

Po drugię ze złamaniem soja nasłałem top 20 i co a inni graczę mogę oszukiwać bajusa że niby cię podeffuje taki coma a zaraz lece na trening nq a on wcale nie szedł tylko grał z ozzym ?
wiesz weź naprawdę się ogarnij
 

DeletedUser

Guest
Poziom dzisiejszego pojedynku idealnie oddaje poziom biorących w nim stron... wkońcu jacy gracze taki pojedynek :D
 

DeletedUser

Guest
Powtórzę się, udowodnij mi to że wy w pojedynkach nie byliście pushowani. Dasz radę? wiec zamilcz, bo jeśli z Twoimi kolegami nie da się dogadać żeby nie atakowali bo chcą udowodnić sobie lub komuś bóg wie co, to trzeba grać z defowcami co oznacza że pushowanie może mieć miejsce.
 

DeletedUser162819

Guest
Powtórzę się, udowodnij mi to że wy w pojedynkach nie byliście pushowani. Dasz radę? wiec zamilcz, bo jeśli z Twoimi kolegami nie da się dogadać żeby nie atakowali bo chcą udowodnić sobie lub komuś bóg wie co, to trzeba grać z defowcami co oznacza że pushowanie może mieć miejsce.

To jest temat pojedynku między ozzym ,a bajusem ,więc pytam czemu jest tu napisane 1vs1 skoro pushowaliście ozziego i jeszcze piszecie,że bajus grał nie fair?? Granie z deffowcami oznacza,że gracz jest obstawiony do czasu wymiany ataków,a nie,że przesyłają mu cały czas surowce -.-
 

DeletedUser169458

Guest
żebym wiedział że to ten gówniarz, to na pewno sojuszu bym nie podpisał. A ty atakowałeś oziego na pojedynku, wiec chciałem zobaczyć co to idzie, nawet nie pamietałem, że miałem soja z takim czymś. Byłem na treningu, ale było mało osób wiec wrociłem do domu. Zanim zaczniesz coś pisać, to naucz sie grac.
 

DeletedUser

Guest
Fakt zadałem pytanie retoryczne, ale może spróbuj na nie odpowiedzieć.

Sprawa jest prosta, grać bez plemienia, jednak jeśli nawet repka nie odpowiada na prośby o nie atakowanie, wiec co dopiero inni gracze, jak grać mój drogi ;)? Skoro sobie wbijecie, przerwiecie komuś pojedynek nie wiadomo czemu, może dowartościować się chcecie ? a później zdziwienie że jesteście atakowani na rundach przez paru graczy.. cóż :)
 

DeletedUser

Guest
To jest temat pojedynku między ozzym ,a bajusem ,więc pytam czemu jest tu napisane 1vs1 skoro pushowaliście ozziego i jeszcze piszecie,że bajus grał nie fair?? Granie z deffowcami oznacza,że gracz jest obstawiony do czasu wymiany ataków,a nie,że przesyłają mu cały czas surowce -.-

sluchaj step obojetnmie co sie nei ebdzie dzialo stane za nimi murem za tymi lepkami koma i meloniakiem , wy tak robicie a ktos inny nie moze? moim zdaniem problem powinno rozwiazac jedno, zgaranie rundy na 1 osobowym plemieniu
 

DeletedUser142568

Guest
sluchaj step obojetnmie co sie nei ebdzie dzialo stane za nimi murem za tymi lepkami koma i meloniakiem , wy tak robicie a ktos inny nie moze? moim zdaniem problem powinno rozwiazac jedno, zgaranie rundy na 1 osobowym plemieniu

Dobrze mówisz,tylko,że ja już dałem 100pp w przeprosinach za copika,a tu się okazuje,że ozzy grał nie fair...
Powinien mi zwrócić chociaż 50% tego co mu dałem z powodu,że i ja (copik) i on graliśmy nie fair.

A więc dogrywka była przewidziana... o to zasady.


Kto pierwszy przejmie przeciwnika,ten wygrywa oczywiście
Wioska : ( gramy dzisiaj o 19:30 ja w weekend już średni będę miał czas,a muszę już wygrać te 100pp,więc jaką nam runde wylosują taką gramy,oczywiście bez 11k i 7k)
Szlachta: paczki lub monety na gracza można wysłać max 3 grube
Rycerz i przedmioty: brak jeśli bedzie gramy bez rycka
Limit fake łącznie można wykonać 15 ataków
Nagroda 50pp (jesli oddasz mi te 50) jesli nie to o 100pp
Wojska 16k
Można tylko posiadać wojska offensywne
Dozwolone katasy : 10
ZAKAZ PUSHOWANIA!!!
Ktoś chętny do sędziowania? Step?:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dobrze mówisz,tylko,że ja już dałem 100pp w przeprosinach za copika,a tu się okazuje,że ozzy grał nie fair...
Powinien mi zwrócić chociaż 50% tego co mu dałem z powodu,że i ja (copik) i on graliśmy nie fair.

A więc dogrywka była przewidziana... o to zasady.


Kto pierwszy przejmie przeciwnika,ten wygrywa oczywiście
Wioska : ( gramy dzisiaj o 19:30 ja w weekend już średni będę miał czas,a muszę już wygrać te 100pp,więc jaką nam runde wylosują taką gramy,oczywiście bez 11k i 7k)
Szlachta: paczki lub monety na gracza można wysłać max 3 grube
Rycerz i przedmioty: brak jeśli bedzie gramy bez rycka
Limit fake łącznie można wykonać 15 ataków
Nagroda 50pp (jesli oddasz mi te 50) jesli nie to o 100pp
Wojska 16k
Można tylko posiadać wojska offensywne
Dozwolone katasy : 10
ZAKAZ PUSHOWANIA!!!
Ktoś chętny do sędziowania? Step?:D

calosc powinien oddac, bo gral nie uczciwie... nie robcie sie smieszni
 

DeletedUser

Guest
Dobrze mówisz,tylko,że ja już dałem 100pp w przeprosinach za copika,a tu się okazuje,że ozzy grał nie fair...
Powinien mi zwrócić chociaż 50% tego co mu dałem z powodu,że i ja (copik) i on graliśmy nie fair.

A więc dogrywka była przewidziana... o to zasady.


Kto pierwszy przejmie przeciwnika,ten wygrywa oczywiście
Wioska : ( gramy dzisiaj o 19:30 ja w weekend już średni będę miał czas,a muszę już wygrać te 100pp,więc jaką nam runde wylosują taką gramy,oczywiście bez 11k i 7k)
Szlachta: paczki lub monety na gracza można wysłać max 3 grube
Rycerz i przedmioty: brak jeśli bedzie gramy bez rycka
Limit fake łącznie można wykonać 15 ataków
Nagroda 50pp (jesli oddasz mi te 50) jesli nie to o 100pp
Wojska 16k
Można tylko posiadać wojska offensywne
Dozwolone katasy : 10
ZAKAZ PUSHOWANIA!!!
Ktoś chętny do sędziowania? Step?:D

Ta a jak tobie słali sure to jakoś nie wspominasz o tym ;) coma Cie poinformował że bd pushowanie wiec nie wiem w czym tkwi problem? w tym że grałeś z tymi którzy nie ogarniają ?
Sprawa jest prosta, gramy bez plemienia, ale z Twoim kolegą który nasyła ludzi na Twojego wroga oraz reprezentacją która chce się popisać jaka jest pr0, nie bardzo się da tak grać ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser162819

Guest
Dobrze mówisz,tylko,że ja już dałem 100pp w przeprosinach za copika,a tu się okazuje,że ozzy grał nie fair...
Powinien mi zwrócić chociaż 50% tego co mu dałem z powodu,że i ja (copik) i on graliśmy nie fair.

A więc dogrywka była przewidziana... o to zasady.


Kto pierwszy przejmie przeciwnika,ten wygrywa oczywiście
Wioska : ( gramy dzisiaj o 19:30 ja w weekend już średni będę miał czas,a muszę już wygrać te 100pp,więc jaką nam runde wylosują taką gramy,oczywiście bez 11k i 7k)
Szlachta: paczki lub monety na gracza można wysłać max 3 grube
Rycerz i przedmioty: brak jeśli bedzie gramy bez rycka
Limit fake łącznie można wykonać 15 ataków
Nagroda 50pp (jesli oddasz mi te 50) jesli nie to o 100pp
Wojska 16k
Można tylko posiadać wojska offensywne
Dozwolone katasy : 10
ZAKAZ PUSHOWANIA!!!
Ktoś chętny do sędziowania? Step?:D

Pewnie mnie nie będzie :p



@Melon. Reprezentacja ,która po prostu przeszkodziła w tym nieuczciwym "pojedynku", a zresztą nic nie przeszkodziliśmy,bo po to miał ozzy dwóch deffowców.nie? ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry