ZaWirOwane Ciach0 x3 (FunNyPlaYer x3) vS 666Ozzy666

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser142568
  • Data rozpoczęcia

Kto Wygra?

  • Wygra funny

    Głosy: 14 45,2%
  • wygra ozzy

    Głosy: 14 45,2%
  • pojedynek się nie odbedzie

    Głosy: 3 9,7%

  • W sumie głosujących
    31
Status
Zamknięty.

DeletedUser142568

Guest
Buhahaha, to jeszcze ktos ma pytania kto wygra ? Stawiam 200 pp ze Bajus go pocisnie, walczylem z Ozzem raz i to mi wystarczy, zero kontr itp tylko na pw pisal ze napisze po Stepa i Keymila :p A co do jego gry na moje, bot i tyle ^^

W koncu stary kumpel;) który wie kto umie grać na SP,a kto tylko "mówi,ze umie grać"
 

DeletedUser175584

Guest
haha to ja ;*

ale tylko grałem by cię zjechać odegrałem si ;* za inną rundę :)


a co do ciebie małą ozzy wyzywam cię masz odwagę przyjąć ?
 

DeletedUser173049

Guest
spoko ceiter wyzywaj mnie pp sie przyda wiesz mam male straty i musze nadrobic;p i nie wal farmazonuw bo stepa wtedy walilem nawet on sam wie o tym bo sobie wojsko ubijalismy;p
 

DeletedUser162819

Guest
haha ten ozzy śmieszny :p
Tylko obrażać potrafi i kompletne 0 umiejętności.
 

DeletedUser

Guest
glos na oziego bo to wariat dobry jest i funika to on bez klawiatury i bez komputera na komurce zjedzie
 

DeletedUser173049

Guest
zmieniam zasady;p
Szlachta: paczki
Rycerz i przedmioty: brak
Limit fake łącznie można wykonać 10 ataków
Nagroda 100pp
Wojska 16k
Można tylko posiadać wojska offensywne (początek gramy obstawieni deffem)
Dozwolone katasy : 10
Ustawienia do zmiany oczywiście, jest to moja propozycja.
Termin również.
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Tylko moje pytanie jest takie jaka to musi być runda żebyście zdążyli dograć do końca:)?

Weźcie sobie może startową chociaż z 500, bo jak pamiętam to ile razy Zawirowane Ciacho nie widziałem na rundzie to on nawet do 10k wojska nie mógł dociągnąć tylko non stop eko ciśnie nim go przejmą, a co tu mówić o 16:)
 

DeletedUser173049

Guest
na razie starczy tego;p 3 wystarcza 300pp jest;p step i nie gadaj farmazonów o mnie i na mój temat bo to nie miejce chcesz mozemy sie spykac i o tym pogadac ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ozi dobrze defuje, offem gra słabo, ale żeby pokonąc bajusa i jego braci, copków czy kogo on tam ma, to nie trzeba posiadać umiejętności, jednak na Ceitera już by się coś przydało :D
 
Wynik reakcji
6.803
na razie starczy tego;p 3 wystarcza 300pp jest;p step i nie gadaj farmazonów o mnie i na mój temat bo to nie miejce chcesz mozemy sie spykac i o tym pogadac ;p

Jestes za bardzo pewny siebie, gralem przeciwko Tobie raz, i wiem ze nawet rady Detox'a nic Ci nie dadza, jesli jestes pewny ze wygrasz stawke pp mozna powiekszyc ;) Deffem nic nie zrobisz, bo z tego co widze to tylko nim umiesz grac :)
 

DeletedUser173049

Guest
zgadza sie ale nie znaczy to ze offem nie umiem grac ;p mialem z toba raz walke na rundzie 100 zagroda 7 sekund lk wiec byla to loteria;p a pp mi starczy 100;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry