ZaWirOwane Ciach0 x3 (FunNyPlaYer x3) vS 666Ozzy666

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser142568
  • Data rozpoczęcia

Kto Wygra?

  • Wygra funny

    Głosy: 14 45,2%
  • wygra ozzy

    Głosy: 14 45,2%
  • pojedynek się nie odbedzie

    Głosy: 3 9,7%

  • W sumie głosujących
    31
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
lekka polaka nie była znowu tak niszcząca, jak pisanie bajusa do wszystkich o ataki na oziego, czego następstwem były zmasowane ataki, co nie zmienia faktu że mógł sobie to darować i cisnąć ludzi którzy zbierali się na niego ;)

A czekam dalej z niecierpliwością na Twoją odpowiedź na moje zadane wczoraj pytanie.
 

DeletedUser162819

Guest
Jak masz jakieś pytanie to zadaj mi je na pw,bo zdaje mi się,że nie odnosi się ono do tego tematu.
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie pojedynek nie ważny obie strony były puszowane [:D] za czym idzie obustronny walkower , jeśli macie ghrac pojedynek to tylko obstawieni deffem , a nie na zasadzie , że wygra ten , któremu defiarze ogarną lepiej. Ja sobie grałem ot tak , bbajus pisał surke wysyłac ,ale mysle , no pojedynek uczciwy nie bedzie , po kilku odswiezenia patrze 600pkp ozzy przewagi zropbił na d wszystkimi polakiem , kmicicem no ,to co miałem nie wysyłąć jak 2ga strona robiła to samo. copik bajusa to copik bajusa on za niego nei odpowiada ...
tyle ode mnie chłopaki i dziewczęta ...
Pozdro , bez spinki :):D
 

DeletedUser162819

Guest
Pewnie tego nie wiedziałeś,ale polak w tym momencie miał 1500/1000 deffa,bo my tylko deffa dla keymila robiliśmy ;)
 

DeletedUser169458

Guest
Ja puszowałem ozziego, i miałem 1100/800 deffa, i nie farmiłem, bo lk nie miałem, więc to żaden powód do domu, step :)
 

DeletedUser

Guest
Ty grałeś pewnie offem :p A polak deffem :) Miecze też pochłaniają żelazo, więc dużo ma wspólnego :p

a tam sie tam znasz jak zrobsiz wyoskie ksozray (a on takie mial) to nawet rekrutki sie nie czuje tylko co jaksi czas wrzucasz i jedziesz w lk, ale co bede takie rzeczy tlumaczyl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
6.803
a tam sie tam znasz jak zrobsiz wyoskie ksozray (a on takie mial) to nawet rekrutki sie nie czuje tylko co jaksi czas wrzucasz i jedziesz w lk, ale co bede takie rzeczy tlumaczyl

TO nie zmienia faktu ze jesli robisz deffa to i tak masz mniej surki na lekka... ;]
 

DeletedUser175699

Guest
głos na oziego wygraj to :) , a co do funy nie raz mi ktoś mówił że jak mu dobrze idzie to czyli tam red siedzi :) to nie wiem jak ten pojedynek będzie wyglądał
 
Status
Zamknięty.
Do góry