Zakończenie gry na świecie

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Administracja chce także propozycji jak ewentualnie rozgrzać stare światy, to jeszcze dodam jedno, wprwadzać potrzebne zmiany dla graczy a nie pierdoły, potem zakładacie taki dziwny temat co z tym zrobić

prosze bardzo tu link, a moge wyszukać i dac jeszcze inne przydatne propozycje

http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=73013
 

DeletedUser143910

Guest
Zróbcie im rundę szybkich :)

Wyślijcie wszystkim koszulki plemiona, graczom plemion top 5 jakiś bajer a nie kp :D

I koniecznie dyplom :) z podpisami od całego supportu i dyrektorów IG :)
 

-szybszy-

Łucznik
Wynik reakcji
37
Zróbcie im rundę szybkich :)

Wyślijcie wszystkim koszulki plemiona, graczom plemion top 5 jakiś bajer a nie kp :D

I koniecznie dyplom :) z podpisami od całego supportu i dyrektorów IG :)

ale mi się podoba :D na SP przekładają się prawdziwe umiejętności z gry... tam mogli by się sprawdzić. I ten dyplomik, modzio ^^
 

DeletedUser27560

Guest
Tylko ze nie kazdy ma czas na SP.

Ale cos by mogli wysłać top5 plemionom.
A nie kp. Bo eni będę nigdzie indziej grać xD
 

DeletedUser143910

Guest
Tylko ze nie kazdy ma czas na SP.

Ale cos by mogli wysłać top5 plemionom.
A nie kp. Bo eni będę nigdzie indziej grać xD

Oto chodzi :rolleyes:
Gdyby dostali kp to tak jakby.... wygrać w konkursie jedzenia pączków roczny zapas pączków ;>
A tak? dyplom pamiątka na całe zycie, koszulka lub kubek praktyczne :) myślę, że śmiało można jeszcze poczekać trochę.
Poza tym taki nowatorski pomysł ode mnie by po zakończeniu świata zorbić im stałe forum, dostepne tylko dla graczy tego św :) Dzięki temu kontakt zostanie;)
 

DeletedUser

Guest
Gram już około 2 lat na świecie 7, mam troche doświadczenia w grze, zarówno jako gracz jak i jako dowodzący plemieniem przywódca. Od jakiego czasu nie rozwijam sie bo nie mam na to zwyczajnie czasu. Myśle ze sposób przyśpieszenia światów nie jest najgorszym sposobem. Trzeba bedzie grac bardziej intensywnie, ale koniec końców gra sie skończy szybciej;)
Drugą niezbędną sprawą jest wynagrodzenie najwytrwalszych. Najlepsi z najlepszych powinni otrzymać gratyfikacje w postaci punków premium, wprost proporcjonalnie do ich wysokości w rankingu. Reszta wytrwałych powinna otrzymać swego rodzaju odznaki widoczne przy nicku gracza na wszystkich światach;) Była by to ciekawa i prestiżowa sprawa. Czas zakończenia świata(lub wymagania do jego zakończenia) powinny być odgórnie ustalone.

UWAGA DALEJ SA JUZ MOJE BARDZO LUZNE PRZEMYŚLANIA NA TEMAT NAGRADZANIA GRACZY. MOŻE SĄ TROCHE NUDNE ALE MYŚLE ŻE WARTO PRZECZYTAĆ);)

Np. 300 graczy na serwerze. Lub dominacja jednego plemienia nad resztą świata w proporcji 3/4 do 1/4. Moja wizja gratyfikacji wygląda następująco: miejsce 1 w rankingu- złota odznaka i pół roku KP. Kolejne miejsca od 2-5 kwartał KP i odznaka srebrna, dalej 6-15 miesiąc konta premium i brązowa odznaka, dalsze miejsca nagradzac w podobny sposób miejsca od 300 w góre nagradzać jakąś gwiazdką i 3 dniami KP.

DZIĘKUJE ZA UWAGE!(jeśli przyczytaliście mój post do samego końca to macie duże szanse być tymi najlepszymi z najlepszych również w grze;)
 

DeletedUser146510

Guest
Moim zdaniem nie trzeba w ogóle kończyć światów.
A jak chcecie zakończyć to niech stawy na mapie wyleją i świat ogarnie powódź :D
 

DeletedUser27560

Guest
Gram już około 2 lat na świecie 7, mam troche doświadczenia w grze, zarówno jako gracz jak i jako dowodzący plemieniem przywódca. Od jakiego czasu nie rozwijam sie bo nie mam na to zwyczajnie czasu. Myśle ze sposób przyśpieszenia światów nie jest najgorszym sposobem. Trzeba bedzie grac bardziej intensywnie, ale koniec końców gra sie skończy szybciej;)
Drugą niezbędną sprawą jest wynagrodzenie najwytrwalszych. Najlepsi z najlepszych powinni otrzymać gratyfikacje w postaci punków premium, wprost proporcjonalnie do ich wysokości w rankingu. Reszta wytrwałych powinna otrzymać swego rodzaju odznaki widoczne przy nicku gracza na wszystkich światach;) Była by to ciekawa i prestiżowa sprawa. Czas zakończenia świata(lub wymagania do jego zakończenia) powinny być odgórnie ustalone.

UWAGA DALEJ SA JUZ MOJE BARDZO LUZNE PRZEMYŚLANIA NA TEMAT NAGRADZANIA GRACZY. MOŻE SĄ TROCHE NUDNE ALE MYŚLE ŻE WARTO PRZECZYTAĆ);)

Np. 300 graczy na serwerze. Lub dominacja jednego plemienia nad resztą świata w proporcji 3/4 do 1/4. Moja wizja gratyfikacji wygląda następująco: miejsce 1 w rankingu- złota odznaka i pół roku KP. Kolejne miejsca od 2-5 kwartał KP i odznaka srebrna, dalej 6-15 miesiąc konta premium i brązowa odznaka, dalsze miejsca nagradzac w podobny sposób miejsca od 300 w góre nagradzać jakąś gwiazdką i 3 dniami KP.

DZIĘKUJE ZA UWAGE!(jeśli przyczytaliście mój post do samego końca to macie duże szanse być tymi najlepszymi z najlepszych również w grze;)


Jakbyś czytał byś wiedizał ze ludzie nie chcą KP :confused:
 

DeletedUser104891

Guest
KP - Nie jest Niektórym wogóle Potrzebne

Ja np Gram bez KP .. I całkiem dobrze mi idzie i nie pamiętam Kiedy Je używałem i po zatym mi nie jest potrzebne...


Co do Końca Światów Końca NIE powinno Być..
Każdy wkładał se starania i czas na grę a Tu nagle się wszytko wali... Koniec NIE ma.. i co inni gracze mają robić?? jak nie Będą Grać na innych światach?? . Po prostu Koniec świata zmarnuje całą grę.. i nasze starania...

a co do KP to KP nie załatwi nic..

W Grze nie warto Grać dla KP . Warto Grać dla Przyjaciół i wrogów .. .
W grze nie chodzi o to aby podbijać wiochy Barbarzyńskie albo opuszczone... Jeśli tak podbijasz Gra robi się Nudna... Podbijasz i Podbijasz..
Grasz ze znajomymi :) z Sojusznikami Gra Robi się ciekawsza.. Podbijacie razem wrogów.. Razem planujecie akcje.. :) razem wygrywacie.. Czasem przegrywacie ale zawsze jest atmosfera:)



Nie warto Kończyć światów .. To tak jakby zakończyć wszytko przyjaźń i Miłą zabawę..

KP nie jest tyle warte co Sojusznicy i znani Gracze i Wrogowie...
 

DeletedUser148377

Guest
ta apokalipsa ma być na cały organ plemion czy tylko np. na 1s?
 

DeletedUser

Guest
nie głupi pomysł, żeby jakieś odznaki dostać że wytrwał do końca świata i żeby to było pokazane na wszystkich innych światach.

Moim zdaniem przyspieszenie gry to bardzo dobry pomysł - ile to by się zaczęło dziać na takim ś6 :eek: marzenie :cool:
 

DeletedUser

Guest
ale mi się podoba :D na SP przekładają się prawdziwe umiejętności z gry... tam mogli by się sprawdzić. I ten dyplomik, modzio ^^


co za bzdura, jak ktos ciupie na sp znaczy jest bezrobotny i nie ma rodziny, co maja rundy SP do umiejętności
 

DeletedUser

Guest
cudnykolo po co go pytasz, przecież widzisz ,że nie zadał sobie nawet trudu aby przeczytać i zrozumieć o co w tym temacie chodzi (zresztą nie on jeden.....) a szkoda ,że tak się dzieje bo powinni tu się wypowiadać gracze których sprawa dotyczy bezpośrednio - nie zaś jak to ma miejsce: każdy kto zobaczy nowy temat robi wpis ( pewno aby podnieść sobie ranking) i na dodatek "sypie jak z rękawa pomysłami pożal się Boże".

Pozwolę sobie zacytować fragment Twojej wypowiedzi:
W Grze nie warto Grać dla KP . Warto Grać dla Przyjaciół i wrogów .. .
W grze nie chodzi o to aby podbijać wiochy Barbarzyńskie albo opuszczone... Jeśli tak podbijasz Gra robi się Nudna... Podbijasz i Podbijasz..
Grasz ze znajomymi z Sojusznikami Gra Robi się ciekawsza.. Podbijacie razem wrogów.. Razem planujecie akcje.. razem wygrywacie.. Czasem przegrywacie ale zawsze jest atmosfera

I dokładnie tak właśnie jest - gramy nie tylko dla rankingów,wiosek ,ale przede wszystkim dla przyjaciół,kolegów czy znajomych z którymi w jakimś tam stopniu ta gra nas połączyła.Chcąc osiągnąć razem wcześniej określony cel.
Wiele z tych znajomości znajduje swoje odzwierciedlenie w realu na różnego rodzaju zjazdach czy też zwykłych koleżeńskich spotkaniach.
Jak już na danym świecie nie będzie nic do roboty to gracze sami zakończą w niej swój udział i sprawa załatwi się niejako "sama od ręki" .

Nie warto kombinować z pomysłami typu: "połączmy światy"...... - bo i niby jak to sobie wyobrażacie?
Ustawicie graczy z 1-go po prawej a z 2-go po lewej stronie i jazda? :) nie,nie,nie.
 

DeletedUser104891

Guest
cudnykolo po co go pytasz, przecież widzisz ,że nie zadał sobie nawet trudu aby przeczytać i zrozumieć o co w tym temacie chodzi (zresztą nie on jeden.....) a szkoda ,że tak się dzieje bo powinni tu się wypowiadać gracze których sprawa dotyczy bezpośrednio - nie zaś jak to ma miejsce: każdy kto zobaczy nowy temat robi wpis ( pewno aby podnieść sobie ranking) i na dodatek "sypie jak z rękawa pomysłami pożal się Boże".

Pozwolę sobie zacytować fragment Twojej wypowiedzi:


I dokładnie tak właśnie jest - gramy nie tylko dla rankingów,wiosek ,ale przede wszystkim dla przyjaciół,kolegów czy znajomych z którymi w jakimś tam stopniu ta gra nas połączyła.Chcąc osiągnąć razem wcześniej określony cel.
Wiele z tych znajomości znajduje swoje odzwierciedlenie w realu na różnego rodzaju zjazdach czy też zwykłych koleżeńskich spotkaniach.
Jak już na danym świecie nie będzie nic do roboty to gracze sami zakończą w niej swój udział i sprawa załatwi się niejako "sama od ręki" .

Nie warto kombinować z pomysłami typu: "połączmy światy"...... - bo i niby jak to sobie wyobrażacie?
Ustawicie graczy z 1-go po prawej a z 2-go po lewej stronie i jazda? :) nie,nie,nie.


Potwierdzam :) O to mi właśnie mi chodziło:)..
 

DeletedUser3490

Guest
Zapewne serwer zaczal przynosic straty, dlatego jest nagonka ;)

Cudnykolo, a grales kiedys na s1? ;d Wyobraz sobie 1500 atakow, idzie na ciebie, zajmujesz wioski na 3 frontach, masz 1000 wiosek i jak bez kp chcesz to ogarnac?
 

DeletedUser

Guest
Ja bym proponował zrobić tak (aczkolwiek nie wiem czy się tak da;) ): Proponuję zmienić prędkość serweru na taki jaki jest na szybkich plemionach. Plemiona mogłyby zostać zmniejszone do kilku graczy;D Wtedy gra zaczęłaby się taka jak na szybkich plemionach tylko, że gracze mieliby od razu te swoje 1k wiosek;p W ciągu tygodnia gra by się sama zakończyła;D
Ogłoszenie wyników tak jak na szybkich plemionach.

Co myślicie o czymś takim?
 

DeletedUser8144

Guest
Jeżeli ktoś chciałby pograć na szybkich to by sobie pograł a takie przyspieszanie świata gdzie rozgrywka zaczęła się kilka lat wcześniej jest bez sensu.

Wątpię aby ktoś jeszcze mógł coś ciekawego i możliwego do zrealizowania przytoczyć w tym temacie. Przydała by się jakaś opinia Teamu, które pomysły mogę ewentualnie brać pod uwagę, które uważają za ciekawe, itp. Wtedy może jeszcze dopracujemy je tak aby każdemu odpowiadały.
 

DeletedUser49296

Guest
Zapewne serwer zaczal przynosic straty, dlatego jest nagonka ;)

Cudnykolo, a grales kiedys na s1? ;d Wyobraz sobie 1500 atakow, idzie na ciebie, zajmujesz wioski na 3 frontach, masz 1000 wiosek i jak bez kp chcesz to ogarnac?

nastepny ktory nie przeczytal tematu. Nie ma zadnej nagonki, administracja pyta nas jak w przyszlosci ma byc zakonczona gra na poszczegolnych swiatach
 

DeletedUser43603

Guest
Dodatkowi szlachcice to przyniesie szybszy koniec świata . Do tego jakieś uproszczenia i tyle wystarczy jak dla mnie .
 

DeletedUser132895

Guest
Nie gram na żadnym starym świecie, ale przeczytałem wszystkie posty i zebrałem kilka moim zdaniem najlepszych pomysłów:

1. Koniec świata gdy zostanie tylko jedno plemię na świecie (lub plemiona nie będą chciały dalej walczyć ze sobą)
2. Jeżeli jakiś gracz zostanie przejęty brak możliwości zaczęcia od nowa
3. Znieś morale
4. Brak możliwości opuszczania i rozwiązania plemienia
5. Znaczna obniżka monet (paczek) na szlachcica
6. 100% szybsza rekrutacja wszystkich wojsk.

Moim zdaniem powinno to znacznie przyspieszyć grę i nie wpłynąć znacznie na zasady gry na poszczególnych światach jak również jest to wszystko realne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry