Zakończenie gry na świecie

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
To wygląda tak jakby cały świat wymarł a potem grupka zapaleńców rozjechała tych którzy z jakiś powodów utrzymywali konta. Ja nie chciałbym grać na takim świecie i osiagnąć taki niby-sukces. Ale oni przynajmniej mają koniec męczarni..... zapewnie Ci inteligentniejsi zrezygnowali wcześniej i zajeli się czym ciekawszym.
 

DeletedUser

Guest
I wtedy dużo graczy zostało by szybciej zjechanych, więc zmalały by wpływy z KP :p

Ale też świat szybciej by się zakończył (pytanie jak opłacalne jest utrzymywanie przez 1-2 lata świata z 500 kont z KP?) a gracze zaczęli by grać na następnych światach. A atrakcyjna gra by więcej graczy zatrzymywała i przyciągała nowych. Trzeba uważać na "pozorne" zwiększanie opłacalności.
 

DeletedUser

Guest
Ale też świat szybciej by się zakończył (pytanie jak opłacalne jest utrzymywanie przez 1-2 lata świata z 500 kont z KP?) a gracze zaczęli by grać na następnych światach. A atrakcyjna gra by więcej graczy zatrzymywała i przyciągała nowych. Trzeba uważać na "pozorne" zwiększanie opłacalności.

Nie spamuj. Ja uważam, że koniec świata powinien nastać wg jakiejś tam daty. I już. Wygrywa osoba z największą liczbą punktów. Darmowe konto premium na dowolnym innym serwerze na 5 lat.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser49296

Guest
Gdybys przeczytal temat zauwazylbys, ze wiekszosc graczy konczy przygode z plemionami po zamknieciu "ich" swiata.
 

DeletedUser

Guest
Chciałbym wyrazić swoje zdanie na temat "Zakończenie gry na świecie". Uważam, iż plemię które przejmie władzę na danym świecie. Zostaje wpisane do "Księgi Rekordów", proponowałbym taką księgę założyć. Następnie świat zostaję tzw. zresetowany. A gra zaczęła by się od nowa oczywiście na tym świecie. Proszę pamiętać, że tylko propozycja.
Chciałbym zacytować słowa kolegi, który wypowiedział się na ten temat...
Gdybys przeczytal temat zauwazylbys, ze wiekszosc graczy konczy przygode z plemionami po zamknieciu "ich" swiata.
Nie bez powodu liczba graczy Plemion maleje z dnia na dzień. Rok temu w grę plemiona.pl grało ponad 500000 graczy(przepraszam za powtórzenia). A w obecnej chwili 318135 graczy. Zakładanie nowych światów jest niekorzystne dla użytkowników Plemion, przynajmniej ja tak uważam...

Pozdrawiam
Roien
 

DeletedUser8709

Guest
Nie spamuj. Ja uważam, że koniec świata powinien nastać wg jakiejś tam daty. I już. Wygrywa osoba z największą liczbą punktów. Darmowe konto premium na dowolnym innym serwerze na 5 lat.

No i bardzo rozsądnie, tak być powinno, ale dla InnoGames to chyba zbyt wielki "wydatek" na to, by utrzymać przy grze jedną osobę/świat.
 

DeletedUser

Guest
Powiedz mi w jaki sposób oni tracą na utrzymaniu serwera??? .
Mogę się mylić ale wg mnie świat jest trzymany z innymi światami na jednym serwie (może nawet folderze).

Straty?
Prąd? przy tylu osobach.
KP? zawsze coś dostaną.
Miejsce na dysku? z tego co wiem mają go dużo.

Przy tylu światach koszty utrzymania jednego s1 spadają do minimum.

Chcą grać niech grają... Chyba że jednak admini wysuną argument że na tym dużo tracą.
 

DeletedUser

Guest
A to przepraszam :p. Więc jednak opcja : Zakończenie o konkretnej dacie jest najbardziej rozsądna.

W sumie musi być trzymany na osobnym. Linux? ;P. By wspomagacz (do szybszego wykonywania skryptów) działał stabilnie. Encoder itd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19566

Guest
No więc jako iż nic nowego w tym temacie nie jest pisane a najlepsze pomysły zostały już wzięte przez Bryffta. Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry