Zagroda

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser134726
  • Data rozpoczęcia

Podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak

    Głosy: 17 20,2%
  • Nie

    Głosy: 64 76,2%
  • Nie mam zdania, bo i tak nigdy nie będę miał full zagrody

    Głosy: 3 3,6%

  • W sumie głosujących
    84
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
pomysł ma sens, ale wg mnie całkowicie denne dopracowanie. Nie sądzicie, że może zamiast zwiększać ilość leveli zagrody w zwykłej wiosce lepiej, żeby zagroda w wiosce Koczowniczej + 10% ludności zwiększyć do +33%?? Byłoby 32k miejsc w zagrodzie i w wypadku deffa to OGROMNA różnica - można przecież zrobić deffa aż po 9k każdego deffa i 300 zwiadu bądź 4.5k CK?? Jeśli znaleźć u jednego gracza min. 10 takich wiosek z taką ilością CK to byłaby to mobilna potęga militarna, aż strach z takim walczyć...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser123308

Guest
Głos na NIE
Dlaczego? To proste...35k? 24k? 11k różnicy...ale co to da? Skoro i tak i tak wojsko obrońci i napastnika będzie miało identyczną siłe ataku i obrony? :pCzyli będize gineło więcej wojska a wynik będzie podobny :)
 

DeletedUser

Guest
Witam. Czy wg was zagroda na 30 poziomie nie daje zbyt wiele możliwości???
Ja mając 47 wiosek o full zagrodach zauważam pewne braki a mianowicie jak mało wojsk można wyprodukować przez owe "małe" możliwości tej budowli... Wg mnie powinny być max 35 poz. zagrody, która mieściła by 35,000 ludności lub po prostu zwiększyć pojemność owej zagrody na 30 poz. do 35,000. Oczywiście koszta byłyby znacznie większe.

PRZEZ TO ZBYT MAŁO WOJSK MOŻNA WYPRODUKOWAĆ... PRZECIEŻ ONE POWINNY BYĆ NA WOLNĄ RĘKĘ!


Ty czytałeś chociaż co napisałeś?
Początek wypowiedzi zaprzecza jej końcowi:))) a trzecia opcja w ankiecie przeszła juz sama sobie w swej "głębokiej treści" :)))))
al spoko ,jak widać większość zaskoczyła o co Ci biega.
Jak masz za mało miejsca w zagrodzie polecam Wyburzyć zbędne budynki lub przynajmniej obniżyć ich poziom rozbudowy a nie pchać się z rozbudową wioski na maxa.

W sumie taka zmiana do niczego efektownego by nie doprowadziła - zwiększając bowiem siłę ataku jednakowoż zwiększasz siłę obrony.
Skutkowało by to tylko tym,że ciągle brakowało by nam surki na szlachtę bo zużywał byś ją do produkcji wojska.

Na nie.
 

DeletedUser

Guest
kolejny 'pomysł', nie powiem już, do czego się nadający:) co to za różnica, czy mamy poziom 30 czy 35, każdy ma taki poziom, co daje takie same szanse na wyprodukowanie takiego samego wojska o takiej samej sile każdemu graczowi. więc nie wiem, czemu by miało służyć powiększanie zagrody???? zagroda 24000 jednostek w zupełności wystarczy, więcej nic nie trzeba:p
 

DeletedUser

Guest
jeśli chodzi o woja to niewiele to zmieni, no ale na tychświoatach gdzie jest kościół co ok. przy 1 poziomie wybywa ok. 5000 ludności, jestem na tak, ale tylko na światy z kościołem, gdzie zjada miejsce na woja
 

DeletedUser

Guest
jeśli chodzi o woja to niewiele to zmieni, no ale na tychświoatach gdzie jest kościół co ok. przy 1 poziomie wybywa ok. 5000 ludności, jestem na tak, ale tylko na światy z kościołem, gdzie zjada miejsce na woja

to nie budujesz w każdej wiosce kościoła, po za tym to każdy go buduje więc każdy te miejsce traci.
 

DeletedUser

Guest
dlatego mówie że jedynie na światach z kościołem taka zagroda by się przydała
 

DeletedUser

Guest
Na nie.Pomysł do bani.Jeżeli zmienia sie jeden budynek automatycznie inne musialy by sie dostosować.Nie potrzebne.Plemiona są super nie zmieniajcie ich.:p
 

DeletedUser

Guest
Popieram przedmówce, dla jednej rzeczy nie będą zmieniać całej gry.:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Raczej niet. Wystarczy zagrody. I tak juże jest drogo. Niet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry