Zagroda

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser134726
  • Data rozpoczęcia

Podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak

    Głosy: 17 20,2%
  • Nie

    Głosy: 64 76,2%
  • Nie mam zdania, bo i tak nigdy nie będę miał full zagrody

    Głosy: 3 3,6%

  • W sumie głosujących
    84
Status
Zamknięty.

DeletedUser134726

Guest
Witam. Czy wg was zagroda na 30 poziomie nie daje zbyt wiele możliwości???
Ja mając 47 wiosek o full zagrodach zauważam pewne braki a mianowicie jak mało wojsk można wyprodukować przez owe "małe" możliwości tej budowli... Wg mnie powinny być max 35 poz. zagrody, która mieściła by 35,000 ludności lub po prostu zwiększyć pojemność owej zagrody na 30 poz. do 35,000. Oczywiście koszta byłyby znacznie większe.

PRZEZ TO ZBYT MAŁO WOJSK MOŻNA WYPRODUKOWAĆ... PRZECIEŻ ONE POWINNY BYĆ NA WOLNĄ RĘKĘ!
 

DeletedUser140861

Guest
Nie nawadze tego typu pomysłów... To nic nie zmnieni że powiększysz zagrodę bo będziesz po prostu więcej musiał produkować jak by pomiejszyc do 10k to obrońca też może mieć max 10k to że powiększa czy zmniejsza się zagrode to tak naprawdę nic nie zmienia
Na nie
 

DeletedUser134726

Guest
LoL... bierz też pod uwagę, że czym więcej wojsk tym większy łup...
 

DeletedUser22258

Guest
To co ty mając 50 wiosek zamujesz się farmieniem? Sądząc po tym Twoim pomyśle, to bym się nawet nie zdziwił.. :D

NIE!
 

DeletedUser118794

Guest
głos na tak ale nie 35 tys mozna ale tak na 28 tys tyle mogło by być ale 35 ;/ :D
 

DeletedUser141933

Guest
moim zdaniem i tak to nic nie zmieni, będziesz mieć większy łup i co z tego jak będziesz mieć full zagrodę, na szlachtę byś miał więcej surki, jednakże gra wtedy stała by się o wiele za prostrza
 

DeletedUser22258

Guest
Prawda jest taka, że żeby zmieniac wielkośc zagrody trzeba by też zmienic poj. spichlerza (bo <cytuje> "przecież będzie więcej łupu" - będzie się musiał gdzieś mieścic), powiększyc schowek dla noobków, bo skoro wojska większe i większy łup, to żeby było sprawiedliwie powinniśmy móc uchronic większą ilośc surowców. Następnie żeby je odzyskac w jak najszybszy sposób trzeba zwiększyc obroty kopalni do 6k, i skrócic czas budowy wojska w kaszarach/stajni/warsztacie, bo przecież skoro więcej wojska to nie możemy czekac godzinami aż się zbuduje! Aż dochodzimy do ratusza - czas budowy wszystkich budynków również powinnien zostac skrócony - skoro agresor może pomiescic w jednym offie więcej taranów i katapult, to będzie sprawiedliwiej jak będziemy mogli swój murek i inne budynki szybciej odbudowac, nieprawdaż?

Tym oto sposobem wychodzi się na zero. To bez sensu...
 

DeletedUser

Guest
Prawda jest taka, że żeby zmieniac wielkośc zagrody trzeba by też zmienic poj. spichlerza (bo <cytuje> "przecież będzie więcej łupu" - będzie się musiał gdzieś mieścic), powiększyc schowek dla noobków, bo skoro wojska większe i większy łup, to żeby było sprawiedliwie powinniśmy móc uchronic większą ilośc surowców. Następnie żeby je odzyskac w jak najszybszy sposób trzeba zwiększyc obroty kopalni do 6k, i skrócic czas budowy wojska w kaszarach/stajni/warsztacie, bo przecież skoro więcej wojska to nie możemy czekac godzinami aż się zbuduje! Aż dochodzimy do ratusza - czas budowy wszystkich budynków również powinnien zostac skrócony - skoro agresor może pomiescic w jednym offie więcej taranów i katapult, to będzie sprawiedliwiej jak będziemy mogli swój murek i inne budynki szybciej odbudowac, nieprawdaż?

Tym oto sposobem wychodzi się na zero. To bez sensu...

No właśnie:)
 

DeletedUser137074

Guest
brakuje ci miejsca na zagrodę ? bardzo łatwy sposób burz budynki
 

DeletedUser

Guest
Ale jednak zazwyczaj na ten "plusik" wychodzi :)

Co do pomysłu - jestem na nie. Jaka następna propozycja będzie? Nieskończenie duża zagroda? :D
 

DeletedUser22258

Guest
Następnym razem padnie pomysł wprowadzenia zrzucanych z nieba paczek surowcowych przez F16.......
 

DeletedUser121859

Guest
chłopie chyba nie robisz w wiosce off rozbudowe na maxa ponad 12k pk? 7k starczy i masz sporo offa pozatym jakci brakuje zrób je sobie w 2 wiosce proste
 

DeletedUser

Guest
Zdecydowanie na nie, do niczego sensownego to i tak nie doprowadzi.
 

DeletedUser134726

Guest
Zdecydowanie na nie, do niczego sensownego to i tak nie doprowadzi.

No nie wiem... za mało wojsk można przez to wyprodukować. Ktoś napisał, że my mamy mnie deffa a inni więcej offa... a gdy atak idzie z kilku wiosek... to co wtedy???
 

DeletedUser38210

Guest
Jak chcesz mieć czystsze zagrody to zburz budynki niepotrzebne jak schowek, mur (w wioskach offowych), warsztaty (jak nie robisz katapult i taranów) i piedestały.
 

DeletedUser

Guest
jak ci brakuje miejsc w zagrodzie i chcesz więcej miejsca to przejmuj wioski z bonusem dla zagrody.. albo nie rozbudowuj wiosek do końca.. nie wiem o co szumu tyle..

Pomysł nic nie wnosi .. NIE
 

DeletedUser137914

Guest
Nie podoba mi się ten pomysł .


_________________________________________________

Świat 44

W sprawie rekrutacji pisz do gracza Farmie Zwiadem .



Świat 44 - przygotowania
 
Status
Zamknięty.
Do góry