X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Santi

Miecznik
Wynik reakcji
47

a ty coś napisałeś, to ci odpisze
ankieta była bujdą gościu
od początku byliście wrogo nastawieni i kombinowaliście z powstańcami pod koniec skoro u was grali to już wcześniej musieliście z nimi się dogadać co do wojny <lol>
temu nie zaprzeczysz
Kto tam grał tima, gax, melex i jeszcze pewnie paru by się znalazło ; tych trzech kojarzę z powstańców
dodatkowo copiki na kontach

Tak dla przyszłych pokoleń, którzy grają w sojuszu z X-mas przeciw wspólnemu wrogowi.

Czekaj to jeszcze screeny ci może odkopie z zewnętrznego dysku twardego z waszego chatu plemiennego, zachowałem dla niejakiego Jaśka kiedyś.
Pozdro
Jezu co to za przygłup???
Ten pini grał w najbardziej honorowym plemieniu na 94 św xD słynne kruki aka ravens

Pierw skosowali sojusznika GG
Potem skosowali drugiego sojusznika Powstańców (ferrek pewnie pamiętam) na rzecz wrogów czyli xmas xD
By potem przegrać z xmas.


Huberto rozumiem że idzie fajna propaganda na xmas i tutaj ludzie łykają to jak pelikany ale weź troszkę broń nas przed takimi przygłupami jakby nie patrzeć grałeś tam z nami.



A co do tej ankiety to jak dobrze pamiętam to z 85% plemienia xmas nie chciało kończyć wspólnie świata z takimi ludźmi z kruków.
 
Wynik reakcji
61
Jezu co to za przygłup???
Ten pini grał w najbardziej honorowym plemieniu na 94 św xD słynne kruki aka ravens

Pierw skosowali sojusznika GG
Potem skosowali drugiego sojusznika Powstańców (ferrek pewnie pamiętam) na rzecz wrogów czyli xmas xD
By potem przegrać z xmas.


Huberto rozumiem że idzie fajna propaganda na xmas i tutaj ludzie łykają to jak pelikany ale weź troszkę broń nas przed takimi przygłupami jakby nie patrzeć grałeś tam z nami.



A co do tej ankiety to jak dobrze pamiętam to z 85% plemienia xmas nie chciało kończyć wspólnie świata z takimi ludźmi z kruków.


Ja z 94 niewiele już pamiętam, dawno to było.
Dyskusje urwałem, bo nie ma sensu drążyć tematu dawno zakończonego już świata.
Do x-mass osobiście nic nie mam.
Wyszło jak wyszło, gramy tak jak jest, na sportowo :)
 

IniP2991

Chłop
Wynik reakcji
26
Jezu co to za przygłup???
Ten pini grał w najbardziej honorowym plemieniu na 94 św xD słynne kruki aka ravens

Pierw skosowali sojusznika GG
Potem skosowali drugiego sojusznika Powstańców (ferrek pewnie pamiętam) na rzecz wrogów czyli xmas xD
By potem przegrać z xmas.


Huberto rozumiem że idzie fajna propaganda na xmas i tutaj ludzie łykają to jak pelikany ale weź troszkę broń nas przed takimi przygłupami jakby nie patrzeć grałeś tam z nami.



A co do tej ankiety to jak dobrze pamiętam to z 85% plemienia xmas nie chciało kończyć wspólnie świata z takimi ludźmi z kruków.

Przygłup to ciebie zrobił.
Wszystko co napisałem nie mija się w żaden sposób z prawdą. Jeszcze ferrekin chyba u was tam grał w x-mas, jak dobrze pamiętam.
Honorowe plemę? Nie było takiego na 94 świecie... honorowe... a to ci dobre.
Każdy sam skrobał dla siebie.
Propaganda to nie zawsze kłamstwo.

Co do twojego ostatniego zdania to pierwsza ankieta była okłamana z lekką przewagą, później 85%... oszustami to wy się okazaliście robiąc to co napisałem wcześniej. Czyli jednak coś tam pamiętasz, więc nie umniejszasz, że zbieraliście wrogów Ravens na copiki i konta bez właścicieli przed ankietą... <lol>
Byliście w gruncie rzeczy tak samo źli i oszukańczy jak te ravensy i powstańcy... <lol>
Wasz honor w dupę sobie możecie wsadzić równie dobrze jak Ravens.
 

Santi

Miecznik
Wynik reakcji
47
Ferrek nie grał na copie w xmas na 94
Ankieta w xmas żadna nie była okłamana.
rav skosowalo GG i powstańców i ci gracze bez problemu wbili na copy żeby tacy kosownicy nie wygrało świat( alezyto dziwne) tutaj nie zaprzeczam bo niektórzy sami chcieli wbić na copy.

Nie porównuj jedną miarą xmas i powstańców z rav z tamtego świata żadne z dwóch pierwszych plemion nie skosowalo sojusznika 2 razy jak te twoje kruczki.
 

El Diabolo

Chłop
Wynik reakcji
41
Jeśli już mowa o wartościowych plemionach to były dwa...GGWP i Powstańcy...nikogo nie skosowali wszystkie umowy dotrzymane...rada i wodzowie z szacunkiem do innych

Ty buzer się nie śmiej, przydupasie bez kręgosłupa ;] ciula grałeś w plemiona, podobnie jak filippo...obaj się dobraliscie ;] Bronson miał co do ciebie rację
 

Buzer27

Pikinier
Wynik reakcji
132
Czy ja kiedyś chociaż raz w życiu stwierdziłem, że jestem w te grę dobry? XD Na szczęście jest Genno, który ciągnie nas do sukcesu <3

Poza tym jak tu się nie śmiać XD przychodzi jakiś "chłop" z kontem założonym kilka dni temu i wyciąga pretensje ze świata, który miał miejsce 9-10 lat temu. W głowie mi się nie mieści, że ktoś mógłby tak długo pamiętać jakieś urazy z niepoważnej gierki internetowej i wylewać żale na jeszcze mniej poważnym forum tej gierki :D I jeszcze robi to anonimowo, bo nie ma odwagi podpisać się swoim nickiem - nie nazwiskiem, tylko nickiem. Stężenie żenady wyjebało ponad skale XD

Na którym świecie odmówiliśmy Ci gry w X-MAS? Już na 94 czy na którymś kolejnym?
 

IniP2991

Chłop
Wynik reakcji
26
Ferrek nie grał na copie w xmas na 94
Ankieta w xmas żadna nie była okłamana.
rav skosowalo GG i powstańców i ci gracze bez problemu wbili na copy żeby tacy kosownicy nie wygrało świat( alezyto dziwne) tutaj nie zaprzeczam bo niektórzy sami chcieli wbić na copy.

Nie porównuj jedną miarą xmas i powstańców z rav z tamtego świata żadne z dwóch pierwszych plemion nie skosowalo sojusznika 2 razy jak te twoje kruczki.

Nie zesraj się z tymi kosami. Napisałem przecież, że każde plemię było sobie równe w kombinowaniu. GG-WP dostało zasłużenie topór na łeb, bo weszli wtedy w nasz horozynt do rozwoju. Mieli czas i odmówili. Wygrało silniejsze plemię, bo ich wódz do końca nie wierzył, że dostaną ataki po ultimatum. Już to tu gdzieś tłumaczyłem.
GG chciało wygrać świat i Rav chciało wygrać świat. Rav było większe i postawiło warunki, GG je odrzuciło i dostali na łeb i znikli, albo poukrywali się w innych plemionach. Poszło wtedy o graczy byłych masek i jakieś plemię na wschodzie. Konflikt interesów przegrany przez gówniane plemię i gównianego dowódcę Imsofreakin czy jak tam się wabi. Sam pamiętam jak nasza rada powstańców i Rav jebała go na ukrytym i był w gównie po pachy, a na końcu wyszedł z forum bo myślał że jest silny.
Sam siedziałem z powstańców na copie w Rav, by atakować niejakiego Tesiego z byłych masek, których podjumało GG.
Czego nie rozumiesz, dziecko?
Z powstańcami nie znam do końca historii już pisałem. Grałem wtedy akurat u nich i miałem wygrywać świat. Tam poróżniła się rada.
X-mas kombinowało ze szmaciarzami z innych plemion, którzy dostali łomot w wojnie i tyle. Od początku było wiadome, że będzie wojna po waszej stronie, a ankieta była wydmuchana. Również się z nią nie zesraj.
Wielcy honorowi się kuźwa znaleźli...
Rzygać mi się.

Ci kosownicy doprowadzili was na pleckach do finału gry i na końcu swoją naiwnością i głupotą rady dali wam wygrać. I w dodatku byli waszymi sojusznikami cepie.
Nie wiem jak można być tak głupim, by nie widzieć tego że każdy sobie sam skrobał pod siebie na tym świecie. Nie było nikogo czystego.
 

IniP2991

Chłop
Wynik reakcji
26
Jeśli już mowa o wartościowych plemionach to były dwa...GGWP i Powstańcy...nikogo nie skosowali wszystkie umowy dotrzymane...rada i wodzowie z szacunkiem do innych

Ty buzer się nie śmiej, przydupasie bez kręgosłupa ;] ciula grałeś w plemiona, podobnie jak filippo...obaj się dobraliscie ;] Bronson miał co do ciebie rację

kto grał z powstańców dokładnie na copach i kontach w x-mas? ty mi napiszesz i powiesz co i jak z ankietą i wojną? Czy może nie? el diablo?
 

Santi

Miecznik
Wynik reakcji
47
,,Sam siedziałem z powstańców na copie w Rav, by atakować niejakiego Tesiego z byłych masek, których podjumało GG.
Czego nie rozumiesz, dziecko?
Z powstańcami nie znam do końca historii już pisałem. Grałem wtedy akurat u nich i miałem wygrywać świat. Tam poróżniła się rada.,,


Twoje pisanie jest tak niedorzeczne że sam sb zaprzeczasz
Grałeś w powstańcach na copie w rav
Nie znasz histori swojego plemienia
Ale jednocześnie grałeś w powstańcach i miałeś wygrać z nimi świat jednocześnie nadał byłeś tym copem w rav wtf
Mordo to może był zast?? Piłeś coś dziś? Lub wtedy może piłeś?

A i ten w momencie wbicia kosy w GG to GG było top1 na świecie
W momencie wbicia waszej drugiej kosy w sojusznika Powstańców oni wówczas też byli top1

Ja ci odpowiem o tych copikach z p bo nie pójdziesz spać przez dwa dni.

Jeśli liczyć takich graczy co grali w p przez kilka miesięcy to tima,thmub,melex i chyba to wszyscy.
Co do ankiety to napisze któryś raz nie była okłamana ze strony xmas. Luk ci chyba tak samo odpisze chyba że oszuka.

Dobra kończę bo mamy ciszę a ja pisze z jakimś ktośkiem(napisz przynajmniej pod jakim nickem grałeś,przeczytam SB przynajmniej)
 
Ostatnia edycja:
Do góry