X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Wynik reakcji
2.926
Odezwij się jak napiszesz chociaż raz prawdę, bo na razie powielasz to, co wmówił ci blak snow xD

Taki z ciebie fontowiec, nic swojego nigdy nie jesteś w stanie wymyślić :)

A tymczasem nara, jade odebrać auto, trzeba w końcu coś prawdziwie rodzinnego kupić :)

Z argumentami nie masz jak walczyć.
Wraca szef i pokraka typu Isarisu nagle idzie ploty malować xDD.


Pogrubiony tekst rozwalil mi system.

Chcesz mi powiedzieć,że po eksmisji komorniczej cała rodziną zamieszkacie w Seicento ?
 

Tevii

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
667
Ale ty pierdolisz @SpeedyMcQigles XDDD top odklejeniec tego forum
Ofc, że takie same raporty można by codziennie wklejać, expi czy gonie cie to w pewnym momencie przestali zupełnie cofać wojsko
Chętnie bym do ciebie wskoczył na front, jak mi się zmieni zmiana w pracy to do ciebie idę gagatku
A lokie mówią, że u nich wszystko gituwa więc cziluj bombe
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
377
KM bije się z EZ+BLACK
XMAS zjada co to zostało z EM
BLACK skacze na darmy EM i ustawia front przy XMAS

Więc w sumie zostało tylko BLACK+EZ vs XMAS+KM
Ja w blackach urzędowałem chwilę ale jak wszedłem na chat i zobaczyłem komentarz ,,w końcu ruszy się ta trupiarnia" to oddałem wsie XD
Jedyne co to muszę powiedziec ze uszanowano moj testament i wiekszosc wsi poszlo dla kolegi
 
Wynik reakcji
3.081
Ale ty pierdolisz @SpeedyMcQigles XDDD top odklejeniec tego forum
Ofc, że takie same raporty można by codziennie wklejać, expi czy gonie cie to w pewnym momencie przestali zupełnie cofać wojsko
Chętnie bym do ciebie wskoczył na front, jak mi się zmieni zmiana w pracy to do ciebie idę gagatku
A lokie mówią, że u nich wszystko gituwa więc cziluj bombe
Powiedz gdzie wbijasz to wbije też w ten rejon
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
Z wami też przednia już od dawna szkoda tylko kolega rzucił kontem czy może go rozbieracie? W sumie też bym odpuścił co bym tak głupio offy tracił. No ale mogliście kolegę poduczyć coś. Cwaniakował dużo w styczniu, a teraz co? ;D :(


Blacki są już tak naprawdę same w tej wojnie tylko jeszcze tego nie wiedzą. To tylko niektóre raporty ;p
Tylko ja jestem z Black, a Ty pokazujesz nie wiem czyje rapki xd
 
Wynik reakcji
71
Nie. Nie. Startował 196 i chłopaki mi płakali że przez 194 mi wydajność spada ;/

Piszesz, że skończyłeś bo przeczytałeś jakiś komentarz o trupiarni ( nie czaje o co chodzi jak możesz rozwiń)
A teraz jednak oddałeś wsie bo chłopacy cię potrzebują.

To w końcu trupiarnia ? Czy chłopacy ?:D

Co by nie było, powodzonka :)
 

Polanek

Zwiadowca
Wynik reakcji
377
Piszesz, że skończyłeś bo przeczytałeś jakiś komentarz o trupiarni ( nie czaje o co chodzi jak możesz rozwiń)
A teraz jednak oddałeś wsie bo chłopacy cię potrzebują.

To w końcu trupiarnia ? Czy chłopacy ?:D

Co by nie było, powodzonka :)
W zasadzie te 2 argumenty. Ja na 194 grałem w plemieniu satelicie BLACK i jednocześnie na 196. Przy zamykaniu składów połowa przeszła do blackow żeby ich wspierać bardziej z zaplecza a reszta normalnie rozbiórka. Wszystko fajnie tylko okazało się że w tej ich 2 to nie wiele się dzieje i równie dobrze mogliśmy zostać jako całość w naszym starym plemieniu. Jak poparzyłem tam na aktywność to stwierdziłem na ostatnią chwilę że jednak oddaje wsie bo bez sensu mam się użerać i jeszcze na darmo bo nawet blachy by za to nie było.
 
Wynik reakcji
71
Jednym słowem 1 człon git a 2 to porażka byla

Mnie też irytuje to zamykanie składów.
Z dwojga złego selekcja i wybieranie ludzi do finalnej pakiety w końcowym etapie gry to lepsze rozwiązanie.
A tutaj na początku poważnej rozgrywki trzeba decydować i odpadają czasem wartościowe osoby, które nie zdążyły jeszcze uzyskać zaufania gdzieś tam na górze.
Życie, jak to sie mówi
 

Olympic

Miecznik
Wynik reakcji
61
Landosia frontowcy tak napaleni byli na front z Xmas.A na strzała każdy leci ,tak jak mówiłem.Beeeka z leszczy xD
 
Do góry