X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
-Bądź kreskami
-Jesteś bity od 3 miesięcy
-Zablokowane składy
-Zostań poklepany po głowie za to, że xmas trzyma twoje zasty żeby bronić
-Zawiń się z tego świata i już nigdy nie wystartuj z tym projektem

Kiker co argumentów nie ma, a dalej próbuje grać na foncie.
Już ci mówiłem, że zachowujesz się co najmniej jakby xmas front przełamało xD

Daj znać gdzie grasz żebym mógł opluć, bo na anonimie każdy jest mocny.
 

AlkoKrol x Goku

Miecznik
Wynik reakcji
331
No Xmas na Miśkach będzie zbieralo wsie a Black niech na KM sobie zbiera.Kazdy zadowolony :)
Tylko Miśki już morale mają tragiczne przy Xmas,co akcja to tam kontami rzucają wszyscy.Tak Kreski spisały sie na medal i zanim Miśki zjedzą Kreski to jeszcze trochu upłynie a w tym momencie drugi człon miskow będzie zjedzony i na koniec deser w postaci darmiarzy z głownego członu Miśków będą mieli gracze Xmas :)
Dziękujemy że się martwisz o nasze morale ale uwierz mi że są bardzo wysokie. Ludzie napaleni bo niedługo xsrasy będą klepane a z tego co słyszałem to ludzie u nich się na obronę nie pisali
 

Olympic

Miecznik
Wynik reakcji
61
Dziękujemy że się martwisz o nasze morale ale uwierz mi że są bardzo wysokie. Ludzie napaleni bo niedługo xsrasy będą klepane a z tego co słyszałem to ludzie u nich się na obronę nie pisali
Ja bym się nie cieszył z takiego "zwycięstwa" bo jak można takowym zwycięstwen nazwać walke z kilkoma graczami gniotąc ich masą?plus wolac przy tym o pomoc sojusznicze plemię...

Kreski po tym świecie zostaną zapamiętane bardzo dobrze natomiast Miśki jako te nieudolne plemię nieudaczników które mając 50 mln pkt potrzebują pomocy aby pokonac plemię które ma 4 mln pkt.Skandal chłopie ,lepiej już nic nie pisz na temat Kresek bo Miśki tylko się ośmieszają na tym świecie :)

Skoro Kresek nie potrafiliscie sami przepchać mając taką mase to jak Ty uważasz,że wygracie z Xmas ? :)kim ? Tymi nieudacznikami głodnych frontu którzy kisza się pod Kreskami miesiącami ?xDD
 
Ostatnia edycja:

100dni

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.734
Ja bym się nie cieszył z takiego "zwycięstwa" bo jak można takowym zwycięstwen nazwać walke z kilkoma graczami gniotąc ich masą?plus wolac przy tym o pomoc sojusznicze plemię...

Kreski po tym świecie zostaną zapamiętane bardzo dobrze natomiast Miśki jako te nieudolne plemię nieudaczników które mając 50 mln pkt potrzebują pomocy aby pokonac plemię które ma 4 mln pkt.Skandal chłopie ,lepiej już nic nie pisz na temat Kresek bo Miśki tylko się ośmieszają na tym świecie :)

Skoro Kresek nie potrafiliscie sami przepchać mając taką mase to jak Ty uważasz,że wygracie z Xmas ? :)kim ? Tymi nieudacznikami głodnych frontu którzy kisza się pod Kreskami miesiącami ?xDD
wystarczy ze utrzymamy front i xmas przepierdala swiat z automatu, pozdro nieudaczniku
 

AlkoKrol x Goku

Miecznik
Wynik reakcji
331
Ja bym się nie cieszył z takiego "zwycięstwa" bo jak można takowym zwycięstwen nazwać walke z kilkoma graczami gniotąc ich masą?plus wolac przy tym o pomoc sojusznicze plemię...

Kreski po tym świecie zostaną zapamiętane bardzo dobrze natomiast Miśki jako te nieudolne plemię nieudaczników które mając 50 mln pkt potrzebują pomocy aby pokonac plemię które ma 4 mln pkt.Skandal chłopie ,lepiej już nic nie pisz na temat Kresek bo Miśki tylko się ośmieszają na tym świecie :)

Skoro Kresek nie potrafiliscie sami przepchać mając taką mase to jak Ty uważasz,że wygracie z Xmas ? :)kim ? Tymi nieudacznikami głodnych frontu którzy kisza się pod Kreskami miesiącami ?xDD
Patrząc jak te potężne srasy bronią na zastach u kresek to powiem ci że ez pz
 
Wynik reakcji
395
Dziękujemy że się martwisz o nasze morale ale uwierz mi że są bardzo wysokie. Ludzie napaleni bo niedługo xsrasy będą klepane a z tego co słyszałem to ludzie u nich się na obronę nie pisali
Tak masz rację , nie pisałem się na obronę , nabiliscie mi 16kk RO i nie straciłem wioski XD

Dziś miałem 130 fejkow .. i z tego strachu omyłkowo wrzuciłem konto do kasacji .

IMG_20240124_151937.jpg


Pozdrawiam Sid
 

AlkoKrol x Goku

Miecznik
Wynik reakcji
331
Tak masz rację , nie pisałem się na obronę , nabiliscie mi 16kk RO i nie straciłem wioski XD

Dziś miałem 130 fejkow .. i z tego strachu omyłkowo wrzuciłem konto do kasacji .

View attachment 57774


Pozdrawiam Sid
Nie wiem czy jest sens wgl ci odpisywać bo filipek ci zaraz będzie kazał usunąć post a ty jak grzeczny piesek i kosownik usuniesz xd

Czy ty jesteś przyjebany ?
Kreski czym mają się bronić? Ślepota jedna...
Przez miesiąc ślepoto nie byli bici więc mogli sobie odżałować i kupić mk to by mieli czym bronić xd
 
Wynik reakcji
395
Nie wiem czy jest sens wgl ci odpisywać bo filipek ci zaraz będzie kazał usunąć post a ty jak grzeczny piesek i kosownik usuniesz xd
A co Ty możesz mi napisać ..?
Że przegrywacie przez zielonych ?
Albo , że to wina Buczka bo skosował?
Czy może to , że Momo udostępniał komendy przez miesiąc czasu XD

A co do morali to wielu graczy mi pisało , że mają dość gry pod radą rodowitych EM .
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.859
No Xmas na Miśkach będzie zbieralo wsie a Black niech na KM sobie zbiera.Kazdy zadowolony :)
Tylko Miśki już morale mają tragiczne przy Xmas,co akcja to tam kontami rzucają wszyscy.Tak Kreski spisały sie na medal i zanim Miśki zjedzą Kreski to jeszcze trochu upłynie a w tym momencie drugi człon miskow będzie zjedzony i na koniec deser w postaci darmiarzy z głownego członu Miśków będą mieli gracze Xmas :)
ała ale mam tragiczne morale bo mnie biją w oddane wsie i rzucone konta od kolegów buczka, ała ale boli
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
367
Wystarczy wejść na chwile na zasta i Xmasy odbijają się od bunkrów :(
Już nie jest tak przyjemnie jak wioski nie wpadają za darmo? :)
 

Lord Filippo

Miecznik
Wynik reakcji
389
Wystarczy wejść na chwile na zasta i Xmasy odbijają się od bunkrów :(
Już nie jest tak przyjemnie jak wioski nie wpadają za darmo? :)
Dobrze, że wprowadzili ten limit zastępstw, bo byś wziął 20 i wszędzie byśmy się odbijali (kimkolwiek jesteś, na jakimkolwiek koncie obroniłeś 5 wiosek betonując czwartą linię)

A teraz czy to w akcjach, czy pomiędzy, że tak powiem... ubaw po Pachy xD
 
Do góry