Wydarzenie: Zbieranie godeł - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser174579

Guest
Panel wydarzenia jest, ale czempionów nie dostałem. Godła również.
Czekać na to czy to dopiero jutro?

EDIT: ok, już są :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser175597

Guest
Kurczę a miałem nadzieję na jakieś Koło Fortuny z okazji 1. czerwca :D
 

DeletedUser18304

Guest
Nie lubię tych wydarzeń, gdzie trzeba siedzieć non stop, żeby coś ugrać... A godła niestety takie są.

Swoją droga, to ciekawe kiedy w końcu dadzą ulepszanie wiosek za PP. Tyle tych bonusów ostatnio. Zagroda. Teraz kupcy, spichlerz, koszary, produkcja żelaza, stajnie...
 

DeletedUser45884

Guest
Nie rozumiem czegoś. Wysłałem czempionów po godło, 1x się nie udało a 5x się udało. Dlaczego postęp do kolejnego czempiona cały czas stoi w miejscu i jest 1/6? Kiedy ten postęp się ruszy? Bo póki co to stagnacja a nie "postęp";)

Już chyba wiem. Za każdym razem jak się nie uda "wyskok" po godło, to przybywa nam 1pkt postępu, taka rekompensata ot co.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Up^ Albo jak się uda, ale obrońca nie miał godeł, też przybywa punkt postępu
 

DeletedUser192744

Guest
Z każdym następnym wydarzeniem oswajam się z myślą o całkowitej rezygnacji z gry w plemiona. Powinny być serwery na których nie będzie takich udziwnień (np. światy bez farmienia).
 

DeletedUser

Guest
E tam, dobrze że urozmaicają, bo czasami to wręcz nudą wieje
 

DeletedUser144896

Guest
Tragiczny jest ten event. Niektórzy do najbliższego gracza mają 6 minut,a inny 30.
 

DeletedUser175597

Guest
Wypróbowałem event przez parę godzin. Jest on naprawdę dziwny. Atakując jednego gracza możemy zdobyć od niego tylko jeden rodzaj godła. Przykładowo jeśli gracz A ma 4 godła wiewiórki i 1 godło smoka to jeśli za pierwszym razem zdobędziemy godło wiewiórki, to aby zdobyć godło smoka musimy zaatakować go jeszcze 4 razy.
 

DeletedUser175597

Guest
Obstawiam że albo coś się sknociło albo dostępne jest to tylko na Światach z dodatkowymi funkcjami premium.
 

DeletedUser

Guest
Jest napisane w opisie że za pp dostępne, bez sensu by było, gdyby było włączone na światach bez opcji premium
 

DeletedUser

Guest
Zamek był dobry albo na ś79 był taki o smokach i ratowaniu królewskiej rodziny też był dobry
 

DeletedUser185744

Guest
Event dno i lepiej jeśliby go nie było. Po pierwsze żeby coś w nim osiągnąć człowiek musi siedzieć cały czas, po drugie jak już ktoś wspomniał jeden w promieniu 1h ma 10 osób a drugi te 10 osób ma w promieniu 10 min. Nie wiem kto wymyśla te eventy ale ewidentnie Inno powinno tej osobie podziękować za współprace. Eventy są potrzebne jednak w miare sprawiedliwe jak np. koło fortuny gdzie każdy gracz miał takie same szanse na nagrodę zakładając że wszedł do gry 3x w ciągu dnia.
 

DeletedUser193149

Guest
Bardzo mi się podoba ten event. Nigdy nie spotkałem się w żadnej grze z czymś równie dobrym. Naprawdę Inno games należą się ogromne gratulacje za wkład pracy w tworzenie takich, nie bójmy się użyć wielkich śłów, arcydzieł.
 

lewy X

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
973
Haha aktualnie jestem chamem, młotkiem i przy okazji z innej planety bo zbieram godła :D
To co miało dawać przyjemność niszczy relacje :D
 

DeletedUser174291

Guest
Dopiero początek eventu, ale więcej nerwów niż radości. W porównaniu do jarmarku czy tego szturmowania zamku, moim zdaniem najgorsza opcja...

Po pierwsze nierówność - jeden ma do sąsiadów 10 min, inny 45 minut (a jak ci sąsiedzi 45 min drogi zostaną ogołoceni zaraz po rozpoczęciu rundy, to się biega 1,5h). Chociaż np w szturmowaniu zamku też nie było równo, bo jedni dostawali do swojego zamku aktywną ekipę i obalali po 5-10 zamków, a inni się męczyli we 3-4 osoby i niszczyli tych zamków znacznie mniej.

Ale przede wszystkim żeby coś ugrać, trzeba siedzieć non stop... Ja wczoraj miałem sporo czasu i możliwości żeby zaglądać z telefonu co pół godziny, do nocy uzbierałem godeł za około 3k kryształów. Wstaję rano, przez 8 godzin trzech sąsiadów "rozebrało" mnie do puli 1k kryształów (mimo 86% na obronę).

Może wprowadzenie jakiegoś dodatkowego źródła godeł/kryształów, tak żeby każdy mógł coś ugrać i nie stracić tego na rzecz bardziej aktywnych, mogłoby ulepszyć ten event.
 
Status
Zamknięty.
Do góry