Wydarzenie: Zbieranie godeł - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser174579

Guest
CO racja to racja. Większość kończy rundy z niczym. W dodatku za dużo wg mnie zależy od szczęścia. Można całą noc i ranek siedzieć i jak w ostatnich minutach dostanie się kilka pechowych ataków to zarobek znacznie spada.

EDIT: poza tym nagrody niespecjalne. Może właśnie dlatego, że to jest ewent dla bardzo aktywnych graczy...
 

DeletedUser45884

Guest
Dzisiejsza runda to byl test, biegałem czempionami caly czas, nawet w nocy. W tej chwili mam 6 czempionów, do konca rundy bede mial 7. Nie jest fizycznie mozliwe, abym zrobil 8. Straszna nierówność, nawet aktywnością nie da się nadrobić i przeskoczyć ludzi którzy mają obok siebie więcej graczy. Lipa straszna. Poza tym idea eventu jest niezła.
 

dno21

Łucznik
Wynik reakcji
33
Chciałbym tylko dodać że nie ma opcji zebrania więcej niż 7 czempionów w ciągu 24h..

więc wykonanie zadania na 8 czempionów na świecie bez funkcji premium jest NIEOSIĄGALNE.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser174579

Guest
Mylicie się. We właśnie skończonej rundzie doszedłem do 8 czempionów nie wydając w ogóle PP. I to nie za 5 dwunasta ale jakoś w nocy :p

Ps. dno21: czy my nie jesteśmy sąsiadami? Bo taki lub bardzo podobny nick kojarzę własnie z ewentu...
 

DeletedUser175482

Guest
a te bonusy stałe np +10% do pojemności zagrody będą przechodzić razem z wioską po przejęciu?
 

DeletedUser

Guest
a gdzie ten plusik przy szansie obrony? lub blokada trzech godeł? Jak przewodnik mówi.;<
 

DeletedUser116709

Guest
Mylicie się. We właśnie skończonej rundzie doszedłem do 8 czempionów nie wydając w ogóle PP. I to nie za 5 dwunasta ale jakoś w nocy :p

Ps. dno21: czy my nie jesteśmy sąsiadami? Bo taki lub bardzo podobny nick kojarzę własnie z ewentu...

ile masz do przeciwnika? bo jak 5-6-7min to wogóle nie odpowiadaj na to pytanie

na 94 mam aktualnie gracza (najbliżej!) 34min, zaś następny 1:24h, kolejny 1:35h, wbicie 5 czempionów graniczy z cudem,
zadanie na 8 czempionów bez PP jest niemożliwe do wykonania - i już apeluje, nie traćcie PP dla marnych 700klejnotów, bo o to chodzi TEAM PLEMION

sam pomysł robienia jakiekolwiek eventu jest dobry, ale ten który teraz wyszedł jest tak tragiczny że szkoda brać w nim udział,
choćby sam fakt, że do 2 w nocy mam wszystkie godła, budzę się o 7 nie mam żadnego,
no i na życzenie na PW oferuje screenshoty kiedy to (kolejno!) 15 czempionów wróciło z pustymi rękoma, 16 zdobył godło, po czym kolejne 8 wróciło z niczym,
wczoraj taką rundkę miałem,
no i co człowiek ma siedzieć jak buc i klikać choć z tego nic nie ma?

aha zapomniałem dodać, pokusiłem się o odpalenie "zwiększenia obrony" (50PP) ze względu na irytację traconych godł,
efekt piorunujący, na 7 ataków jeden dzielnie wybronił, reszta 6 padła i godła pokroili

dlatego jak macie zamiar wypuszczać taki szajs to oszczędźcie sobie czasu i wypijcie piwo,
bo nawet wielu aktywnych graczy odpuściło event ze względu na jego dziadostwo
 

DeletedUser

Guest
Zgadzam się z Up.
Siedze i klepie te godła od dwóch dni, i nie ma siły aby zdobyć komplet czempionów bez użycia PP.
Mój najbilższy cel to ponad 50 min....
 

DeletedUser166963

Guest
Mylicie się. We właśnie skończonej rundzie doszedłem do 8 czempionów nie wydając w ogóle PP. I to nie za 5 dwunasta ale jakoś w nocy :p

Ps. dno21: czy my nie jesteśmy sąsiadami? Bo taki lub bardzo podobny nick kojarzę własnie z ewentu...

Na tych świeżych światach, 101-104 można to urobić, graczy jest mnóstwo, blisko siebie,
Np na 97 praktycznie nie ma szans zebrać 8 championów, a nawet jak byś zdążył zebrać, nimi się nie nacieszysz. Przyjdzie południe i reset rundy.
 

DeletedUser81826

Guest
@Stefan Batory; Wybacz, że dopytuję, ale sprawdzone info?

@up, niekoniecznie. Gram na 101 i więcej niż 6 czempionów na raz nie miałam. Dzisiaj gram namiętnie od południa (robię test) i wysyłam gdy tylko wrócą, jak ktoś mi zabierze godło, to zaraz staram się odbić, ale na razie mam 5 czempionów. Napiszę jeszcze raz - gram aktywnie od południa. Zobaczymy ile będzie i godeł i czempionów jutro przed południem. ;v
 

DeletedUser193489

Guest
Co do nagród:
1.Czy można połączyć bonus "rosnące uprawy" (+10% zagrody) z na przykład "ulepszone siodła"(+10% rekrutacja stajni) w jednej wiosce ?
2.Czy po prostu wcześniejszy przestaje istnieć ?


Wolę zapytać niż stracić jakiś bonus na który uzbierałem xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser110790

Guest
Mam pytanie dotyczące nagród za klejnoty. Czy można kupić i użyć kilka razy tę samą nagrodę w jednej wiosce? Chodzi mi np. o stały wzrost populacji we wiosce o 10%. Czy jak drugi raz użyję takiej samej nagrody, to wzrośnie mi maksymalna populacja o 20% (i o więcej przy kolejnych nagrodach)? To samo tyczy się prędkości rekrutacji. Można by w ten sposób stworzyć fajną wioskę ofensywną :)
 

DeletedUser116709

Guest
przewidziane są jakieś nagrody za zajęcie 1 miejsca w evencie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry