Wydarzenie: Obrońcy wewnątrz zamku - komentarze

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
Drodzy Gracze,

zapraszamy Was do podzielenia się swoimi uwagami na temat naszego nowego wydarzenia "Obrońcy wewnątrz zamku".
Pamiętajcie, że Wasze opinie to dla nas cenne źródło wiedzy i możliwość lepszego dostosowania wydarzenia na przyszłość!

- edycja X 2020
- edycja V 2021
- edycja X 2021


Wasz Plemiona Team
 
Ostatnia edycja:

Uniiq

Chłop
Wynik reakcji
1
No chyba jest coś nie tak z tymi unikami bo jak porzucam lochy to nie dodaje mi bonusu do uników a czasami wręcz przeciwnie, kolejny rycerz ma jeszcze mniej niż poprzedni
 

Julix

Chłop
Wynik reakcji
0
No chyba jest coś nie tak z tymi unikami bo jak porzucam lochy to nie dodaje mi bonusu do uników a czasami wręcz przeciwnie, kolejny rycerz ma jeszcze mniej niż poprzedni

Też myślałam że coś nie działa, ale te bonusy się nie sumują. Podstawowy bonus do uników to +5% i do tej wartości jest to dodawane, a po zakończeniu tury się resetuje
 

MikiQ

Miecznik
Wynik reakcji
50
Czy przez 14 dni bez wydawania Pp da się w tym zebrac 10k pkt? Bo chyba coś poszło nie tak z matematyką...
 
Wynik reakcji
6.956
Nie jest tak WYBITNY jak kowadło przykładowo ale też jest spoko, wystarczy mieć patent. Zresztą support nie błaga Cie na kolanach abyś wydał PP czy też nie a nawet w ramach protestu możesz w ogóle w zakładkę nie wchodzić i nic nie zgarnąć, twoja wola.
 

Victoria20

Chłop
Wynik reakcji
0
jak nie masz PP to nic nie ugrasz w tym evencie.. Totalnie oszukane i bezsensu okradanie z PP
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Luck or not.

Chłop
Wynik reakcji
13
Konkurs nie powiem do*********(dopracowany - choć inne słowo mam na myśli:)) każdy w miarę ogarnięty może poświecić tyle czasu ile zapragnie na udział a większa ilością wiosek jeszcze jakieś pp "wyciągnąć"

Patrząc ile niektórzy gracze potrafią "wyklikać" ciska mi się myśl ile oni maja czasu na grę?(pozazdrościć!) lecz też czy aby robią to "ręcznie";) bez rzucania oskarżeń tak tylko "marudzę"<rotfl>
 
Do góry