Wydarzenie: Handlarze - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser180971

Guest
żeby wyczyścić wioskę będą potrzebne z 3-4 pełne offy, z tego co widzę tarany nic nie dają bo muru nie ma...
 

DeletedUser177172

Guest
najlepsze z tego są odznaczenia:D.i to zależy od ilośći wiosek ile potrzeba diamentów na zakręcenie;p
 

Omnia mihi licet.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
22
Mogłyby choć raz z eventu takiego rodzaju być ustalone niższe wymagania, aby zakręcenie kołem stało się opłacalne... A tak znowu prawie nikt nie będzie w tym uczestniczył - taka prawda ;/


u mnie 2.805.500 klejnotów...
 

DeletedUser18304

Guest
Będą uczestniczyć ci z za dużą ilością PP, ci co i tak im się surowce przelewają (a właściwie to może i nie, takim pewnie nie będzie się chciało wysyłać surowców), ci co mają za dużo żelaza (rozwinięte światy), ci co będą chcieli odznaki (np. ja), ci co zakręcą dla próby i ci co sobie nie policzyli tego i myślą, że to się opłaca. :p
 

DeletedUser

Guest
Będą uczestniczyć ci z za dużą ilością PP, ci co i tak im się surowce przelewają (a właściwie to może i nie, takim pewnie nie będzie się chciało wysyłać surowców), ci co mają za dużo żelaza (rozwinięte światy), ci co będą chcieli odznaki (np. ja), ci co zakręcą dla próby i ci co sobie nie policzyli tego i myślą, że to się opłaca. :p

W ostatnim evencie krecilem kilka x , i bylo spoko , teraz juz widze ostra przesada , wyslac na jedno zakrecenie to 20 monet prawie na etapie 10 wiosek sw.87 , co to wogole jest? Ta cena powinna byc wyważona , zeby wydac srednia ilosc surowcow i zakrecic kilka x, a nie wydac mase surowcow i wygrac jakies za przeproszeniem go***.
 

DeletedUser180124

Guest
Wie ktoś jaką siłę obrony mają te jednostki w obozach?

ty4y8j.jpg


5m87s9.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser184656

Guest
mam 210 wiosek potrzebuje 1.700.000 klejnotów by mieć możliwość losu bonusa a to = !!! 17.000.000 gdzie pojemność jednego obozu to tylko 12.000.000

następie mam minimalne szanse na to że mi to się zwróci...
ale dobra wylosowałem!!!
-bonus -20% budowy podczas gdy wszystkie wioski mam rozbudowane ma maksa!!!

opyla się jak najbardziej ... po co to płaciłem skoro za to mogę wybić 1000 monet ?

-----------------------------------------------------------------------------------------------

wysłałem również atak padł mi cały of ale za to dokonałem rozpoznania wojska przeciwnika czyli najemnicy walczyli z wiarą przy czym 10l murka nie można było zburzyć padło przeciwnikowi o 50% wojska mniej niżeli zakładał to symulator a z tego wynika że na 1 specjalną jednostkę przypada 1.5 pika ... miecza

po za tym skąd u handlarzy pojawiła się wiara oni tam kościołów nie mają...

zgadzam się z przedmówcą ten cały event jest śmieszny nie warto się w to bawić jak zapowiadałem pare dni temu


od pojemności obozu zależy to ile ma on jednostek i nawet jeśli wpakuje tam 5 ofa bo tyle potrzeba na wyczyszczenie takiego obozu przy pojemności 12 mil to on i tak będzie stał tam tylko 2h !!!

dużo większy zysk ma się z farmienia barek niżeli z wysyłania/atakowania takiego obozu

o wysłanie surowców do takiego obozu tobie zysku nie przyniesie jak i jego atakowanie

Będą uczestniczyć ci z za dużą ilością PP, ci co i tak im się surowce przelewają (a właściwie to może i nie, takim pewnie nie będzie się chciało wysyłać surowców), ci co mają za dużo żelaza (rozwinięte światy), ci co będą chcieli odznaki (np. ja), ci co zakręcą dla próby i ci co sobie nie policzyli tego i myślą, że to się opłaca. :p

dodałem ankietę http://forum.plemiona.pl/showthread.php?114526-event-obniżenie-ceny-losów-za-surowce chcecie zmian to głosujcie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wysłałem wszystkie swoje nadwyżki i do tej pory uzyskałem 183.900 klejnoty, a do zakręcenia kołem potrzeba 2.791.000.
Żałuję że w ogóle się za to zabrałem;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Na 87 świecie zmarnowałem na to 200k surki, bo wstałem rano - na telefonie zaktualizowałem aplikację. Zobaczyłem, że jest even - ok, myślałem, że za 1k surki będzie 1k klejnotów, a do zakręcenia potrzebowałem 44.5k klejnotów...

Nie polecam.
 

DeletedUser160591

Guest
Jaki żal...
Lepiej żebyście poświęcali czas na realizację pomysłów graczy, a nie wymyślali bezsensowne wydarzenia.
 

DeletedUser121776

Guest
Mimo wszystko, ze narzekam na cene tego eventu to sprobowalem dwa razy i po odjeciu wlozonych surowcow jestem na czysto jakies 45mln surki - trafione Nadmiar III.
Jak to mowia...no risk no fun ;]
 

DeletedUser18304

Guest
Jaki żal...
Lepiej żebyście poświęcali czas na realizację pomysłów graczy, a nie wymyślali bezsensowne wydarzenia.
Ale oni ten event już mieli z wielkanocy czy z poprzednich świąt bożego narodzenia - tylko kilka rzeczy zmienili.
Szkoda, że tych pierwszych eventów nie dają od nowa, gdzie farmiło się na wioskach skóry, szukało jajek.. To było fajne i opłacalne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry