Wydarzenie: Handlarze - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser176913

Guest
zamiast poprawić opcje z wysłaniem ataków, żeby nie był tak, jak do tej pory, że pierwszy atak puszczany w synchro wchodzi jako ostatni to kolejna nowość dla dzieci... żal
 

DeletedUser180001

Guest
Zawsze to jakieś urozmaicenie do gry xd
(Coś w stylu zimowa ofensywa)

Podoba mi się ^^
 

DeletedUser70110

Guest
Jak wygląda sytuacja rabowania na światach bez farmienia ?
 

DeletedUser

Guest
Mnie bardziej ciekawi, czy surowce które się zainwestuje w te klejnoty ;p będą warte tego zachodu, bo jak się zainwestuje 5kk surki, a dostanie się jakiś badziew, np. flagę drugiego poziomu, to moim zdaniem będzie beznadziejne xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser109158

Guest
Skoro nie napisali nic o wyjątkach, powinno być ono aktywne i mnie to urządza :D

W poprzednim taki "Wydarzeniu" też nic nie pisano a jednak nie można było sfarmić takiego obozu. Tak więc również dołączam się do tego pytania.
 

DeletedUser184656

Guest
Zawsze jak uruchamiacie jakieś nowe funkcje po policzeniu sobie ma kartce zysków jakie osiągniemy w wyniku jego aktywacji 2pir ma się same straty w surowcach i po o się w to w takim razie bawić ??? Ja zanim wyśle surowce zawsze liczę czy ten ruch będzie dla mnie korzystny. Mam nadzieje że jak będziecie wprowadzali te bonusy to tylko po to aby po aktywacji ten bonus przyniósł nam zyski. Jeśli ja mam np. 50 wiosek płace 50 mil surowców za aktywacje bonusu ... takich cen raczej nam nie zrobicie... Chyba że się mylę ...

Mam nadzieje że będzie możliwe zfarmienie takiego obozu a nie że jak zaatakuje to 10 ofa mi padnie !!! jak poprzednio do bani...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser184200

Guest
jakaś rozrywka zawsze się przyda ^^ Tylko ciekawe jakie bonusy będą bo tego nie napisali ; /
 

DeletedUser18304

Guest
Ostatnie takie wydarzenie nie było ani trochę opłacalne. Teraz przynajmniej usprawnione będzie wysyłanie surowców, ale pewnie z opłacalnością ciągle na minusie. Cóż, zawsze jakieś urozmaicenie. Można się pozbyć nadmiaru niektórych surowców...
 

DeletedUser165803

Guest
Najlepszą rzeczą z tych Handlarzy będą pewnie odznaczenia xD
 

DeletedUser184656

Guest
Ja mam takie pytanka czy ci kupcy bronią się z wiarą czy bez? Bo ja gram na świecie z kościołem.

Do ciekawskich powiem tylko że w wioskach stoi 20k pika które musisz wyczyścić na 10l murka ale nie wiem czy z wiarą czy bez tak są potrzebne 2 3 ofy ale ilość jednostek zapewne zależy od czasu pracy serwera. Mam nadzieję że ilość jednostek nie będzie od tego uzależniona... bo jak tak to na rozwalenie 1 wioski będzie potrzebne 20 ofa a może i więcej... Po co tracić ofa skoro w wiosce jest zaledwie 600k surki. ? Moim zdaniem nikt w to przekazywanie surowców nie będzie się bawił a wy jako polski rynek wyciśniecie jak najwięcej pieniędzy ze swoich klientów bo tak to działa... którzy będą kupowali za 100pp losy. To taniej niż w ubiegłym roku a więc widzę postęp. Ja jestem zwolennikiem rabowania surowców z wiosek i przy tym nabijaniu RO bez jakiegoś koło fortuny i tych dodatków... Tak jak to było 2, 3 lata temu pomysł był fajny można by go jeszcze raz wprowadzić w życie. Moim zdaniem gracze z koła fortuny nie będą zadowoleni i będzie burza na forum ale nie posądzam was bo nie wiem czy macie wpływ na to co dzieje się na polskim rynku bo wprowadzacie zmiany krok po kroku z bety a ja gram na wielu serwerach... i wiem jak tam sytuacja wygląda tak jak na polskich plemionach tylko z jedną różnicą u nas wszystko jest wprowadzane trochę później.
 

DeletedUser166963

Guest
Ja mam takie pytanka czy ci kupcy bronią się z wiarą czy bez? Bo ja gram na świecie z kościołem.

Do ciekawskich powiem tylko że w wioskach stoi 20k pika które musisz wyczyścić na 10l murka ale nie wiem czy z wiarą czy bez tak są potrzebne 2 3 ofy ale ilość jednostek zapewne zależy od czasu pracy serwera. Mam nadzieję że ilość jednostek nie będzie od tego uzależniona... bo jak tak to na rozwalenie 1 wioski będzie potrzebne 20 ofa a może i więcej... Po co tracić ofa skoro w wiosce jest zaledwie 600k surki. ? Moim zdaniem nikt w to przekazywanie surowców nie będzie się bawił a wy jako polski rynek wyciśniecie jak najwięcej pieniędzy ze swoich klientów bo tak to działa... którzy będą kupowali za 100pp losy. To taniej niż w ubiegłym roku a więc widzę postęp. Ja jestem zwolennikiem rabowania surowców z wiosek i przy tym nabijaniu RO bez jakiegoś koło fortuny i tych dodatków... Tak jak to było 2, 3 lata temu pomysł był fajny można by go jeszcze raz wprowadzić w życie. Moim zdaniem gracze z koła fortuny nie będą zadowoleni i będzie burza na forum ale nie posądzam was bo nie wiem czy macie wpływ na to co dzieje się na polskim rynku bo wprowadzacie zmiany krok po kroku z bety a ja gram na wielu serwerach... i wiem jak tam sytuacja wygląda tak jak na polskich plemionach tylko z jedną różnicą u nas wszystko jest wprowadzane trochę później.

Raczej zapomnij o atakowaniu. W poprzednim evencie wioski były tak bronione, ze potrzeba było z 8-10 offów na wybicie ich obrony. Dodając do tego świat z limitem farmienia, mijało się kompletnie z celem.
Na świecie 87 wyłączone są dodatkowe funkcje premium, to i pewnie kupowania losów nie będzie.
 

DeletedUser184656

Guest
jeśli ktoś by mnie się pytał jak to działa to dokładnie tak samo jak w zeszłym roku z drobnymi wyjątkami że np. za los płaci się 100 pp a nie 200 pp może gracze nie kupowali losów ? no fajnie zmiany jednak są ale zależne od popytu ...
 

DeletedUser121776

Guest
Ostatnie takie wydarzenie nie było ani trochę opłacalne. Teraz przynajmniej usprawnione będzie wysyłanie surowców, ale pewnie z opłacalnością ciągle na minusie. Cóż, zawsze jakieś urozmaicenie. Można się pozbyć nadmiaru niektórych surowców...

tym razem jest dokladnie tak samo, mam konto 1.7 mln i mi sie to nie oplaca. Koszt zakrecenia kolem wynosi u mnie ok. 14 mln surki o_O .
Kolejny raz event skierowany do ostatnio wypuszczonych swiatow.
 

DeletedUser180971

Guest
event totalnie nieopłacalny mając 370 wiosek muszę wysłać 30kk surowców żeby móc 1 raz zakręcić kołem, a tylko nagrody "nadmiar" mogą mi dać jakikolwiek zysk z tego ewentu czyli 3 na 11 zakręceń kołem coś zyskam ( zakładając że każdy z nagród by miał taki sam % wylosowania, a tak nie jest)
 

DeletedUser186208

Guest
Serio jak już robią event to mogliby go dobrze przemyśleć ,bo z tego co się orientuję to nie jest on korzystny dla żadnej grupy graczy
 

DeletedUser169107

Guest
no czy ja wiem.. na s87 musiałbym 800k surki wydać... to nie jest tak mało... zamiast tego tyle monet można wybić... nie opłaca się wysyłać surki na te głupie bonusy
 

DeletedUser166963

Guest
Na razie mam 4500pkt na ś87 i 3500 surki do zebrania. Czyli nic w evencie nie poprawili wnioskując po postach wyżej. Wtedy na ś61 musiałem wysłać chyba ponad 90 milionów surki, czyli wysłać z 700 wiosek, by raz zakręcić. Porażka!
EDIT: Za 1000 surki masz 100 klejnotów, czyli muszę wysłać 35000 surki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry