Wybór surowców

  • Rozpoczynający wątek Mr.Ecuś
  • Data rozpoczęcia

I co o tym sadzicie?

  • TAK

    Głosy: 123 49,6%
  • wymaga poprawy

    Głosy: 32 12,9%
  • NIE

    Głosy: 93 37,5%

  • W sumie głosujących
    248
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
beznadziejny pomysl bo chyba od nadmiaru surowcow jest rynek zawsze mozna cos sprzedac

po 2 co niektorzy by chcieli isc na latwizne nie ma lekko ;) gra ma pewne zasady i dlatego jest taka fajna ;) i nie mozna zmieniac glownych ich zalozen

a co do KP to nie powinno byc wiecej udogodnien czy jak kto tam woli nazwane korzystam i jest wystarczajace przynajmniej ja sobie nie wyobrazam jakby dodali do KP np. 10% wiecej wydobycia surki czy jak w temacie wybieranie surki przy ataku lub cos jeszcze innego KP jak ktos pisal wczesniej powinno sluzyc do tego ze wygodniej sie przemieszcz/przeglada sie wiochy ewentualnie mogli by dodac wiecej statystyk czy takie zeczy ale bron boze jakies zeczy zwiazane z sama fizyka gry

STANOWCZO na NIE
 

DeletedUser66504

Guest
Pomysł mi sie nie podoba ponieważ to za duże udogodnienie, na Nie
 

DeletedUser93933

Guest
Na nie - za duże ułatwienie. Tak, jak jest teraz jest dobrze.
 

DeletedUser94723

Guest
beztytuuko9.png


Czy o coś takiego chodzi?
 

DeletedUser78702

Guest
raczej nie bo trzeba tez wpisywac ilosc. Co do pomyslu to jest ok. Sam sie denerwuje, kiedy zdobywam wioche i nie ma w niej surowcow, bo je wczesniej zrabowalem
 

DeletedUser

Guest
wybieranie surowca zbędna rzecz i za każdym atakiem mam wybierać :(
Mi się osobiście pomysł nie podoba
 

DeletedUser8802

Guest
moglbym byc na tak jezeli za kazde wydzielone 10% pojemnosci lupu wojska wojsko w wiosce bd 1h a podczas przyjscia obrony wojsko agresora ktore przebywa w wiosce staje sie obronca i ma zmniejszona walecznosc (mogly by byc to morale) o 20 :p i wojsko z 1 wioski mozna bylo by raz dziennie na taki lup wyslac ;p
 

DeletedUser75617

Guest
Jestem na tak, bo gdy np. nie mamy miejsca w spichlerzu, a mamy dużo żelaza, a jeszcze większa ilość tego surowca zapełni spichlerz, to możemy wybrać tylko drewno, albo glinę. Albo i to, i to. Tam, na ss-ie widać, że będzie to jednokrotny wybór. Przydałby się wielokrotny, aby można było brać dwa surowce.
 

DeletedUser119234

Guest
Fajny bajerek, jezeli mialo by byc to wprowadzone, to dla graczy z KP...
 

DeletedUser119217

Guest
Po co kolejne udogodnienia:confused:Jak już napisał Czechosław gracze który padli na dobrą okolice mają kolejne udogodnienie:rolleyes:.Więc zagłosuje na nie,choć pomysłu nie będę krytykował ponieważ jest to jeden z sensowniejszych pomysłów jakie tu zobaczyłem:)Ale i tak pomysł nie nadaję się do wprowadzenia:D
 

DeletedUser45115

Guest
Ludzie bez przesady... a skoro uważacie ze gra jest taka łatwa to sie grubo mylicie... widzę ze tutaj już tyle postów a nikt nie wspomniał nawet o takim czymś jak Targowisko. W końcu chyba jest ono po to aby się wymieniać... więc jak masz czegoś za dużo dajesz ofertę i koniec... myślę że powstało ono po to aby była równowaga w spichlerzu a nie po to aby zabierać pukty z zagrody :) Oczywiście jestem na NIE
 

DeletedUser

Guest
CHyba że było by to nie w atakach ale po prostu rozkładać surowce aby było po równo w wiosce.
W trawianie jest taka opcja premium.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł do bani, nie ułatwiajmy aż tak gry. Z takimi pomysłami to wyjdzie na to, że wystarczy dużo siedzieć na plemionach i farmić co popadnie wybierając sobie surkę, którą chcemy mieć zamiast siedzenia nieco mniej, ale posiadając umiejętność gry. Trzeba postawić na umiejętność i doświadczenie, a nie na czas spędzany przy plemionach.

A pomysł z tym, żeby tylko dla KP to już totalnie nienormalny. Nie powinno tak być, by gracze z KP mieli ułatwienia, a jedynie udogodnienia (na bodajże 1 stronie ktoś wytłumaczył różnicę) i tak jak też ktoś napisał - nie róbmy z Plemion Traviana (gdzie gracze bez KP są bez szans, gdyż z KP masz 10% mocniejszy atak, 10% mocniejszą obronę, więcej surków, natychmiastową budowę zamiast oczekiwania itp...). Biznes to biznes, ale nie przesadzajmy...
 

DeletedUser122792

Guest
Wstrzymam się od głosu. Jedank prawda jest taka, że admini nigdy nie wprowadzą tego. Jest w ogóle taki pomysł, który został wprowadzony?

PS. Zgadzam się z przedmówcą. Duże ułatwienie i w ogóle. Np. siadam przed kompa, brak mi do szlachty 25k gliny. Robię wypad lekką i pikami na wiochę 10k punktów, wybieram 25k gliny i robię szlachtę. Czy to aby nie za łatwe? Gra musi miec chociaz odrobinę utrudnienienia. W takim razie, niepotrzebne by były kopalnia żelaza, gliny czy tartak.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser122792

Guest
moim zdaniem bardzo dobry pomysł:cool:

Powiedział 9-latek...

Skąd mi to wiadomo? Mianowicie 50% naszego społeczeństwa, nie może wymyślić ników, więc przedrostkiem, albo końcem nicku jest data/częściej rok urodzenia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pomysł ciekawy i wielu osobą by to pomogło :D
Ale jadnak trochę za duże ułatwienie
 
Status
Zamknięty.
Do góry