Wybór surowców

  • Rozpoczynający wątek Mr.Ecuś
  • Data rozpoczęcia

I co o tym sadzicie?

  • TAK

    Głosy: 123 49,6%
  • wymaga poprawy

    Głosy: 32 12,9%
  • NIE

    Głosy: 93 37,5%

  • W sumie głosujących
    248
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czasem gdy wysyłamy atak, a nie mamy na tyle wojska zeby zebrac wszystkie surowce to grabimy je po równo. Mozna by wprowadzic cos takiego, ze wybieramy co konkretnie chcemy złupic. Np. potrzebne jest nam zelazo to zamiast zebrac po 50 k kazdego surowca mozemy zebrac 150k zelaza badz 25k drewna 25k gliny i 100k zelaza. Od nas zalezaloby co chcemy zgrabic. Wiadamo, ze nie w kazdym przypadku jest to mozliwe.


Jezeli nasza farma nie ma tyle surowcow aby nasze wojsko ich nie zmiescilo to oczywiscie grabimy wszystko.


PS: Wybierane by to bylo przed atakiem oczywiscie
 

DeletedUser27977

Guest
Za duże ułatwienie i gracze którzy są koło opuszczonych będą mieli jeszcze większą przewagę nad tymi którzy są daleko.
 

DeletedUser69003

Guest
Spoko pomysł ale to powinno być dla graczy z kontem premium
 

DeletedUser

Guest
Nie zły pomysł. Oczywiście to jest ułatwienie, ale po co jest Premium? Do ułatwień i moim zdaniem ta opcja powinna być dostępna dla graczy premium.
 

DeletedUser27977

Guest
Nie zły pomysł. Oczywiście to jest ułatwienie, ale po co jest Premium? Do ułatwień i moim zdaniem ta opcja powinna być dostępna dla graczy premium.

I tu się nie zgodzę.KP oferuje udogodnienia do gry a pomiędzy ułatwieniem a udogodnieniem jest różnica.Ułatwienie ma czynić grę... łatwiejszą a udogodnienia mają czynić np. przegląd wiosek wygodniejszy(strzałki przewijania).Wybór surowców to wg mnie nie udogodnienie tylko ułatwienie a te jak już mają być wprowadzane to powinny być dostępne bez KP.
 

DeletedUser

Guest
A sory rzadko używam słów udogodnieniem, ale by się przydało takie coś chociaz na jakimś nowym świecie co będzie wogóle inny niż pozostałe... :)
 

DeletedUser

Guest
:(

Według mnie pomysł nie jest ciekawy , wprowadził by zamieszanie - przed każdym atakiem ustalać jaki surowiec chcemy złupić i w jakich proporcjach :((

:D
 

DeletedUser

Guest
Ale jezeli nie bedziesz chcial to nie bedziesz musial tego robic. To by bylo porpostu do wyboru, albo normalny atak albo taki
 

DeletedUser

Guest
Trochę zadurzę ułatwienie, a jeśli zostanie już wprowadzone to dla wszystkich.
 

DeletedUser

Guest
Można ten pomysł zmienić albo udowskonalić przecież jak ktoś potrzebuje takich i takich surowców to musiałby np. zapłacić innym surowcem, więcej czekać lub nie wiem dużo można wymyślić
 

DeletedUser71411

Guest
Bardzo dobry pomysł, przydałoby się to...
Chociaż na forum było już chyba z 20 takich pomysłów, ale to szczegół.

Oczywiście dla wszystkich graczy, nie tylko dla tych co mają Premium. Nie róbmy z Plemion Traviana!
 

DeletedUser73167

Guest
Dokladnie jest to bardzo dobry pomysl ...
A najbardziej wtedy sie przyda gdy bedzie potrzebne troche jednego typu surowca wyslesz na farme i masz :):)
Chociarz dla tych co farmia non stop :) bylo by to czasochlonne oczywiscie chyba bedzie opcja normalna bez wybierania:p:p
 

DeletedUser

Guest
na nie
dodatkowa opcja do zaznaczania by przeszkadzala w atakach w pozniejszej grze
 

DeletedUser63029

Guest
Nie. Dlaczego? Ta gra i tak jest już dziecinnie prosta. Nie róbcie z niej jeszcze prostszej.

Hmm... Gdzieś wyczytałem (na forum, albo w pomocy), że wojska podczas ataku czy to na opuszczoną wioskę, czy to na aktywną zabierają surowce w pośpiechu, ile się da i uciekają. Wiem wiem, ta gra i tak nie jest realna, ale nie będą przecież "patrzeć co jest jakim surowcem i to wydzielać", bo to już by było naprawdę wielkie uproszczenie :). Tak więc głos na nie.

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry