Wyślij o...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10107
  • Data rozpoczęcia

Podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak

    Głosy: 43 41,7%
  • Nie

    Głosy: 49 47,6%
  • Troszkę bym zmienił...

    Głosy: 6 5,8%
  • Nie obchodzi mnie to

    Głosy: 5 4,9%

  • W sumie głosujących
    103
Status
Zamknięty.

DeletedUser13478

Guest
Odp: Wyślij o...

Zgadzam sie z przedmówcami i jestem na nie gra była by banalna
POZDRO
 

DeletedUser7485

Guest
Odp: Wyślij o...

a plemiona to wlasnie taka gra ze kto siedzi wiecej wygrywa.

trzeba sie troche przylozyc do gry jak sie chce cos osiagnac...

mysle ze temat mozna zamknac, bo i tak do niczego nie prowadzi :(

Tutaj się nie zgodzę.
Mogę siedzieć 24/7 i budować tylko eko, a ktoś godzine i idzie w wojo.
I co, ja wygram?


//Maksymowi chodziło raczej o to, że jak nie poświęcisz grze dużo czasu, to nie masz co myśleć o czołowych pozycjach w rankingu - smiglo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8099

Guest
Odp: Wyślij o...

Ja też jestem na nie. Wtedy o sukcesie w plemionach w jeszcze większym stopniu niż teraz decydowałaby ilość czasu poświęconego na plemiona, a nie stosowana strategia i taktyka.

Mały, złośliwy offtop:
Jestem na NIE Wtedy mógłbyś sobie wysłać wojska o której chcesz kilka razy i pójść na pole. Gra byłaby za łatwa.

Jestem na nie za bardzo by to ułatwiło gre

Zbyt łatwą grę byśmy mieli.

Za prosta byłaby ta gra.

Ja jestem na nie, bo za bardzo ułatwiłoby to grę.

Zgadzam sie z przedmówcami i jestem na nie gra była by banalna
Czy którykolwiek z autorów mógłby mi wyjaśnić na czym miałoby polegać to ułatwienie? Przecież zmiana dotyczyłaby wszystkich więc gdzie tu ułatwienie? Ty mógłbyś wysłać wojsko na kogoś, ten ktoś na ciebie teź.

@niżej (los000):
Tak, ale równie dobrze możesz zostać w ten sposób zaatakowany przez kogoś, więc nie ułatwia to gry bo też możesz w ten sposób zostać zniszczony
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8802

Guest
Odp: Wyślij o...

ja nie autor tego ale to polegało by na tym że niema cie na kompie i gra za ciebie jak by bot a gra staje się wtedy że jak wejdziesz raz na plemiona raz na dzień to jest max
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyślij o...

W zyciu takiej bzdury nie slyszalem;p ten pomysl wywolal u mnie wiekszy smiech niz 9 grubasow w jednym ataku:D a to zaznaczam rzadkosc...:)

juz to sobie wyobrazam... ustawiasz sobie atak czyszczacy na 8.00.00, 1 atak grubasem o 8.00.01, drugi o 8.00.02, 3 o 8.00.03 i 4 o 8.00.04... No to obronca ma ogromne szanse a ty wielka satysfakcje z przejecia wioski!:cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry