Wyślij o...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10107
  • Data rozpoczęcia

Podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak

    Głosy: 43 41,7%
  • Nie

    Głosy: 49 47,6%
  • Troszkę bym zmienił...

    Głosy: 6 5,8%
  • Nie obchodzi mnie to

    Głosy: 5 4,9%

  • W sumie głosujących
    103
Status
Zamknięty.

DeletedUser10107

Guest
Mam propozycję, aby przy wysyłaniu wojsk, była opcja "wyślij o..." i wybierałoby się godzinę. Można by zaznaczyć opcję "wyślij teraz" (wysyłało by to od razu po klknięciu na ATAK lub POMOC) lub "wyślij o..." (wybierałoby się godzinę i o tej godzinie wojska wysyłałyby się automatycznie). Myślę że byłoby to przydatne przy przejmowaniu wiosek, jeśli ktoś np. w nocy nie ma dostępu do komputera :)

Czekam na krytykę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyślij o...

Mogłoby być ale na tym właśnie polegają plemiona że sam musisz o tej godzinie wysłać

PS Jak widze to zagłosowałaś sama dla siebie
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: Wyślij o...

NIE ZAGŁOSOWAŁAM SAMA NA SIEBIE! Jak chcesz zrobię publiczną ankietę i zobaczysz kto to zrobił



EDIT: Nie można tak zrobić. Ale żeby to udowodnić zagłosuję na jakąś odpowiedź tylko powiedz na jaką
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyślij o...

Jestem na Nie,atakujący miałby za dużą przewagę...
Wchodzisz sobie na 20 minut powiedzmy o 16 bo ci pasuje i wysyłasz ataki aby wyruszyły powiedzmy od 23 i zdążyły na 7:01...
I możesz w sumie milion straszaków wysłać na jego wioski i obrońca będzie miał kilkaset ataków na wszystkie wioski o tej samej godzine(od jednego gracza).
I obrońca żeby to wybronić i żeby się o nich dowiedzieć musi czatować całą noc...

Nie róbcie kilku postów w jednym temacie!!
Opcja edycji lub na pm wysyłajcie...
A najlepiej raz na kilka godzin wejść to większa zawartość postu będzie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Wyślij o...

To było by łamanie regulaminu...ale można by zrobić takie coś z wiadomościami!
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: Wyślij o...

Zadowolony? Jeszcze jeden dowód:
beztytuupt5.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyślij o...

Wszyscy piszą nie,nie....a i tak wiecej głosów jest na tak,poza tym w takim razie proponuje bota..znam jednego ale niestety nieużywam(adminowie może czas mnie sprawdzić:p).Tez jest to niezgodne z regulaminem a masz calo dobowe farmnienie farm:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyślij o...

Jestem na NIE:mad: Wtedy mógłbyś sobie wysłać wojska o której chcesz kilka razy i pójść na pole. Gra byłaby za łatwa.:mad:
 

DeletedUser901

Guest
Odp: Wyślij o...

Jestem na nie za bardzo by to ułatwiło gre
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyślij o...

Pomysł godny potępienia :) Jaki byłby urok z gry jeżeli byłoby takie coś ? Zbyt łatwą grę byśmy mieli.
 

DeletedUser7845

Guest
Odp: Wyślij o...

to by było coś takiego jakbyś korzystała z jakiegoś BOTA.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyślij o...

hm...nie byłoby to głupie, ale jestem na NIE.
Za prosta byłaby ta gra. :)
 

DeletedUser2590

Guest
Odp: Wyślij o...

Ja jestem na nie, bo za bardzo ułatwiłoby to grę.
 

DeletedUser12230

Guest
Odp: Wyślij o...

jestem za nie gra była by załatwa wtedy ktoś by wysłal kilka ataków na wiske i obrońca całą noc musiałby się bronić to bez sensu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyślij o...

Ja tez jestem za nie,bo właśnie o to chodzi że ci co siedza nocami to maja przewage
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyślij o...

Tez jestem na nie z wyzej wymienionych powodow, ale istnieje jeden powod dla ktorego jednak bylo by to dobre rozwiazanie: Ci co uzywaja botow nie mieli by juz takiej przewagi nad reszta...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Wyślij o...

Jestem na NIE:(.Zaraz wymyślicie:Wystartuj na 11 św od razu jak się zacznie i buduj eko do 5 poziomu ;)
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: Wyślij o...

Jestem stanowczo przeciwko, bo takiego ułatwienia, to moje oczy jeszcze nie widziały... Może jeszcze tylko z kontem premium? Albo przenieśmy to na wiadomości i raporty przesyłane innym graczom? Pomysł do tego stopnia niedorzeczny, że autorce widać naprawdę się nudzi.

A więc nadajesz się do zamknięcia... Fajnie :p
Dżizuz Krajzd!!! I po to trzeba napisać filigranowego posta niezakończonego kropką!?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6338

Guest
Odp: Wyślij o...

Kolejny pomysł wołający o pomstę do nieba. Oczywiście jestem na duże NIE!!! Ułatwiło by to grę a atakujący miał by wielką przewagę nad obrońcą.
Ps. temat nadaję się jedynie do zamknięcia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry