Wojseny KOSA KOSA 3 zł

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.654
@5125 in the Skyyy
Co tam pizdo? Nie potrafisz się odnieść do tego co napisali?

@Mad x Kroca Lepiej że wioski trafiły do speed niż do takiej miernej kurwy jak ty xD
Fajnie było być pośmiewiskiem na 184? Nawet twoja rada się z ciebie napierdalała :)
A 176 pamiętasz? Bo ja pamiętam :)
 

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
955
@Isarisu

Jak zwykle pełna kulturka.

Jakim pośmiewiskiem?. Spiny miałem tylko z wrogiem i z wami, jak skosowaliście. Nikt z mojej rady nigdy mnie nie cisnął. Piszesz coś to przedstaw jakieś dowody. Dostęp do konfy przecież masz :) .

Pamiętam 176 i wasze rozwalenie dyplomacji, bo chcieliście rządzić całą koalicją :p. Sojusznik wam padał na południu, a wy zamiast ratować to wyzywaliście jedyne plemię które mogło uratować sytuacje xd.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.654
@Isarisu

Jak zwykle pełna kulturka.

Jakim pośmiewiskiem?. Nikt z mojej rady nigdy mnie nie cisnął. Piszesz coś to przedstaw jakieś dowody. Dostęp do konfy przecież masz :) .

Pamiętam 176 i wasze rozwalenie dyplomacji, bo chcieliście rządzić całą koalicją :p.
Po pytajniku nie stawiamy kropki geniuszu xD

Zarzucasz nam kose na 184, gdzie dostałem możliwość gry dalej i napierdalania was, a z tego co pamiętam to nie wyszedł na was ani jeden atak od nas xD1000015864.jpg
X KURWA D
 

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
955
Pewnie rozmowa z Dabą. No to faktycznie oficjalnie to on miał przejąć pałeczkę, ale i tak dalej w 3(Daba, Pacik i Ja) podejmowaliśmy decyzje razem. Powód był taki, że paru toxicków postawiło mi i Pacikowi ultimatum(mieli olbrzymie konta frontowe). Dla dobra plemienia, by nie dali kasacji lub nie poszli do speed poszliśmy na to.

Poza tym piszesz coś o psychice, a sam Surfer przestał grać aktywnie po 2-3 akcjach speed. Nie był tak widoczny, jak deska czy ty.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.654
Pewnie rozmowa z Dabą. No to faktycznie oficjalnie to on miał przejąć pałeczkę, ale i tak dalej w 3(Daba, Pacik i Ja) podejmowaliśmy decyzje razem. Powód był taki, że paru toxicków postawiło mi i Pacikowi ultimatum. Dla dobra plemienia, by nie dali kasacji lub nie poszli do speed poszliśmy na to.

Poza tym piszesz coś o psychice, a sam Surfer przestał grać aktywnie po 2-3 akcjach speed. Nie był tak widoczny, jak deska czy ty.
@SurFer.RM
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.654
Pewnie rozmowa z Dabą. No to faktycznie oficjalnie to on miał przejąć pałeczkę, ale i tak dalej w 3(Daba, Pacik i Ja) podejmowaliśmy decyzje razem. Powód był taki, że paru toxicków postawiło mi i Pacikowi ultimatum(mieli olbrzymie konta frontowe). Dla dobra plemienia, by nie dali kasacji lub nie poszli do speed poszliśmy na to.

Poza tym piszesz coś o psychice, a sam Surfer przestał grać aktywnie po 2-3 akcjach speed. Nie był tak widoczny, jak deska czy ty.
Pacika praktycznie nie było, ty też gówno decydowałeś xD
 

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
@Isarisu

Jak zwykle pełna kulturka.

Jakim pośmiewiskiem?. Spiny miałem tylko z wrogiem i z wami, jak skosowaliście. Nikt z mojej rady nigdy mnie nie cisnął. Piszesz coś to przedstaw jakieś dowody. Dostęp do konfy przecież masz :) .

Pamiętam 176 i wasze rozwalenie dyplomacji, bo chcieliście rządzić całą koalicją :p. Sojusznik wam padał na południu, a wy zamiast ratować to wyzywaliście jedyne plemię które mogło uratować sytuacje xd.

może gdyby ktokolwiek poza Poxopem chciałby z jazdą się układać to byś wiedział, że MADY nie były do ugadania bo to plemię marionetka była odkąd pijak parówka oddał władzę. Poza tym nigdy z wami nie byliśmy w koalicji. Podpisaliśmy pona bo Poxop prosił, więc nic wam nie byliśmy winni tym bardziej układania się z wrogiem nawet gdyby miało to coś zmienić..
Tym bardziej z Madami co nam nóż w plecy wbiły --- gdzie mieliśmy później jeszcze ofertę za kwestie wystawienia Stefanów. Woleliśmy wejść w teoretyczną "koalicje" i przegrać niż wystawiać Stefany.
Zrobiłeś masówkę i kliknąłeś kasacje po 1 akcji na 40% potencjału, a my jeszcze długo po twojej kasacji odbijaliśmy akcje całej wrogiej koalicji mając 2x mniejszy potencjał. Więc noobie zjezdzaj z plemion bo się podpinasz pod zgrane plemiona i potem jesteś kulą u nogi.

Zresztą jesteś takim leszczem, ze nawet z Pride wyleciałeś. xD
 
Do góry