Wojseny KOSA KOSA 3 zł

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
Umawialiśmy się na zdjęcia Pusi zdecydowanie częściej. No ale typowy wojsren teraz, leci na masę i jeszcze nie dotrzymuje umów.
Hatfu. :)
 

ANIMOWANA DZIEWCZYNKA

ALFONS STEFANÓW
Wynik reakcji
4.501
Jeśli ma się podpisany pakt z innym plemieniem, który zakłada bicie wspólnego wroga, to rekrutacja tego wroga do plemienia jest złamaniem paktu, więc przestaje on obowiązywać - z winy plemienia, które rekrutuje.
Tak samo rekrutowanie na terenie PONownika - pakt przestaje. obowiązywać - z winy plemienia, które rekrutuje.

Nie wiem czy ta rekrutacja była i co tam się między wojsren i sride podziało, bo chuj mnie to obchodzi.

Tłumaczę jedynie jak funkcjonuje pakt i jak wygląda kosa - bo tak, łamanie warunków paktu to jest kosa taka sama jak wjazd w PONownika, bo unieważnia pakt natychmiastowo w ten sam sposób jak ataki.
 
Wynik reakcji
34
Wiecie jak to jest z racją, każdy ma swoją.
Oczywiście mógłbym napisać, że 13kuba97 wysłał ten atak z sam z siebie i nie miałem na to wpływu. Mógłbym napisać, że zrekrutowaliśmy go tylko po to aby go rozebrać i Krimek o tym wiedział i akurat ta kwestia oprócz omawiania głosowo pojawiła się również pisemnie także są dowody. A czemu go zrekrutowaliśmy aby rozebrać? Ponieważ szanujemy papier i mamy ważny PON z Wariatami, którego Wy byście już dawno nie respektowali. Przejęliśmy go w około dobę.
Mógłbym napisać, że rekrutacja Wariatów pojawiła się za zgodą dyplomaty wojsenów, z której inicjatywy on sam to zaproponował po tym jak zrobił z siebie hipokrytę rekrutując ich samych. Bo niejednokrotnie podkreślał na discordzie, że nie ma zamiaru tego robić. Ponadto zrekrutował ich też z naszych terenów co narusza już umowę.
Ktoś wspomina o dogadaniu się... z Krimkiem, który od doby nie odczytuje wiadomości a już odczytuje to zlewa. Moja wina, że nie potrafiłem go odpowiednio sprowokować do dialogu. Ale on i Wy nigdy nie chcieliście się dogadać i taka jest prawda. Obnażyliście się dla jednego niekontrolowanego offa, który poleciał z rąk nienaszego jeszcze wtedy gracza. Nie daliście możliwości wyciągnięcia jakichkolwiek konsekwencji nawet. A to dla strat ok 2k deffa rozłożonych pewnie na paru wspierających - tak tanio zaprzedaliście długofalową wizję sojuszu.
Ale to wszystko co teraz mówimy może nie mieć znaczenia, nawet ten prozaiczny powód. Nasza umowa była tak skontruowana, że oprócz wypowiedzenia z odczekaniem ustalonego czasu nie było możliwości abyście wypowiedzieli w ją trybie natychmiastowym. Także nie musimy nawet dostarczać ideologii do tego bo to i tak mimo tych poważnych oskarżeń nie powinno mieć miejsca.
 

Hooliganek

Pikinier
Wynik reakcji
38
Wiecie jak to jest z racją, każdy ma swoją.
Oczywiście mógłbym napisać, że 13kuba97 wysłał ten atak z sam z siebie i nie miałem na to wpływu. Mógłbym napisać, że zrekrutowaliśmy go tylko po to aby go rozebrać i Krimek o tym wiedział i akurat ta kwestia oprócz omawiania głosowo pojawiła się również pisemnie także są dowody. A czemu go zrekrutowaliśmy aby rozebrać? Ponieważ szanujemy papier i mamy ważny PON z Wariatami, którego Wy byście już dawno nie respektowali. Przejęliśmy go w około dobę.
Mógłbym napisać, że rekrutacja Wariatów pojawiła się za zgodą dyplomaty wojsenów, z której inicjatywy on sam to zaproponował po tym jak zrobił z siebie hipokrytę rekrutując ich samych. Bo niejednokrotnie podkreślał na discordzie, że nie ma zamiaru tego robić. Ponadto zrekrutował ich też z naszych terenów co narusza już umowę.
Ktoś wspomina o dogadaniu się... z Krimkiem, który od doby nie odczytuje wiadomości a już odczytuje to zlewa. Moja wina, że nie potrafiłem go odpowiednio sprowokować do dialogu. Ale on i Wy nigdy nie chcieliście się dogadać i taka jest prawda. Obnażyliście się dla jednego niekontrolowanego offa, który poleciał z rąk nienaszego jeszcze wtedy gracza. Nie daliście możliwości wyciągnięcia jakichkolwiek konsekwencji nawet. A to dla strat ok 2k deffa rozłożonych pewnie na paru wspierających - tak tanio zaprzedaliście długofalową wizję sojuszu.
Ale to wszystko co teraz mówimy może nie mieć znaczenia, nawet ten prozaiczny powód. Nasza umowa była tak skontruowana, że oprócz wypowiedzenia z odczekaniem ustalonego czasu nie było możliwości abyście wypowiedzieli w ją trybie natychmiastowym. Także nie musimy nawet dostarczać ideologii do tego bo to i tak mimo tych poważnych oskarżeń nie powinno mieć miejsca.
„Nasza umowa była tak skonstruowana”
Mówisz o tym cudownym punkcie 6?
Co za zjeb to wymyślił kurwa, wy jesteście upośledzeni

*edit dla tych którzy nie wiedzą
„6. W przypadku złamania postulatów plemię na bazie spisanej umowy zobowiązuje się do wystawienia się na ostracyzm wobec wszystkich dyplomatów tego świata oraz forum dyskusyjne plemion.”

IMG_2805.jpeg
 
Ostatnia edycja:

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
Prawda jest taka, że wojsreny co świat szukały argumentów na szybką kosę, ale rządził nimi suflet, który miał na tyle honoru, że hamulce nie pozwalały mu tego zrobić pod byle pretekstem.
Teraz oddał władzę jakimś pajacom pokroju kromka. Czemu pajacom? Bo właśnie takie zagrywki są ich jedynym zadaniem. Tam gdzie nie ma skilla i kompetencji, tam zaczyna się kombinowanie.
Weszliście w 7 (?) członów na świat od dawna najsłabiej obsadzony, a i tak musicie desperacko szukać sposobów, żeby cokolwiek ugrać? Naprawdę?
To będzie najbardziej opluta blacha w świecie plemion.
O ile ją zgarniecie, bo czeka was jeszcze wojna domowa przed blokadą składów :)

Napisałam to już kilka razy i napiszę jeszcze raz- nie kompromitujcie plemienia, którego nie tworzyliście i w którym swoją grą nigdy nic nie pokazaliście :)
 
Wynik reakcji
299
Wiecie jak to jest z racją, każdy ma swoją.
Oczywiście mógłbym napisać, że 13kuba97 wysłał ten atak z sam z siebie i nie miałem na to wpływu. Mógłbym napisać, że zrekrutowaliśmy go tylko po to aby go rozebrać i Krimek o tym wiedział i akurat ta kwestia oprócz omawiania głosowo pojawiła się również pisemnie także są dowody. A czemu go zrekrutowaliśmy aby rozebrać? Ponieważ szanujemy papier i mamy ważny PON z Wariatami, którego Wy byście już dawno nie respektowali. Przejęliśmy go w około dobę.
Mógłbym napisać, że rekrutacja Wariatów pojawiła się za zgodą dyplomaty wojsenów, z której inicjatywy on sam to zaproponował po tym jak zrobił z siebie hipokrytę rekrutując ich samych. Bo niejednokrotnie podkreślał na discordzie, że nie ma zamiaru tego robić. Ponadto zrekrutował ich też z naszych terenów co narusza już umowę.
Ktoś wspomina o dogadaniu się... z Krimkiem, który od doby nie odczytuje wiadomości a już odczytuje to zlewa. Moja wina, że nie potrafiłem go odpowiednio sprowokować do dialogu. Ale on i Wy nigdy nie chcieliście się dogadać i taka jest prawda. Obnażyliście się dla jednego niekontrolowanego offa, który poleciał z rąk nienaszego jeszcze wtedy gracza. Nie daliście możliwości wyciągnięcia jakichkolwiek konsekwencji nawet. A to dla strat ok 2k deffa rozłożonych pewnie na paru wspierających - tak tanio zaprzedaliście długofalową wizję sojuszu.
Ale to wszystko co teraz mówimy może nie mieć znaczenia, nawet ten prozaiczny powód. Nasza umowa była tak skontruowana, że oprócz wypowiedzenia z odczekaniem ustalonego czasu nie było możliwości abyście wypowiedzieli w ją trybie natychmiastowym. Także nie musimy nawet dostarczać ideologii do tego bo to i tak mimo tych poważnych oskarżeń nie powinno mieć miejsca.
Jaki fikołek XD
Jeden off? W samym tym wątku były dowody na dwa, cyrkowcu. Szkoda mi tylko Twoich ludzi.
 

7snu

Miecznik
Wynik reakcji
144
Prawda jest taka, że wojsreny co świat szukały argumentów na szybką kosę, ale rządził nimi suflet, który miał na tyle honoru, że hamulce nie pozwalały mu tego zrobić pod byle pretekstem.
Teraz oddał władzę jakimś pajacom pokroju kromka. Czemu pajacom? Bo właśnie takie zagrywki są ich jedynym zadaniem. Tam gdzie nie ma skilla i kompetencji, tam zaczyna się kombinowanie.
Weszliście w 7 (?) członów na świat od dawna najsłabiej obsadzony, a i tak musicie desperacko szukać sposobów, żeby cokolwiek ugrać? Naprawdę?
To będzie najbardziej opluta blacha w świecie plemion.
O ile ją zgarniecie, bo czeka was jeszcze wojna domowa przed blokadą składów :)

Napisałam to już kilka razy i napiszę jeszcze raz- nie kompromitujcie plemienia, którego nie tworzyliście i w którym swoją grą nigdy nic nie pokazaliście :)
Przecież nie było kosy to po co ta afera? xD - są dowody na to że:
1. Miał wypowiedzieć pona wariatom aby przedłużyć pona z nami (i tak by sie nie bili z wariatami bo wypowiedzenie pona =/= wojna) - nie zrobił tego
2. Rekrutacja wariatów zaraz po wejściu ich offów w nasze wioski (pod pretekstem rozbiórki XD, prawda jest taka ze wioski powinny być nasze bo to my z nimi się bilismy)
3. TOTALNE olanie ultimatum, które Surfer mu postawił, przy czym skwitował "EGO TOP" XDD
A co do nazwy plemienia to chcieliśmy zmienić ale Surfer chyba za bardzo jest do niej przywiązany :/
 
Ostatnia edycja:

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
Macie taką przewagę, że nie musielibyście się głupio tłumaczyć od trzech stron, gdyby to nie była wasza wina :)
Przy swoich stu członach na takim świecie możecie się nawet nie logować na FO, a wy tymczasem wypełzliście na chłopach się tłumaczyć.
Po co niby, skoro nie wbiliście kosy? Lol. :)
 

7snu

Miecznik
Wynik reakcji
144
Macie taką przewagę, że nie musielibyście się głupio tłumaczyć od trzech stron, gdyby to nie była wasza wina :)
Przy swoich stu członach na takim świecie możecie się nawet nie logować na FO, a wy tymczasem wypełzliście na chłopach się tłumaczyć.
Po co niby, skoro nie wbiliście kosy? Lol. :)
Widzę rozumowanie jak kolega 2115 byle żeby odwrócić kartę.
A jak ktoś Cię oskarży o kradzież i sędzia się Ciebie pyta czy zajebałaś coś ze sklepu to się tłumaczysz czy mówisz "TYLKO WINNY SIĘ TŁUMACZY" - ez wygrana sprawa.
Deska oboje wiemy, że nie jesteś głupia i teraz specjalnie podkopujesz kromka, żeby mu na złość robić. Nawet sam 2115 zamknął mordę bo widział dowody i stwierdził, że to nie ma sensu xD
 

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
Wiecie jak to jest z racją, każdy ma swoją.
Oczywiście mógłbym napisać, że 13kuba97 wysłał ten atak z sam z siebie i nie miałem na to wpływu. Mógłbym napisać, że zrekrutowaliśmy go tylko po to aby go rozebrać i Krimek o tym wiedział i akurat ta kwestia oprócz omawiania głosowo pojawiła się również pisemnie także są dowody. A czemu go zrekrutowaliśmy aby rozebrać? Ponieważ szanujemy papier i mamy ważny PON z Wariatami, którego Wy byście już dawno nie respektowali. Przejęliśmy go w około dobę.
Mógłbym napisać, że rekrutacja Wariatów pojawiła się za zgodą dyplomaty wojsenów, z której inicjatywy on sam to zaproponował po tym jak zrobił z siebie hipokrytę rekrutując ich samych. Bo niejednokrotnie podkreślał na discordzie, że nie ma zamiaru tego robić. Ponadto zrekrutował ich też z naszych terenów co narusza już umowę.
Ktoś wspomina o dogadaniu się... z Krimkiem, który od doby nie odczytuje wiadomości a już odczytuje to zlewa. Moja wina, że nie potrafiłem go odpowiednio sprowokować do dialogu. Ale on i Wy nigdy nie chcieliście się dogadać i taka jest prawda. Obnażyliście się dla jednego niekontrolowanego offa, który poleciał z rąk nienaszego jeszcze wtedy gracza. Nie daliście możliwości wyciągnięcia jakichkolwiek konsekwencji nawet. A to dla strat ok 2k deffa rozłożonych pewnie na paru wspierających - tak tanio zaprzedaliście długofalową wizję sojuszu.
Ale to wszystko co teraz mówimy może nie mieć znaczenia, nawet ten prozaiczny powód. Nasza umowa była tak skontruowana, że oprócz wypowiedzenia z odczekaniem ustalonego czasu nie było możliwości abyście wypowiedzieli w ją trybie natychmiastowym. Także nie musimy nawet dostarczać ideologii do tego bo to i tak mimo tych poważnych oskarżeń nie powinno mieć miejsca.

Jedno jest wysłać atak omyłkowo przez rdzennego gracza np wioska wplątana w fejkomat, a drugie zrobić to świadomie. Wziąłeś wroga Wojsen, który wysłał atak, rozbił o Wojsen wojsko i sobie przejąłeś wioskę. Czy Ty rozumiesz, że w takiej sytuacji natychmiastowo się wyrzuca gracza i pisze bierzcie wioskę, sorry nie miałem na to wpływu. Zjebałeś i nic nie zrobiłeś żeby to naprawić. Po to są punkty w pakcie żeby je respektować jak zjebiesz coś bierzesz to na klatę i rekompensujesz, a Ty zjebałeś i jeszcze się oburzyłeś, że Ci kazaliśmy to naprawić. Po czym poleciałeś z kolejną rekrutacją, no mistrz xDD

Były błędy po obu stronach już na starcie pona jebnęliście nam offem bo ktoś nie zauważył paktu, przeprosiliście, przymknęliśmy na to oko. Później my kogoś zrekrutowaliśmy, zwróciliście uwagę poszedł kick. To jest normalne ktoś popełni błąd i go naprawia.
 

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
Macie taką przewagę, że nie musielibyście się głupio tłumaczyć od trzech stron, gdyby to nie była wasza wina :)
Przy swoich stu członach na takim świecie możecie się nawet nie logować na FO, a wy tymczasem wypełzliście na chłopach się tłumaczyć.
Po co niby, skoro nie wbiliście kosy? Lol. :)
No bez Ciebie gramy to już jest spora przewaga.
 
Do góry