Wojseny KOSA KOSA 3 zł

Wynik reakcji
34
Wraz z dniem dzisiejszym tj. 30.10.2023 zawarty został Pakt o Nieagresji między rodziną plemion [ally]WojSen[/ally] & [ally]Woj$en[/ally] & [ally]WojS3n[/ally] & [ally]W0jSen[/ally] & [ally]Woj5en[/ally] & [ally]Woj6en[/ally] & [ally]Wo7Sen[/ally], a rodziną plemion [ally]PRIDE[/ally] & [ally]PRIDE.[/ally] & [ally]PRIDE?[/ally] & [ally]PRIDE![/ally].

Pakt o Nieagresji zawarty został na czas 30 dni, a ewentualne wypowiedzenie paktu trwa 14 dni i liczone jest od godziny 23:59 dnia wypowiedzenia.


WARUNKI Paktu o Nieagresji:


1.
Obie strony zgadzają się powstrzymać od jakichkolwiek działań agresywnych, w tym ataków i sabotażu, wobec wiosek i członków drugiej strony.

2. Każde plemię zobowiązuje się szanować granice terytorialne drugiego i nie będzie rekrutować ani podbijać wiosek należących do drugiej strony. Granica została wyznaczona po linii kontynentu K54 oraz K55. Gracze którzy znajdują się poza ustalona granicą posiadają możliwość rozwoju i podboju.
K54 należy do strefy wpływów rodziny plemion [ally]WojSen[/ally]. K55 należy do strefy wpływów rodziny plemion [ally]PRIDE[/ally]


3. Oba plemiona są zachęcane do utrzymania otwartych linii komunikacyjnych i rozwijania przyjaznych relacji. Rozmowy dyplomatyczne i współpraca w sprawach zewnętrznych są mile widziane.

4. W przypadku jakichkolwiek nieporozumień lub sporów plemiona zobowiązują się rozwiązywać je za pomocą pokojowych środków dyplomatycznych, takich jak prywatne wiadomości lub fora.

5. Plemiona nie będą ingerować w wewnętrzne sprawy drugiego, w tym rekrutację, dyplomację z innymi plemionami ani żadne formy szpiegostwa.

6. W przypadku złamania postulatów plemię na bazie spisanej umowy zobowiązuje się do wystawienia się na ostracyzm wobec wszystkich dyplomatów tego świata oraz forum dyskusyjne plemion.

7. Obie strony zobowiązują się przestrzegać tej umowy w dobrej wierze i nie używać żadnych mało uczciwych taktyk ani podstępnych działań, aby naruszyć jej ducha.

Wraz z dniem dzisiejszym tj. 02.11.2023 między rodziną plemion [ally]WojSen[/ally] & [ally]Woj$en[/ally] & [ally]WojS3n[/ally] & [ally]W0jSen[/ally] & [ally]Woj5en[/ally] & [ally]Woj6en[/ally] & [ally]Wo7Sen[/ally], a rodziną plemion [ally]PRIDE[/ally] & [ally]PRIDE.[/ally] & [ally]PRIDE?[/ally] & [ally]PRIDE![/ally].
Przekształcony został Pakt o Nieagresji z okresu 30 dni na czas nieokreślony, a ewentualne wypowiedzenie paktu trwa 21 dni i liczone jest od godziny 23:59 dnia wypowiedzenia.

Podpisujący:

[player]Krimek[/player] - [ally]WOJSEN[/ally]
[player]5125 in the Skyyy[/player] - [ally]PRIDE[/ally]

Zgodnie z podpunktem 6 nic znaczącego dla [ally]wojsen[/ally] umowy, chciałem zaprezentować sprzedanie tzw. kosy z ich strony.

Tak właściwie to pogwałcili każdy punkt regulaminu, a temat wypowiedzenia umowy dla nich nie istnieje. Zdecydowali, że zaczną się pojawiać ataki bez jakiejkolwiek wzmianki o czymkolwiek - a po co.

Nie jest to nowość dla większości odbiorców tej wiadomości, że wojseny robią wojsenów i kosują kiedy tylko trafi im się okazja. Od przynajmniej paru dni nakręcają spirale propagandy przeciwko mnie i plemieniu uznając Nas winnych tej sprawie. Ja nawet nie muszę się wysilać w bronieniu bo jak wspomniałem, dla nikogo takie zachowanie nie jest obce z ich strony i WIELUUU mnie ostrzegało przed tego typu zagraniem. Ale jednak, dałem się nabrać ja, chociaż ich przewagą było to, że ich nie znałem i nie jestem podatny na plotki. W Ciszy pracowali nad odpowiednim ułożeniem koalicji przeciwko Nas aby móc myśleć, że mają z Nami jakiekolwiek szanse.

Wielka ekipa bycia ściekiem od 99 świata. Ile losowych zlepek plemion zdołało już wygrać świat, ale nie oni. Ekipa, która musi dążyć do brudnych zagrywek aby na końcu jak zawsze przegrać. A historia lubi się powtarzać, wtem ogłaszam zbiórkę wojsenów na s198.

Wiadomość kierowana do dyplomatów plemion ze świata, tylko później nie płaczcie, że będzie kolejni bo jak na tacy zaserwowałem Wam świeży przykład, a teraz radujcie się chwilą uniesienia. Nie jesteście wyjątkowi, oni zrobili tą całą dramę o jedną wioskę, chociaż tak naprawdę to było szukanie tylko dziury całym aby mieć czyste kapcie przy tej zagrywce.


PS wiem, że siłą wojsenów to FOnt także daje Wam możliwość odkuć się na nim
 

Mad x Kroca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
955
Przecież każdy ostrzega przed wojsen. To plemię, które na każdym świecie sprzedaje kosy bez wyjątku. Na 137 nie dostali blaszek na koniec, bo chcieli skosować koalicje P!/Pis-ka/SSS. Na 184 oddawali wioski wrogowi zamiast sojusznikowi, bo podobno deffa nie dostali xd. Podpisujecie sojki/pony z plemionami, które gdzieś mają umowy i potem taki jest efekt.
 

wielki asasyn

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.134
Przecież każdy ostrzega przed wojsen. To plemię, które na każdym świecie sprzedaje kosy bez wyjątku. Na 137 nie dostali blaszek na koniec, bo chcieli skosować koalicje P!/Pis-ka/SSS. Na 184 oddawali wioski wrogowi zamiast sojusznikowi, bo podobno deffa nie dostali xd. Podpisujecie sojki/pony z plemionami, które gdzieś mają umowy i potem taki jest efekt.

Nie ma to jak napisać "każdy ostrzega", a sam się z nimi bratałeś i to nie raz ale dwa światy z rzędu zaczynając swoją współpracę od kosy w sojusznika.
 

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
PON zerwany z winy [ally]Pride.[/ally]

Powody zerwania pona w trybie natychmiastowym: punkt 1,7[/i]

a)Następnie rekrutacja wroga Wojsen graczy z plemienia Wariat. Punkt 1,7

b)Rekrutacja Wariat w momencie wypuszczonych ataków, które spowodowały rozbicie kuźni u co najmniej 2 graczy Wojsen. Punkt 1, 7

c) brak reakcji na wystawione ultimatum w czwartek godziny popołudniowe i danie czasu na dogadanie na warunkach zwycięzcy w wojnie z Wariatami. Punkt 7[/color]

Powodzenia, kombinatorze. Pytanie kto zaakceptuje rekrutacje swojego wroga? NIKT.
 

Załączniki

  • dsbsbs.png
    dsbsbs.png
    20,7 KB · Wyświetlenia: 129
Wynik reakcji
299
@5125 in the Skyyy Sklej pizdę, pajacu.
Umawialiśmy się, że wypowiadacie pona Wariatom - nie wypowiedziałeś.
Wojsen pokonało wariatów - zacząłeś rekrutować naszego wroga.
Oddaliśmy Wam po dobroci kilka osób - zacząłeś brać ludzi, którzy na nas wysyłali burzaki i po chwili wskakiwali do was.
I na koniec dostałeś w czwartek informację, że masz czas do określonej godziny żeby dogadać się na warunkach zwycięzcy z Wariatami.

Pomijam już Twoje podejście do nas.
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
@5125 in the Skyyy Sklej pizdę, pajacu.
Umawialiśmy się, że wypowiadacie pona Wariatom - nie wypowiedziałeś.
Wojsen pokonało wariatów - zacząłeś rekrutować naszego wroga.
Oddaliśmy Wam po dobroci kilka osób - zacząłeś brać ludzi, którzy na nas wysyłali burzaki i po chwili wskakiwali do was.
I na koniec dostałeś w czwartek informację, że masz czas do określonej godziny żeby dogadać się na warunkach zwycięzcy z Wariatami.

Pomijam już Twoje podejście do nas.
Jak co świat wojsen ma wymówki do wbicia kosy xd
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
no to fajnie, dobrze że akurat rozmawiamy o innych światach a nie o 196 to masz spore pole do popisu przygłupie xD
Ale czym się różni wojsen z innych światów a z tego? Kurwa gdzie oni nie grają to kosę wbija, a przygłupa to poszukaj w domu może jednak twój ojciec do domu wrócił z mlekiem.
 

Double Trouble

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
395
no ale daj jakieś argumenty przygłupie jebany
Lubię to jak jakiś seba przed komputerem siedzi 150 cm w kapeluszu i wyzywa na forum plemion bo inaczej to by sobie nie poradził złożyć zdania.

Niestety prawda sama się broni, wbiliście kose bez wypowiedzenia, robicie tak co świat i dajecie argumenty z pizdy tak naprawdę. Skosowaliście mnie tak samo chyba na 184 świecie a waszym argumentem było to że byliśmy wmieszani i się baliście że my to zrobimy XD
 

Engel1234

Chłop
Wynik reakcji
7
Jakie z pizdy ?
Załóżmy czysto teoretycznie :
Masz pakt z Funny, dogadujesz sie z nimi na wspolne bicia plemienia po srodku po czym jak przychodzi co do czego gosc sie wycofuje, a potem gdy ty to plemie rozbijasz, bierze graczy i ich rekrutuje, którzy wysyłali na ciebie jeszcze 2h wczesniej offy i burzaki bez konsultacji.
Dostał czas na ogarnięcie tematu i go nie ogarnął, prosty schemat. Może ty lubisz udawać, że jak na ciebie plują to deszcz pada.
 

SurFer.RM

Rycerz
Wynik reakcji
1.717
Dostał Ultimatum żeby ogarnąć sprawę rekrutacji Wariatów, zostawić tych graczy których pozwoliliśmy (JAKO WYGRANA STRONA, sRAJD obsrało się i miało pona z Wariatami), a kicknąc pozostałych. NIE ZROBIŁ NIC.
Daliśmy mu palec to ujebał rękę i jeszcze do nas ma pretensje? co za frajer.


My nawet pona na terenie sRAJD nie podpisywaliśmy żeby być fair wobec nich. To taki pajac rozwali dyplomacje kradnąc łupy i jeszcze nasra.


Jak można być takim zjebem i robić z siebie ofiarę?
 

Hooliganek

Pikinier
Wynik reakcji
38
Dostał Ultimatum żeby ogarnąć sprawę rekrutacji Wariatów, zostawić tych graczy których pozwoliliśmy (JAKO WYGRANA STRONA, sRAJD obsrało się i miało pona z Wariatami), a kicknąc pozostałych. NIE ZROBIŁ NIC.
Daliśmy mu palec to ujebał rękę i jeszcze do nas ma pretensje? co za frajer.


My nawet głupiego pona na terenie sRAJD nie podpisywaliśmy żeby być fair wobec nich. To taki pajac rozwali dyplomacje kradnąc łupy i jeszcze nasra.


Jak można być takim zjebem i robić z siebie ofiarę?
Idealnie ujęte.

Chłopak chyba jest fanem Putina. Podobna dyplomacja. Wjechać w nas z działami, a potem mówić że to my XDDDD
 
Do góry