Wiosenne potyczki 2013 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser126144

Guest
kolejny limit na jajka, dostałem tak wg kolejności:
=> Flaga 5 o poziomie 0 została dodana do Twojego konta!
=> +25% produkowanej gliny
+30% prędkość budowy (nowych poleceń)
Zamknąć
a dziś
=> 20tys skór,
=> 50% pojemności spichlerza.
godz 3:50, i nie mam co z jajkami robić, a skór to już wiem, że nie wykorzystam :(

a co u Was ??
 

DeletedUser142529

Guest
te bonusy sa do wszystkich wiosek? np. to 50% spichlerze? Do jednej czy wszystkich?
 

DeletedUser166248

Guest
Ja na .uk mam 3 jajka i brakuje mi 10 worków ziaren do bonusu:)
 

DeletedUser174291

Guest
Raczej nie zanosi się na zwiększenie tych limitów? Bo już mam jajek do końca eventu, nasion chyba też...
 

DeletedUser

Guest
A w którym miejscu jest okno eventu ???

Nie no listosci. Czy wy jestescie az tak ulomni? Czy nie potraficie pisac wtedy kiedy macie prawdziwy problem a nie klepac aby klepac bez sensu?

Na jaka cholere powtarzacie sie z tymi samymi pytaniami? Po kiego grzyba sie chwalicie co dostaliscie z jajka a co z zajaca...

To jest temat dyskusja ale na litosc boska, napisalem swoj pierwszy post wczoraj po 14 a dzis juz doszly kolejne 2 strony, z czego moze 5 postow bylo sensownych.

Gdy to wszystko się skończy, to niewykorzystane nasiona tracimy czy nie?
ZGADNIJ! :idiot:

Umiesz czytac ze zrozumieniem?!|
Na dole ekranu wydarzenia widoczny jest zegar odmierzający dwa terminy: pierwszy pokazuje czas, po którym żadne nowe wioski osadników nie pojawią się już na mapie. Drugi z nich odmierza czas do ostatecznego zakończenia akcji - po jego upływie nie będzie możliwe dalsze użycie nasion i złotych jajek ani aktywowania bonusów, zaś wszystkie istniejące bonusy znikną.

Zrozumiem jesli caly ten temat ciagna dzieci 5letnie, one maja prawo byc glupie. Cala reszta niech sie zastanowi nad swoim IQ.
 

DeletedUser174558

Guest
Dokładnie jak powiedział OkweL, trochę samodzielnego myślenia nie zaszkodzi szczególnie, że event jest dość szczegółowo opisany, a wszystkie niejasności zostały wyjaśnione, jak nie tutaj to na .net. ;)
 

DeletedUser

Guest
Jak wy robicie że macie tak duzo tych jajek ja przez 2 dni tylko 2 jajka ..
 

DeletedUser

Guest
Ja tam 25 jajek zdobyłem w jakieś 10h, tylko mi się jakoś specjalnie nie chciało atakować :D
Eko +30% do wszystkiego, 20% do rekrutacji, co tam jeszcze jest? :)
 

DeletedUser

Guest
no to ile ty wysyłasz tych wojski i na ile wiosek ja wysyłam co chwile po 9 ataków które wracaja po max 1h i tak w kółko i 2 jajka mam ..
 

DeletedUser166248

Guest
Zmieniam nastawienie do tego "eventu":D:D
To jest o wiele lepsze niż vikingowie!
 

DeletedUser175115

Guest
Tak. A ja czekam aż ktoś w końcu zauważy jedną wielką różnicę między tymi eventami. Oczywiście pomijając otoczkę fabularną czy graficzną. :)


Różnicą jest loteria. Bardzo ciekawy pomysł - ja już dwie dobre flagi zdobyłem. Event chyba najlepszy z dotychczasowych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry