Wiosenne potyczki 2013 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam pytanie, bo nigdzie nie można tego wyczytać"
czy jeżeli ja wyczyszczę wioskę, to inni będą musieli walczyć jeszcze raz z nowymi jednostkami, czy już będą mieli wyczyszczoną wioskę?
Z góry dzięki za odp
Pzdr
bezi
 

DeletedUser

Guest
A ja wysłałem 50 jednostek :). Ale lipa... wszystko co miałem.
 

DeletedUser175054

Guest
Pomysł fajny, ale czy jest jakiś symulator z tymi typami? (strażnicy i osadnicy)
 

DeletedUser

Guest
ja wysłałem zwiad a tam nie było żadnych jednostek ciekawe
 

DeletedUser

Guest
ale może porostu ktoś inny je rozwalił
skanowałem inną niedaleko a ta jest ich 400
 

DeletedUser

Guest
Nie chce mi sie czytac calego tematu bo pewnie wiecej tu spekulacji niz rzeczowych postow, wiec:

- na .net ten event jest juz od wczoraj, nie wiem czemu polska wersja zawsze musi byc tyle w tyle (to samo z update'ami)
- ten event jest taki jak zimowy z wikingami
- jajka ciezko jest zdobyc
- staty obronne mozna przyrownac do mieczy i pik
- po wyczyszczeniu, wioska sama zaczyna sie "regenerowac" i juz po kilku minutach znowu jest co rabowac (obrona "regeneruje" sie tak samo)
- nuke zlozony z 6k toporow i 3k lekkiej radzi sobie z wiekszoscia przypadkow (straty rozne, zaleznie od obrony jednak zawsze jest profit)
- na nowym swiecie wioski eventowe nie posiadaja obrony w ogole
- obrona nie zalezy od polozenia (srodek mapy czy obrzeza) ani od otaczajacych graczy, wiec jezeli grasz na "starym" swiecie to lepiej nie proboj bez uprzedniego sprawdzenia zwiadem

Uwaga nt. bonusu, ktory sie wlacza. Jesli wybierzecie bonus skracajacy czas budowania lub rekrutacji, NIE dotyczy on jednostek/budynkow bedacych juz w produkcji. Czyli, o ile w przypadku jednostek nie ma sensu restartowac ze wzgledu na strate surowcow, o tyle w przypadku budynkow (jesli nie minelo wiele czasu) anulowac budowe i wlaczyc ponownie

Poza tym, nic ciekawego. Wieksza korzysc maja z niego gracze juz rozwinieci, ktorzy zamiast atakowac graczy, moga farmic naprawde duze ilosci surowcow w znacznie krotszym czasie.
 

DeletedUser158548

Guest
bonus jest na wszystkie wioski czy tylko na tę w której go aktywujemy????
 

DeletedUser175019

Guest
Troche bez sensu z tymi monetami na s71, gdzie polowa nie ma palacu, a czesc nawet o nim nie mysli.
 

DeletedUser170049

Guest
Wie ktoś jakie nagrody z tej loterii?
podobno surowce tylko nie wiem w jakich ilosciach...
 
Status
Zamknięty.
Do góry