wiekszy spichlerz i zagroda

  • Rozpoczynający wątek DjGrand
  • Data rozpoczęcia

CZy powiekszyc spichlerz i zagrode o kilka poziomów ??

  • Tak, to bardzo dobry pomysł

    Głosy: 134 37,2%
  • Tak

    Głosy: 38 10,6%
  • Nie

    Głosy: 74 20,6%
  • Nie, to bardzo zły pomysł

    Głosy: 114 31,7%

  • W sumie głosujących
    360
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
to super pomysł bo zagroda jest zamała jak masz wioske na maxa rozbudowaną to połowa miejsc zajmują budynki a woja w niej malutko:(

A ktoś komuś każe rozwijać wioskę na max? Ja nie mam żadnej wioski na max rozbudowanej. Pojemność zagrody jest odpowiednia, powiększenie czy też pomniejszenie nic by nie dały bo mając pełną zagrodę (24000) ofensywną wysłaną na całą zagrodę defensywną też 24000 efekt bitwy będzie taki sam gdyby zagrody miały nawet 1000000 miejsc. Trochę logiki co nie?

PS. Tak poza tym o ile się nie mylę to wioska na max rozbudowana to 4188 miejsc zajętych (poprawcie mnie jeśli się mylę) więc gdzie tu połowa?
 

DeletedUser92643

Guest
Po to przejmujesz inne wioski.Wtedy z zapełnionej wioski wysyłasz do tej drugiej woja i surki dla tego jestem na nie.
 

DeletedUser4423

Guest
głupota. po 1 zakładasz topic o rzeczy która nie będzie zmieniona. po 2 ten kto zaznaczył tak sądzę że nie miał więcej niż 20 wiosek, bo gdyby miał to by wiedział, że spichlerz się "odpełnia" wybijając monety, że 20000 wojsk to bardzo dużo, że wojsko się wykorzystuje, tzn atakuje się nim, broni się, wspiera, więc ciągle go ubywa.

oczywiście na nie! takie pomysły są bez sensu i tworzą je osoby które chcą iść na łatwizne. najlepiej żeby w ogóle nie było limitów, można mieć 3 wioseczki i przesiedzieć cała grę nic nie robiąc..

zedytuje tu posta, bo zaraz ktoś o kościele powie, że tam pół miejsca to zajmie kościół. jeśli masz kościół w każdej wiosce, to gratuluje, bo ja na 50 wiosek mam z góra 7 kościołów....
 

DeletedUser100161

Guest
jak chcesz mieć większy spichlerz i zagrode to graj na światach gdzie sa koczownicze i po sprawie na nie
 

DeletedUser115342

Guest
Weź się za podbijanie wiosek lub za wybijanie monet.

mam to samo zdanie... ;] ja jakoś nie mam nigdy pełnych spichlerzy.. na zagrodę tez nie narzekam.. co to za różnica jaka duża zagroda? przecież i tak każdy będzie miał tak samo... więc trochę tego nie rozumiem.. :p
 

DeletedUser115876

Guest
witam moja poropozycja polega na powiekszeniu spichlerza i zagrody o kilka poziomow. kazdy wie ze jak sie rozbuduje wioske na max to surki sie szybko zapełniaja, tak samo jest z zagroda wioska na max= mało woja. co wy na to ??

Kolejny temat o zwiększeniu spichlerza i zagrody :confused:. Jak Ci brakuje miejsca w spichlerzu i zagrodzie to naucz się przejmować wioski, a nie pisać bezsensowne propozycje, które nie mają racji bytu :rolleyes:. Jestem na nie :).
 

DeletedUser

Guest
Powiększenie spichlerza i zagrody

Jestem za Tak!:::))D
Dlaczego?
Trzeba uzasadnić odpowiedź.
np.
Mam wszystko nas maksa lub nie !!-(inne drogi)??,
Poszło wojo na farmy lub kogoś stłamsić-i okazuje się,że wrócili z łupem.
Mamy wszystko na maksa(nie zawsze możesz przesłać tu i tam)-nie oszukujmy się-jeśli tak twierdzisz,że można-Nie Ma Rozmowy.
I surowce idą _gdzieś tam .. .. ho hooo .hooo .
tToche to nie ładnie-zdobyte ciężko,lub podarowane,lub moje woje poszły na dziewoje.?
 

DeletedUser98355

Guest
Po postach na TAK można poznać doświadczonych graczy:) Ja jestem nowicjuszem i głosuję na NIE!
 

DeletedUser

Guest
Pomysł nie najlepszy ponieważ jesli nie jestes n00bkiem to wiekszą cześć gry poświęcasz na walke z kims i u mnie to żadko kiedy jest pełna zagroda lub pełen spichlerz:DDD
 

DeletedUser120555

Guest
Ja nigdy nie mam problemu z przepełnionym spichlerzem.... bo bije monety :p (gorzej jak nie ma monet przez inny styl świata ale i wtedy można jakoś pozbyć sie sórki nie widzę problemu) .
A wielkość zagrody jest jak najbardziej odpowiednia nie trzeba jej zwiększać.
Tak samo spichlerz .

Na NIE .
 

DeletedUser

Guest
jak na razie wiekszosc na nie...tylko o prostu dano 2 mozliwosci wyboru nie i trzeba bedzie je ssumowac aby otrzymac wiarygodny wynik :p
 

DeletedUser122386

Guest
według mnie to dobry pomysł ponieważ można by było zrobić więcej woja:)
 

DeletedUser45115

Guest
Ta powiekszmy spichlerz do 1kk a zagrode do 100k :D I caly czas wojsko w produkcji :D Jestem na NIE te poziomy co sa sa wystarczajace...
 

DeletedUser

Guest
Jak ci zagroda za mała to atakuj więcej, a nie kisisz wojsko w wiosce.
Dla mnie jest ok. JAk zagroda sie zapełni offem to od razu atakuje i znowu się zapełnia.
 

DeletedUser

Guest
Na nie.
Jak chcesz większą zagrodę/spichleż to wystartuj na świecie z nowymi wioskami koczowniczymi i tam po przejęciu wioski koczowniczej będziesz miał większy spichleż/zagrodę.
 

DeletedUser

Guest
Jestem przeciwny takiemu ułatwieniu. Albo budujesz wojsko, albo zbierasz punkty. Nie można mieć wszystkiego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry