wiekszy spichlerz i zagroda

  • Rozpoczynający wątek DjGrand
  • Data rozpoczęcia

CZy powiekszyc spichlerz i zagrode o kilka poziomów ??

  • Tak, to bardzo dobry pomysł

    Głosy: 134 37,2%
  • Tak

    Głosy: 38 10,6%
  • Nie

    Głosy: 74 20,6%
  • Nie, to bardzo zły pomysł

    Głosy: 114 31,7%

  • W sumie głosujących
    360
Status
Zamknięty.

DeletedUser97810

Guest
Ludzie zapominają, że plemiona to gra strategiczna a nie symulator rozwoju wiosek, twoja głowa w tym żeby tak rozwinąć wioskę aby pomieścić odpowiednią ilość wojsk.
 

DeletedUser

Guest
Odpowiedź

Jeśli wchodzisz tylko wtedy gdy spichlerz ma się zapełnić :D sąsiedzi wiecie co macie robić:D:D:D

Właśnie w tym rzecz, że mnie nie zrozumiałeś/aś :]
Żebym tak robił skończyłbym wcześniej niż bym zaczął... Na plemiona wchodzę tak często, jak tylko mogę...
 

DeletedUser72702

Guest
bardzo bzdurny pomysł - jak rzadko ktoś wchodzi na konto to ma problemy z pojemnością spiclerzy, a jak często to nie, więc...A zagroda jest wystarczająca:)
 

DeletedUser25851

Guest
To jest tak :
- Jak ktos ma malo P. i jest malo doświadczony to pragnie każdego ułatwienia
-Jak ktos wie jak się gra i chce nazywać tą grę chociaż trochę realną jest na nie!

Ja osobiście JESTEM CAŁKOWICIE NA NIE BAD IDEA !
 

DeletedUser

Guest
Zostawmy tak jak jest, co to komu przeszkadza?! Ludzie czy Wam już wali z tymi pomysłami.
 

DeletedUser

Guest
Ja mam wioski rozbudowane na ful i prawie co dziennie musze cos robic bo surki mam pełne
To ty masz jakieś ciekawe te wioski... Spichlerz 400000 a ty masz codziennie nadmiar surek? No chyba, że masz jedną wioskę i farmisz to by sporo wyjaśniało.

A teraz do tematu. Jestem na nie, masz na kilku światach wioski bonusowe gdzie zagroda jest powiększona do 26 tys. chyba... Powiększenie zagród jest bezsensu, nie wspomną, że na to na pewno nie zgodzą się Niemcy.
 

DeletedUser

Guest
Głupota

A ja to mam nawet zadurzy spichlerz, zagrodę, surków i rozdaje wszystkim do okoła a woja to już mam w 3 **** za przeproszeniem.:mad:
 

DeletedUser

Guest
Jeśli chcesz do czegoś dojść w Plemionach to musisz się często logować, jak często się logujesz to Ci się tak szybko spichlerz nie zapełni. A zagroda jest w sam raz moim zdaniem:)
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem na tak bo jak ktoś ma pełną zagrodę to nie może robić wojsk i budynków.

Człowieku a co ci to da że ci powiększą spichlerz i zagrody skoro niedługo to samo napiszesz że znowu za mało xD Nieskończona ilośc wojsk w wiosce i spichlerz na x surowców xD hahaha nauczcie się grac i monetki bic ;) może wtedy tyle surki nie będziecie mieli :p O i jeszcze jest coś takiego jak Rynek i tam możesz se surką handlowac jak masz jakiejś za dużo ;)
 

DeletedUser

Guest
jestem na NIE, nie róbmy z plemion, polan (gdzie nie ma zagrody)
jest rynek i możesz manewrować surowcami pomiędzy wioskami, jak i wymieniać się nimi.
a co do powiększonej zagrody to też jestem na nie.
 

DeletedUser106650

Guest
Jak ma być zagroda większa to muszą być większe maksymalne poziomy rozbudowań koszar stajnii i warsztatu bo tak byłoby to bezsensu.
Żeby zapełnić wioske na max rozbudowaną i bez wojska trzeba czekać około pół miesiąca - bez przesady spoko co by było gdyby zagroda była 2 razy większa? MASAKRA :)
 

Maximus68

Chłop
Wynik reakcji
0
Mój głos na NIE
Uważam że wielkość zagrody i spichlerza jest wystarczająca dla aktywnego gracza :)
 

DeletedUser

Guest
trzeba to zrobić jeden powód obrona wioski może być nieograniczona a off jest ograniczony limitem zagrody.Dobrego deffa trzeba rozwalać 5-6 pełnymi offami i dlatego w 100% popieram ten pomysł
 

DeletedUser

Guest
trzeba to zrobić jeden powód obrona wioski może być nieograniczona a off jest ograniczony limitem zagrody.Dobrego deffa trzeba rozwalać 5-6 pełnymi offami i dlatego w 100% popieram ten pomysł

A właśnie dlatego tak jest aby obrońca miał czas na obronę. To do ilu chcesz powiększyć zagrodę tak aby jedna cała zagroda ofa mogła wybić całą defa? Do 100-200k? Przy szybkości 1 zapełniałbyś tą zagrodę kilkanaście tygodni, wątpię czy komuś by się chciało czekać tyle czasu. Naucz się grac, atakować wspólnie z sojusznikami i wtedy przestaniesz narzekać.
 

DeletedUser113377

Guest
g

wszystko wystarcza ,jeszcze chcesz spichlerz powiękrzać
 

DeletedUser

Guest
to super pomysł bo zagroda jest zamała jak masz wioske na maxa rozbudowaną to połowa miejsc zajmują budynki a woja w niej malutko:(
 

DeletedUser

Guest
Wszystko ma odpowiednie pojemność wg mnie. Po co większa zagroda, jak to i tak nic nie da? 'Więcej wojska', jak teraz też jest dużo. A 400k spichlerza to wystarczająca pojemność.
 
Status
Zamknięty.
Do góry