Wersja 8.7 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser96056

Guest
przydał by się przegląd wiosek wraz z flagą jaka jest gdzie postawiona
 

DeletedUser

Guest
Do wersji mobilnej wejdzie jeszcze dzisiaj dodatkowa poprawka.

czy tą poprawką jest zawinięcie tego górnego pasku, czyli możliwość wchodzenia na forum plemienia, ranking, PW etc.?

Jeżeli nie to lipa, bo w takim razie nic na mobilce bez KP nie zrobimy.
 

DeletedUser91681

Guest
a ja z wersji mobilnej jestem niezadowolony. uzywam miniopery na nokii 5310 i nie widze calej mapki ani raportow, tylko kawalek i nie moge przewinac:/
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie. Na Xperii neo v wchodzę w mapke, widać tylko 1/3 chcę w bok przesunąć i ani drgnie. Przesuwam w dół i jest ok, tylko ten bok nie działa:(


Bryfft czy zrobicie coś z tą mapą?
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
Nie do końca rozumiem. Kilka tygodni przed nami, to wchodzi na betę i tylko tam. Następnie około tydzień przed planowanym update wszystkich wersji, robiona jest aktualizacja na dwóch, trzech wersjach językowych, by sprawdzić czy wszystko jest OK. A potem lecą wszystkie pozostałe w ciągu jednego lub dwóch dni.


Dodam jeszcze info odnośnie fullscreenu dla mapy:

Używa on API zrobionych na HTML5, których nie obsługują wszystkie przeglądarki. Z najczęściej używanych dotyczy to Opery oraz IE. Ikona fullscreen pokaże się tylko wtedy, gdy gra wykryje, że przeglądarka obsłuży tę technologię.


Lista przeglądarek obsługujących fullscreen:
http://caniuse.com/fullscreen

Opera prawdopodobnie zacznie obsługiwać fullscreen od następnej wersji.


Kwestia kilku tygodni ;)

Dokładnie. Na Xperii neo v wchodzę w mapke, widać tylko 1/3 chcę w bok przesunąć i ani drgnie. Przesuwam w dół i jest ok, tylko ten bok nie działa:(


Bryfft czy zrobicie coś z tą mapą?


Używasz standardowej przeglądarki wbudowanej w androida ? :>
 

DeletedUser91681

Guest
Dokładnie. Na Xperii neo v wchodzę w mapke, widać tylko 1/3 chcę w bok przesunąć i ani drgnie. Przesuwam w dół i jest ok, tylko ten bok nie działa:(


Bryfft czy zrobicie coś z tą mapą?

z raportami jest to samo, w AF ledwo A moge kliknac, a dalej lipa
 

DeletedUser165803

Guest
Jakoś nie pasuję mi ta nowa wersja moblina. Stara była dla mnie lepsza.
 

DeletedUser

Guest
Co do wersji mobilnej używam chrome w samsungu wave 1 jak to zwykle z badą same problemy wcześniej zeby wogole wejść z 1 okna do 2 musiałem trzymac i otwierac w nowej karcie teraz mamy piękną oprawe bardziej przejrzystą fajnie sie szybko wszystko ładuje oraz co najlepsze nareszcie działają mi przyciski atak pomoc czy pisanie wiadomości! Wczesniej co najwyzej mogłem sobie cos zbudowac czy kontrolowac czy nie ma atakow oraz przegladac raporty. Narzekają użytkownicy androida ale dla ios czy bady sa wielkie pozytywne zmiany ale część rzeczy ma błędy to prawda rozdzielczosc w oknie mapy sie wali nie mam częsci mapy oraz nie da sie jej przesowac w prawo bo nie siega tam ekran poprostu ale nareszcie działają mi skroty do ataku czy wysyłania surowców na mapie. Co do wersji mobilnej jak dla mnie wielka aktualizacja nareszcie moge w pełni mobilnie obsługiwać plemiona nie chodzi tylko o nowy styl ale jak przełączam wygląd na normalnym stylu tez teraz all mi działa pare poprawek i będzie świetnie :) A co do marud co za problem wejść w podstawowy czyli poprostu zresetować podgląd :)
 

DeletedUser

Guest
spróbuj dolphin browser hd ;)



Ok. Mam Mozille , wszystko działa, ale to kółeczko co pokazuje się po wysłaniu ataku z mapy bardzo zamula gre. Przez co muszę poczekac, aż wyśle atak, kółeczko zniknie i dopiero wtedy mogę wysłać kolejne lk na farmy. Przez to 2,8k lekkiej wysyłałem w 5 min , a teraz w 10. Jak dla mnie aktualizacja na minus.
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
mozilla mula strasznie ;)
w sumie 1ghz procek to nie dużo jak gra nie jest zoptymalizowana pod konkretną przeglądarkę ;/
 

DeletedUser

Guest
Ta wersja mobilna to porażka. Nawet nie można budynków w kolejce przestawiać. Jakaś lipa.
 

DeletedUser169432

Guest
No ta wersja jest fatalna ja na moim LG L5 z Androidem 4,0 na przeglądarce dolphin hd browser nie widzę pól do kliknięcia w górnym pasku da się je zaznaczyć , aczkolwiek robi się to na ślepo , a tak po za tym to zastanawiam się dlaczego posiadacze z Androidem są pomijani podczas gdy ci co używają ios mają swoją wersję aplikacji :confused:
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
No ta wersja jest fatalna ja na moim LG L5 z Androidem 4,0 na przeglądarce dolphin hd browser nie widzę pól do kliknięcia w górnym pasku da się je zaznaczyć , aczkolwiek robi się to na ślepo , a tak po za tym to zastanawiam się dlaczego posiadacze z Androidem są pomijani podczas gdy ci co używają ios mają swoją wersję aplikacji :confused:

pewnie ją sprzedają w app store :D:D
 

DeletedUser

Guest
@Back


Ściągnęłem Dolphina no i dalej nic, tak samo. Jedyna przeglądarka, ktora dobrze współgra z mobilnymi plemsami to Mozilla.
 

DeletedUser112854

Guest
Tragedia

Używam wersji mobilnej na iOS i muszę powiedzieć, że aktualizacja jest po prostu tragiczna. Nie da się jej normalnie używać.
Nie można szybko wybrać grupy wiosek tak jak w starej wersji a wybór konkretnej wioski jest po prostu niemożliwy. Trzeba klikać strzałki do skutku co przy posiadanych obecnie 500 wioskach jest wiecej niż denerwujące.
Po co lepsza grafika? Przecież to wersja mobilna, która powinna być dostosowana do gry nawet na słabym łączu. Poza tym zajmuje ona połowę ekranu sprawiając, że jedynym efektem jest wydłużone przesuwanie strony. Wprowadźcie chociaż możliwość wyboru rozdzielczości grafiki albo opcję z lub bez.
Ten poziomo przesuwany pasek skrótów jest kompletnie nieergonomiczny i mniej czytelny. Jak dla mnie poprzednie rozwiazanie z rozwijanymi opcjami było o wiele wygodniejsze i bardziej intuicyjne. Poza tym nie widać na nim, że są nowe wiadomości czy wpisy na plemiennym forum jeśli jest nieodpowiednio przesunięty. W starej wersji było to czytelne i widoczne od razu.
To tylko najważniejsze i najpoważniejsze wady nowej aktualizacji a jest ich według mnie długa lista. Zresztą jak widziałem w AppStore od momentu aktualizacji są tylko negatywne opinie z oceną na jedną gwiazdkę (bo niżej niestety nie można) i ani jedna osoba nie powiedziała choćby jednego dobrego słowa więc nie czuję się osamotniony w mojej ocenie.
 

DeletedUser165130

Guest
czy tą poprawką jest zawinięcie tego górnego pasku, czyli możliwość wchodzenia na forum plemienia, ranking, PW etc.?

Jeżeli nie to lipa, bo w takim razie nic na mobilce bez KP nie zrobimy.



Przecie można wchodzić na forum itd rozwijając pasek
 
Status
Zamknięty.
Do góry