Wersja 8.7 - komentarze

Status
Zamknięty.

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Kiedy w końcu będzie wprowadzona większa mapa dla graczy bez KP, bo 7x7 to dobre było 5 lat temu, ale aktualnie przy rozdzielczościach monitora 1920x1080 wygląda to po prostu śmiesznie...
 

DeletedUser159480

Guest
Nowa szata graficzna dla wersji mobilnej wygląda całkiem obiecująco :) Mapka na cały ekran również przydatna, ale Jurigag dobrze prawi: mapa 7 na 7 dla graczy bez KP to już troszkę przesada, dałbym im jeszcze opcje 9 x 9 i 12 x 12. Z niecieprliwością czekam na wersję 9.0, a ta już chyba niedługo, ciekawe jakie duże 'bum' nas czeka ;)

Zmiany kosmetyczne cieszą, ale sam osobiście oczekuję czegoś bardziej konkretnego, po raz kolejny odsyłam do propozycji graczy, jest kilka (tak, kilka) bardzo dobrych propozycji, które są na tyle dobre, że wypadałoby je choćby skomentować ze strony Supportu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Kosmetyka - co do mapki mają rację koledzy wyzej - na cały monitor fajna, ale gracze bez KP oglądają świat w 7x7.. toż to jakiś tragizm
 

DeletedUser160438

Guest
Nadal liczę, że kiedyś pojawi się dla KP możliwość ustawienia szablonu rekrutacji bez konieczności szukania wśród 1k wioch w menadżerze. Większa mapa super. Szkoda, że paleta barw dla oznaczenia plemion, graczy nadal jest uboga i często kolory się nakładają lub są nie do odróżnienia na mapie.
 

DeletedUser

Guest
.......

Tak na szybko przeszkadza mi opcja wysyłania wojska przez asystenta, powinniście wybrać opcje odległości do wioski kompatybilną z prędkością jednostek i w pierwszej kolejności wysyłane powinny być jednostki najwolniejsze a dopiero potem na lekka kawaleria czy łucznicy na koniach

Taka sugestia bo mam ten problem kiedy zaznaczone w asystencie mam jednocześnie toporki i lekką.
Najpierw wysyłana jest lekka nie wiem czemu a dopiero potem toporki na wioski dużo dalej położone.
 

DeletedUser96056

Guest
nowa wersja dla ios a dla androida nadal nic... kiedy android? :)
 

DeletedUser164118

Guest
Dzięki wam za wersję mobilną bez premium: moim zdaniem największy + tej aktualizacji
 

DeletedUser

Guest
Fajnie, że będzie mapka na cały ekran :)
I ciekawe jak poprawi się wersja mobilna.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.064
wow niezle to bedzie musialo wygladac;d musze u brata wejsc ma monitor prawie 30cali;d
Ulepszona kalkulacja potencjalnych do zrabowania surowców w Asystencie Farmera.
a co tu moze byc ulepszonego?:D
 

DeletedUser163071

Guest
mi się podoba ja mam monitor 22 cale więc trochę będzie widać :)
 

DeletedUser

Guest
Aplikacja z iZabawki Plemiona trafi kiedyś do Marketu na androidzie czy ten projekt został już porzucony, bo nie jestem w temacie? Zmiany mogą być, teraz tylko czekam na światy bez farmienia i można grać. I mapkę bez KP do 9x9 też bym zmienił. PLus jeszcze ograniczony dostęp na zastępstwie i jest świetnie.
 

DeletedUser

Guest
gracze posiadający KP mają coraz to większą przewagę nad graczem bez KP...
niedługo plemiona.pl będzie grą p2w - pay2win
tylko kase by chcieli ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry