Wersja 8.6 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Małe i drobne zmiany ale wszystko na plus oprócz tego z flagami za przyjaciół. I tak żeby zdobyć porządny zestaw flag trzeba się porządnie namęczyć, to nam chociaż trochę ułatwiało :)
 

DeletedUser131953

Guest
Super z tymi zmianami we wstępnym logowaniu, czekałem na to żeby można było wysyłać wiadomości, ale czegoś takiego się nie spodziewałem, dziękuję :)

A no i oczywiście małe pytanko. Ta "ograniczona wersja świata" będzie miała dostęp do rankingu i mapy?
 

DeletedUser144151

Guest
- Dodana funkcja "Menedżer Badań", umożliwiająca stworzenie szablonu rozwoju badań we wiosce w celu ułatwienia zarządzania większymi kontami.

Ten pomysł przewijał się na naszym polskim forum czyżby kolejny polski pomysł wszedł w życie?


Ogólnie widzę zmiany kosmetyczne spore ułatwienie dla "skoczków" często korzystających z wczesnego logowania
 

DeletedUser166929

Guest
Założenie plemienia przed wystartowaniem świata- brzmi obiecująco:D
 

DeletedUser

Guest
Pomysł ze wstępnym logowaniem jest bardzo dobry dodatkowo można założyć przed startem plemię ;) Fajne zmiany
 

DeletedUser168696

Guest
Moja opinia.

Gracze piszą, iż chcą zlikwidowania zdobywania flag za zdobywanie przyjaciół, gdyż sami już zielone flagi zdobyli, wiedzą, że nie zostaną im te flagi odebrane, i nie chcą, aby inni za to zdobywali flagi. Uważam, że powinna być jednak ta możliwość łatwego zdobycia pierwszej flagi na piątym poziomie, czyli po prostu flagi zielonej. Po prostu kolejne zielone i wyższe flagi jest bardzo trudno zdobyć, i trzeba bardzo długo grać, aby je otrzymać.
Proponuję w grze utworzyć ankietę z pytaniem, czy gracze chcą zlikwidowania zdobywania flag za zdobywanie przyjaciół, czy nie. Niech się większa ilość użytkowników wypowie.
 

DeletedUser

Guest
Nie ładnie zmieniać reguły w trakcie gry. Po aktualizacji ludzie, którzy się zalogują na tym świecie nie dostaną flag za "frjendsów". Ta zmiana powinna pojawić się na nowym świecie z flagami.

PS.Ja byłbym nawet za całkowitą likwidacją odznaczeń za przyjaciół.
 

DeletedUser

Guest
Dlaczego ?

Dlaczego teraz jak zaczyna sie od nowa to dostaje sie wioske z 26 pkt. a nie jak kiedys ze dostawało sie wioske 100 cos punktów tam chociaz było cos rozbudowane np. tartak cegelnia i huta na 10 - 13 poziomie to jest bez sensu jak sie teraz dostaje na 0 poziomie :mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser125974

Guest
zasadnicze pytanie brzmi:
czy gracze oczekują i chcą coraz częstszych aktualizacji?coraz więcej udziwnień psuje cały klimat tej gry.
 

DeletedUser168696

Guest
Moja wypowiedź.

Ja bardzo lubię częste aktualizacje, i moim zdaniem nie psują one "klimatu" gry; świat nie stoi, lecz ciągle idzie naprzód, i potrzeba często czegoś nowego, jest zapotrzebowanie na nowe technologie. Ale, jeśli chodzi o Plemiona, niech nie będzie likwidacji flag za przyjaciół.
 

DeletedUser131953

Guest
Pomyślcie, jak by od początku plemiona w ogóle się nie zmieniły to nie znudziło by się wam? Brak rycerza, brak rozwoju barbarek, stary styl, prędkość świata i jednostek 1, wiele graczy skarżyło by się także na wolny przesył surki czy brak limitu członków plemienia. Ten kto się skarży na nowości niech sobie odpowie czy chciałby takie ustawienia.
 

DeletedUser166901

Guest
...

Dobre jest to z logowaniem:)

Według mnie jak byłby ciągle stary styl to mało osób by marzyło o np.rycerzu,przedmiotach,piedestale,prędkości świata.
 

DeletedUser

Guest
Pomyślcie, jak by od początku plemiona w ogóle się nie zmieniły to nie znudziło by się wam? Brak rycerza, brak rozwoju barbarek, stary styl, prędkość świata i jednostek 1, wiele graczy skarżyło by się także na wolny przesył surki czy brak limitu członków plemienia. Ten kto się skarży na nowości niech sobie odpowie czy chciałby takie ustawienia.

gdyby wypuścili taki świat jaki był ze 3-4 lata temu to bym nie pogardził :) Zagrałbym ale tylko na 1.
 

DeletedUser159480

Guest
Dla mnie, jak i dla wielu graczy, z którymi rozmawiałem nt. tej aktualizacji jest ona praktycznie nic nie znacząca i nie wnosi zbyt wiele do obecnej rozgrywki. Martwi mnie jednak to, że Team nie bierze pod uwagę sensownych propozycji ze strony graczy.. czekam od wielu miesięcy choćby na jakąkolwiek odpowiedź z ich strony, lecz doczekać się nie mogę.. propozycje wydaję się być co najmniej sensowne, a potwierdzają to głosy i komentarze graczy. To ważne nie tylko dla mnie, ale i dla szerokiej gamy graczy.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Martwi mnie jednak to, że Team nie bierze pod uwagę sensownych propozycji ze strony graczy..

Dobrze ponad 90% modyfikacji wprowadzanych w grze wywodzi się właśnie z propozycji graczy.
Tylko proszę pamiętać, że to jest gra ogólnoświatowa (aktualizacja wersji dotyczy wszystkich lokacji regionalnych gry) i także na całym świecie pojawiają się propozycje zgłaszane przez użytkowników. Od pewnego czasu mamy taką ilość aktualizacji, że łącznie oznacza to kilkaset większych lub mniejszych (czasem nawet tak drobnych, że nie ma sensu ich wymieniać i zawierają się hurtem w pozycjach typu "parę poprawek graficznych") poprawek rocznie. I bynajmniej nie pojawiają się one z powietrza, nie wymyśla ich też jakiś jeden człowiek, którego InnoGames przykuło do kaloryfera i powiedziało "na jutro wymyśl 20 modyfikacji"...
 

DeletedUser

Guest
Dobrze ponad 90% modyfikacji wprowadzanych w grze wywodzi się właśnie z propozycji graczy.
Tylko proszę pamiętać, że to jest gra ogólnoświatowa (aktualizacja wersji dotyczy wszystkich lokacji regionalnych gry) i także na całym świecie pojawiają się propozycje zgłaszane przez użytkowników. Od pewnego czasu mamy taką ilość aktualizacji, że łącznie oznacza to kilkaset większych lub mniejszych (czasem nawet tak drobnych, że nie ma sensu ich wymieniać i zawierają się hurtem w pozycjach typu "parę poprawek graficznych") poprawek rocznie. I bynajmniej nie pojawiają się one z powietrza, nie wymyśla ich też jakiś jeden człowiek, którego InnoGames przykuło do kaloryfera i powiedziało "na jutro wymyśl 20 modyfikacji"...

To może my Polacy jesteśmy jacyś inni od tamtych ludzi z innych krajów? Bo zauważyłem że 90% społeczności nie podobają się flagi :)
 

DeletedUser163071

Guest
To może my Polacy jesteśmy jacyś inni od tamtych ludzi z innych krajów? Bo zauważyłem że 90% społeczności nie podobają się flagi :)

chłopie ?? skąd masz takie info ?? pisałem z wieloma graczami i większość te flagi się podobają i mi także;)
 

DeletedUser159480

Guest
Patrząc na liczbę sensownych propozycji w specjalnym do tego dziale oraz patrząc na zmiany jakie wchodzą do gry to na prawdę nie ma tego dużo.. te 90% to chyba na innych wersjach językowych muszą proponować, bo tutaj nie wiem czy co 100 propozycja ma odzwierciedlenie w grze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry