Wersja 8.6 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser163071

Guest
no nie ma rewolucji :) ciekawe zmiany w wstępnym logowaniem aczkolwiek nie wiem czy to się przyjmie :D
no i dobrze że zlikwidowaliście zdobywanie flagi za Ukochany druh bo na ś64 prawie każdy ma 100przyjaciół.
 

DeletedUser

Guest
A mi podoba się to wstępne logowanie z tym zakładaniem plemienia etc.
Poprawki, które zoptymalizują grę - miło.
 

DeletedUser161862

Guest
Za poprawione wstępne logowanie duży plus:) reszta też ujdzie.
 

DeletedUser

Guest
najlepsza zmiana to ze wstępnym logowaniem. A reszta tak normalnie :) ważne że niema nowych bajerów :p
 

DeletedUser168696

Guest
Moja sugestia

Ja uważam, że powinna być możliwość łatwego zdobycia pierwszej zielonej flagi (a więc powinna być możliwość zdobycia flagi na poziomie piątym przez posiadanie minimum stu graczy w "Przyjaciołach"). Proponuję tego nie zmieniać - następne flagi zielone oraz wyższe jest dużo trudniej zdobyć.
 

eloelo80

Miecznik
Wynik reakcji
78
Fajne zmiany, i dobrze że dodadzą do przeglądu kolory flag bo 60% graczy się w tym gubi:D
 

DeletedUser

Guest
przecież dobriero była aktulizacja co tak szybko z następną?
 

DeletedUser

Guest
Żeby się fajniej grało. I oni mają pomysły na ulepszenie gry, a na forum ciągle są pomysły udziwnienia gry. :)
 

Elcia21

Pikinier
Wynik reakcji
17
świetnie że usunięto zdobywanie flagi za odznaczenia w przyjaciołach- to była jakaś masakra -.- 100 przyjaciół i 4 flagi zupełnie za darmo -.-

Ogólnie zmiany na duży plus, fajne ;)
 

DeletedUser

Guest
Wyjaśnicie mi o co chodzi:

- Zapowiedź: w wersji 8.7 zostanie usunięte API wysyłania wiadomości dla zewnętrznych serwisów (jeśli komuś to nic nie mówi, to znaczy, że jego to nie dotyczy).



A co do zmian to napisze to co wyżej plus za wstępne logowanie.
Z flagami też plus.
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
Fajne wstępne logowanie :D


@Time
Z tym API to nie wiem o co im chodzi bo to jest sposób komunikowania się np. programów, co to ma do wiadomości to nie wiem :D
 

DeletedUser166635

Guest
Gud Dżob z wstępnym logowaniem ale myślałem że zostanie zniesione przenoszenie flag :cool:
 

DeletedUser

Guest
świetny pomysł ze wstępnym logowaniem :)

reszta drobne zmiany, szału nie ma, choć wszystko do przyjęcia :)
 

DeletedUser

Guest
Co by nie powiedzieć, to flagi za przyjaciół były darmowym pakietem 100 pp na flagi. I to chyba jest bardziej zrobione z myślą o interesie IG, niż graczy :p No ale trudno, ja ze swojego jednego darmowego "pakietu" skorzystałem i tak. :)
Mam nadzieję, że za szybko nie zrobicie tego samego z odznaczeniem samobója, bo jeszcze go nie mam okazji zdobyć :D

Ze wstępnego logowania nie korzystam (pewnie kiedyś i skorzystam, chociaż trochę za gęsto wtedy), ale zmniejszy to na pewno spam przedstartowy, więc zmiana spoko. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry