Wersja 8.4 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser156889

Guest
Z tego co zdążyłem zauważyć to ten temat ma tytuł "Wersja 8.4 - komentarze" więc swoje problemy przenieście do dyskusji o s50 bo naprawdę nie każdego interesują wasze wypowiedzi :)

No coz, jak widac niekture osoby pod wplywem frustrujacej porazki zapomnialy ze to tylko gra :)

Co do samej zmiany, na pewno nie pomoze graczom.
 

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
jeszcze jedno :
Kod bonu , to wszedł teraz czy już był? Bo szczerze nie pamiętam czy było czy nie:D


Przemek, polecam popytać APK, oni lubią takie zabawy :D

Z tego co zdążyłem zauważyć to ten temat ma tytuł "Wersja 8.4 - komentarze" więc swoje problemy przenieście do dyskusji o s50 bo naprawdę nie każdego interesują wasze wypowiedzi :)


obraża mnie i wypisuje bzdury, jako bym był winny ja i moje plemie za to ze jej plemie nie potrafi się ogarnąć. Chyba ze pojawił się z tysiąc ataków i w głowie się miesza:eek:
 

DeletedUser

Guest
Chyba ze pojawił się z tysiąc ataków i w głowie się miesza:eek:
1k ataków to za mało żeby w głowie mieszać, no chyba że Tobie, ale ban współplemieńca wpisanego w profilu plemienia jednak nie jest za nic, więc jednak aż takimi specjalistami od rozsyłania wojsk i multi nie jesteście bo dajecie się przyłapać.

Wracając do podstawowego tematu - zmiana z "ignoruj" faktycznie się przydaje i ułatwia :D
 

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
1k ataków to za mało żeby w głowie mieszać, no chyba że Tobie, ale ban współplemieńca wpisanego w profilu plemienia jednak nie jest za nic, więc jednak aż takimi specjalistami od rozsyłania wojsk i multi nie jesteście bo dajecie się przyłapać.

Wracając do podstawowego tematu - zmiana z "ignoruj" faktycznie się przydaje i ułatwia :D

miesza, miesza;)
z tym banem się ośmieszasz u siebie i na forum ogólnym, no chyba ze on ma takiego bana gdzie może odpisywać mi na forum;)
To chyba sojusznik staje się wrogiem biorąc dezerterów:D

Nim usuniesz konto, to weź napisz jak się sprawdza ta nowinka:cool:
 
Ostatnia edycja:

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Kończymy dyskusję, bo wyraźnie zeszła z tematu, teraz to już tylko napinka i cwaniaczenie.

Życzę wszystkim miłej gry z wersją 8.4! :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry