Wersja 8.4 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser159480

Guest
Szału aż takiego nie ma, ale kolejna zmiana na spory + ;) Zerowanie wojsk jest ok, ale ciekawsze dla mnie są inne zmiany, tj. ignorowanie ataków, przewidywany powrót oraz tabelka z ilością surowców jakie lecą do wioski. Wszystko to wydaje się na prawdę przydatne i zarazem przyjazne dla społeczności gry :)

Pytanie: przewidywany powrót będzie pokazywany w momencie wysyłania ataku, czy w momencie kliknięcia w tą komendę? Moim zdaniem informacja ta powinna być widoczna w dwóch miejscach.
 

DeletedUser163071

Guest
to już lepiej rozwalić wojsko niż czekasz aż samo się zwolni :)
 

DeletedUser156889

Guest
to już lepiej rozwalić wojsko niż czekasz aż samo się zwolni :)

Zamysł jest taki raczej, żebyś mógł się łatwo pozbyć niedobitków a nie zwalniał od razu całą zagrodę. Skoro czas zwalniania jest uzależniony od czasu produkcji to niedobitki będą się zwalniać wystarczająco szybko.
 

DeletedUser159480

Guest
Ignorowanie już jest, teraz będzie tylko wygodniejsze :)

Tak, gdzie? Pewnie chodzi Ci o filtrowanie raportów, ale to chyba nieco inaczej ma działać, czy się mylę? :)

Może ktoś się odnieść do mojego pytania, ktoś z obsługi lub administracji:

Pytanie: przewidywany powrót będzie pokazywany w momencie wysyłania ataku, czy w momencie kliknięcia w tą komendę?
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
Zmiany na plus ;)
Zwalnianie jednostek nie bardzo potrzebne bo można je na kimś rozwalić i zyskać do tego RA ale jak ktoś nie ma czasu to na pewno to doceni :)
Wreszcie ogarnięty samouczek na co zwracałem uwagę. Nowi gracze lub starzy po dłuższej przerwie nie zwracali na to uwagi bo nie rzucała się w oczy, wyglądało jak normalna ikonka ratusza
 

DeletedUser

Guest
Nie lepiej było trochę poczekać, bo już się bałagan robi, za miesiąc znowu nowa wersja będzie :D
 

DeletedUser

Guest
Po prostu szał pały! Zmiany takie, że nawet na nową wersję zasługują! :D
 

DeletedUser167380

Guest
Hmm czy ja wiem. Z jednej strony dobrze że wyszło 8.4 :D

Ale nie wiem czy gracze się przyzwyczają :p
 

DeletedUser167280

Guest
Ogolnie jest bardzo duzy plus, chociaz nwm czy dobry pomysl z tym powrotem to nie to samo co kalkulowanie wszystkiego samemu...
Chociaz to zalezy od etapu gry, bo na wczesnym jestem na nie a na pozniejszym na tak.

- Na ekranie danej komendy dodana pozycja "Przewidywany powrót".

A jak to bedzie dzialalo na swiatach ze zmiana komendy o 3 sec?
 

DeletedUser

Guest
A tak dla jaj ;p
Żeby dać spokój gracza na około, chociaż na 5min:)
 

DeletedUser21198

Guest
Ze względów bezpieczeństwa nie może być natychmiastowe.

Wystarczy wprowadzić sztywne opóźnienie, np. 5 minut z możliwością przerwania operacji, poza tym nie bardzo widzę sens w zwalnianiu masowym. Czekanie na kasację jednostek nawet do 2 tygodni, podczas gdy to samo mozna zrobić z poziomu placu zwykle w kilkadziesiąt minut sprawia, że ta nowinka jest bezużyteczna...
 
Status
Zamknięty.
Do góry