Wersja 8.3 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Żenujący jesteś!

Myślę, że linki do facebooka pozwoliły na te zmiany - wielki brat dołożył kasy?
Ja i tak je zablokuję. Adblock Plus i po "problemie".

Sam jesteś żenujący;)
Czy są linki do fb, czy ich nie ma to mało mnie to obchodzi.

A KP powinno mieć różnice, spore różnice, ale nie skrajne. Ja mam 18 lat, na KP zrzucam się z kolegami żeby po 9zł wyszło. Kasy od Rodziców na to nie biorę, sam zarabiam po szkole.

Dlaczego minus? Bo jak płace to wymagam. Po drugie im mniejsza różnica tym więcej graczy będzie grało na kilku światach na raz co jest według mnie totalną katastrofą. Jeden świat, maks dwa - nie liczę w to specki i szybkie. A tak to się marazm zacznie wytwarzać.

KP nie kupią osoby, którym na grze nie zależy, a po co mi tacy w Plemieniu. (oczywiście jak w każdej sytuacji wyjątki są, nieraz bardzo liczne. Nie jest to główny, co najwyżej jeden z wielu wyznacznik aktywnych graczy.)

Utrudnienia przy braku kp ograniczają defówki i multikonta z którymi support prowadzi wojnę.

Za kp dużo nie płacimy, zrobić przelew w dzisiejszych czasach nie problem, jak ktoś się uprze, że go nie stać to niech robi ankiety darmowe. Trochę wysiłku i wszystko będzie, tylko, że to kosztuje czasu i chęci. Nic za darmo i dla chcącego nic trudnego. Dlatego minus.
 

DeletedUser

Guest
Mam pytanie. Zostanie naprawione na mobile te misje w górnym lewym rogu?
 

DeletedUser151456

Guest
Coraz bardziej zaskakują mnie te zmiany ...
Na prawdę co niektóre bajery typu ` Surowce za PP` ect. Są banalne, i na prawdę żałosne, bo tutaj już nikt się z nikim nie liczył.
Ale ułatwianie gry, graczom w taki sposób na prawdę fajna sprawa +++
 

DeletedUser

Guest
"Po zalogowaniu się na wersji mobilnej na urządzeniach iPhone lub z systemem Android gracz zostanie przekierowany do strony z listą aplikacji mobilnych na te urządzenia."

Dawno nie wchodziłem na plemiona, dlatego mogę być opóźniony trochę. Jeśli chodzi o Androida to została udostępniona jakaś aplikacja?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159480

Guest
Nie ma jeszcze aplikacji na Androida, też nad tym ubolewam :( Miała być już jakiś czas temu, ale na razie cisza :(
 

DeletedUser163071

Guest
A wraz z nową wersją wyjdą nowe dwa światy? Bo ostatnio tak zawsze było, ale nie wiem jak teraz... Marzy mi się świat o prędkości 1,6-2,0 i bez limitu farmienia :) :D

ja tam wole światy z prędkością 1.0 no i bez limitu farmienia:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser160294

Guest
Świetnie!

Ten pomysł jest bardzo dobry!Cieszę sie że to wyjdzie z takimi nowościami:)
 

DeletedUser166471

Guest
Mnie najbardziej ucieszy to, że zobaczę czy "przyjaciele" są online bez potrzeby posiadania KP, ale inne funkcje też się przydadzą :)
Oby tak dalej :)
 

DeletedUser166471

Guest
Mam pytanie, czy bedzie aplikacja na android? Bo na iphone jest taka. Prosze o szybka odpowiedz
 

DeletedUser

Guest
Pytanie tylko z pozoru nie związane z tym tematem: czy Inno odniosło duży sukces z Grepolis? Proszę szczerze odpowiedzieć i wyjaśnię, do czego zmierzam.
 

DeletedUser123956

Guest
Mam pytanie odnośnie zmian na przyszłość :) Czy będzie możliwe wprowadzenie w przyszłości opcji publikowania oraz przesyłania raportów do różnych folderów, np. Archiwum raportów czy przesyłania do innych graczy bezpośrednio z podglądu wioski?
Czasem przy liczbie 100 raportów z ataków własnych czy przesłanych chcemy zachować tylko kilka albo przedstawić na forum wybranych 5 i możliwość zrobienia tego bezpośrednio z podglądu wsi atakowanej na mapie bardzo by ułatwiła nam zadanie :)
 

DeletedUser

Guest
A KP powinno mieć różnice, spore różnice, ale nie skrajne. Ja mam 18 lat, na KP zrzucam się z kolegami żeby po 9zł wyszło. Kasy od Rodziców na to nie biorę, sam zarabiam po szkole.
Mam współczuć? Nie współczuję.
Dlaczego minus? Bo jak płace to wymagam. Po drugie im mniejsza różnica tym więcej graczy będzie grało na kilku światach na raz co jest według mnie totalną katastrofą. Jeden świat, maks dwa - nie liczę w to specki i szybkie. A tak to się marazm zacznie wytwarzać.
Bo jak płace to wymagam. - czego? Wymagasz aby inni płacili? Czy za marne grosze które płacisz nie dostajesz większych możliwości niż gracze bez KP?
Ty po prostu masz obsesję na tym punkcie, że płacisz a inni nie. Czy ci inni dali ci kiedyś popalić w grze, że przeszkadzają?
KP nie kupią osoby, którym na grze nie zależy, a po co mi tacy w Plemieniu.
Ja np. nie płacę za to, że nie chcę traktowania mnie jak jakiegoś złodzieja przez antyboota. Byłem aktywny i 4-6 razy dziennie musiałem wpisywać głupie cyferki i literki, a ci co mają boota śmieją się z tego.
Przez to, że support i programiści utrudniają życie właścicielom wielomilionowych kont ale ty o tym nie masz pojęcia, bo pewnie nigdy nie miałeś ponad 1k wiosek.
Za mało jeszcze wiesz aby wypowiadać się na ten temat.
Wyobraź sobie, że nie chciał bym być w "twoim" plemieniu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry