Wersja 8.3 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser161820

Guest
Jestem pod pełnym wrażeniem, gracze bez KP teraz będą mieli równie dobrze i nie tylko. Najbardziej podobają mi się takie oto dzingle:

- Dodany pasek podglądu umożliwiający podejrzenie własnego profilu w czasie jego edytowania.
- Wartości RA/RO będą widoczne w profilu gracza oraz plemienia, po najechaniu myszką na wartość "Pokonani przeciwnicy".

- Lepiej zbilansowane nagrody za poszczególne zadania. @kmic, możesz przybliżyć?:)

- Usunięte opóźnienie w przeliczaniu RA gdy w walce zginęły wszystkie wojska atakującego.
- Dodane linki "Zaproś do przyjaciół" i "Podziel się na Facebooku" w paru miejscach.
- Status online/offline przyjaciół będzie widoczny także dla graczy bez Konta Premium.
- Raport rezerwacji wiosek będzie mógł być przekazany dalej.

Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń!:) Pojechaliście po bandzie.
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
O. W szoku i to nie małym jestem że niektóre funkcję KP zostaną przesuniętę dla zwykłego konta. Jeszcze więcej taki rzeczy zrobić(zwiększenie mapy! do tych 11-13x11-13) i będę w niebo wzięty.
 

DeletedUser

Guest
najbardziej podoba mi się to:

- Usunięte opóźnienie w przeliczaniu RA gdy w walce zginęły wszystkie wojska atakującego.
 

DeletedUser152508

Guest
Ja mysle że to dla graczy bardziej ogarniętych ktorzy kupują KP to ta wersja jest na minus.
Ale dla troszku mniej doświadczonych to pare bajerów nowych się przyda.

A co do zadań to można troszkę to przybliżyć o co chodzi dokładnie ?
 

DeletedUser161820

Guest
Ja mysle że to dla graczy bardziej ogarniętych ktorzy kupują KP to ta wersja jest na minus.
Ale dla troszku mniej doświadczonych to pare bajerów nowych się przyda.

A co do zadań to można troszkę to przybliżyć o co chodzi dokładnie ?

Ja używam KP, ale nie widzę negatywnych stron tych zmian/nowości, o co ci chodzi z tym "na minus"?
 

DeletedUser

Guest
Ja mysle że to dla graczy bardziej ogarniętych ktorzy kupują KP to ta wersja jest na minus.
Ale dla troszku mniej doświadczonych to pare bajerów nowych się przyda.

A co do zadań to można troszkę to przybliżyć o co chodzi dokładnie ?
Czyli dla cb ktos bez KP jest nieogarem?
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Gicior chlopaki :)

bardzo na +

- widzenie RA/RO
- opoznienie RA
- linki na facebooka i dodaj do przyjaciol - mam nadzieje, ze bede mogl sie chwalic raportami na FB :D hehe
- Status online/offline przyjaciół będzie widoczny także dla graczy bez Konta Premium. <- tego sie nie spodziewalem i macie u mnie BAAARDZO DUZEGO + ->>> LOFF <3 <<<-
 

DeletedUser161820

Guest
Gicior chlopaki :)

bardzo na +

- widzenie RA/RO
- opoznienie RA
- linki na facebooka i dodaj do przyjaciol - mam nadzieje, ze bede mogl sie chwalic raportami na FB :D hehe
- Status online/offline przyjaciół będzie widoczny także dla graczy bez Konta Premium. <- tego sie nie spodziewalem i macie u mnie BAAARDZO DUZEGO + ->>> LOFF <3 <<<-

We wrześniu reaktywacja, wiesz o co mi chodzi?:) Na tych bajerach fajnie się będzie grało:)
 

DeletedUser

Guest
Ciekawe co się kryje za nowymi zadaniami i lepszym bilansem wynagrodzeń :D
 

DeletedUser

Guest
Szoooooooooooooooooooooooooooooooook! Jestem zachwycony, ponieważ KP używam tylko na sp. Ostatnio udało mi się zdobyć top8 na koniec speciala, mam nadzieje, ze pomoże mi to jeszcze bardziej!
 

DeletedUser145819

Guest
- Jednoczesna rekrutacja we wszystkich przewidzianych do tego budynkach w danej wiosce będzie dostępna także dla graczy bez Konta Premium.
A tu o co chodzi?
 

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
Wchodzisz w link rekrutacja i masz od razu możliwość zrekrutowania, piechoty, jazdy i maszyn razem a nie tak jak dotychczas że w każdy budynek trzeba było wchodzić z osobna.Ogolnie zmiany nie są wielkie ale ta rekrutacja to super sprawa, może troche więcej ludzi będzie grało na pózniejszym etapie gry pomimo że nie będą mieli kp gdyż skróci się czas obsługi konta...
 

DeletedUser159480

Guest
Jedna z lepszych aktualizacji, naprawdę :) W końcu "podpakowaliście" graczy bez KP, bo co aktualizacja to tworzyła się coraz większa dziura pomiędzy posiadaniem KP, a jego brakiem. W szczególności interesujące są te zmiany:

- Jednoczesna rekrutacja we wszystkich przewidzianych do tego budynkach w danej wiosce będzie dostępna także dla graczy bez Konta Premium.
- Dodany pasek podglądu umożliwiający podejrzenie własnego profilu w czasie jego edytowania.
- Wartości RA/RO będą widoczne w profilu gracza oraz plemienia, po najechaniu myszką na wartość "Pokonani przeciwnicy".
- Usunięte opóźnienie w przeliczaniu RA gdy w walce zginęły wszystkie wojska atakującego.
- Status online/offline przyjaciół będzie widoczny także dla graczy bez Konta Premium.

Tutaj mała adnotacja - teraz będzie trzeba jeszcze bardziej uważać na sytuacje, gdy osoba nieznajoma wyśle zaproszenie do "przyjaciół", tylko po to by widzieć kiedy jesteś on, a kiedy off. Sporo osób o tym nie wie, ale spotkałem się już nie raz z taką sytuacją :(

Reasumując: bardzo ładne zmiany i oby tak dalej :D Czekamy jeszcze na ułatwienie wybijania monet i powinno być już znacznie lepiej. Gracze bez KP powinni być bardzo zadowoleni, bo zmiana choćby w rekrutacji REALNIE im pomoże :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zmiany bardzo mi się podobają szczególnie te które już nie potrzebują KP.
 

Krzonszcz

Łucznik
Wynik reakcji
75
Dobrze się zapowiada :D
Status online/offline przyjaciół będzie widoczny także dla graczy bez Konta Premium.

Dziwi mnie to że nie zrobiono tego wcześniej :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry