Wersja 8.27 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser130738

Guest
Nowe odznaczenie za lata posiadania konta powinno działać wstecz ;P Wiem, wiem, tak nie będzie..

Ale pytanie: Czy naliczać zacznie tylko nowo utworzone konta, czy stare też (od momentu wejścia 8.27)?
 

DeletedUser

Guest
Dodane nowe odznaczenie, za posiadanie konta od 1 roku, 2 lat itd. Zdobycie tego odznaczenia będzie nagradzane rosnąco stopniowo liczbą Punktów Premium, które będzie można wykorzystać wyłącznie na danym

Czas grania na koncie będzie naliczany od jutra, czy uwzględnicie to kiedy zostało konto założone ?
Gram na jednym koncie około 7 lat, więc dostane odznaczenie od razu, czy to dopiero od jutra będzie naliczane ?
Jak to dokładnie będzie funkcjonowac, prosze o odpowiedź.
 

DeletedUser180001

Guest
Może być fajne i jeszcze świecąca ilość tematów przy force plemiennej.
Będzie można szybko odpowiadać a nie przy forum siedzieć 20 min i sprawdzać tematy wszystkie.
 

DeletedUser180965

Guest
Gratka dla kretów, będą wiedzieć gdzie ataki lecą...

edit. chociaż większość i tak nie będzie udostępniała komend :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mc.Arti

Chłop
Wynik reakcji
4
Moim zdaniem wszystko jest do bani ... kiedyś był więcej zabawy niż tych ułatwień które teraz nam wszystko psują.
Np te udostępnianie komend ataków - po gwint to jest robione ?? Czyżby aby człowiek więcej i dłużej siedział na plemionach.
Kogo to będzie interesowało ??
To samo pytanie co do oznaczeń postów na forum .... przecież wiadomo że tym nowszy świat tym mało ludzi czyta w ogóle fora plemienne, już nie mówiąc o pisaniu na nich !!!

Mnie osobiście już te ułatwienia zniechęciły do dalszej gry w plemiona bo to czysta komercja a zero zabawy i zero myślenia taktycznego przez graczy mało doświadczonych co idą tylko na łatwiznę !!!!!!!!!!!
 

DeletedUser166929

Guest
Gratulacje dla pomysłu z dzieleniem się komendami :)
Zaoszczędzimy czas podczas akcji zorganizowanej grupki, któras współpracuje i ma do siebie wielkie zaufanie.

Mnie osobiście już te ułatwienia zniechęciły do dalszej gry w plemiona bo to czysta komercja a zero zabawy i zero myślenia taktycznego przez graczy mało doświadczonych co idą tylko na łatwiznę !!!!!!!!!!!

Tak więc nie kupuj konta premium i miej zaroche z godzinnego obsługiwania każdej wioski.
Komendy zaoszczędzą czas współpracy, ale nadal trzeba myśleć co się robi :)
 

Dooooonek

Dostojny Obywatel Forum
Wynik reakcji
902
Super aktualizacja.. Tylko jedno nie wiem po co dodaliście, skoro każde szanujące się plemię czegoś takiego nie aktywuje:

"- Dodana opcja pozwalająca władzom plemienia ustawić otwarte dołączanie do plemienia, bez konieczności procesu aplikacyjnego. Wierzymy, że pomoże to nowym graczom na łatwiejsze znalezienie plemienia, zaś plemionom na efektywniejsze rekrutowanie nowych członków.
"
 

DeletedUser130738

Guest
Powiem tak: pierwsza aktualizacja, która mi się podoba i nie mam się do czego przyczepić.
 

DeletedUser179146

Guest
Szkoda tylko, że na 86 świecie są problemy z rozbudową wioski, wyświetlaniem mapy, czy technologią.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
Super aktualizacja.. Tylko jedno nie wiem po co dodaliście, skoro każde szanujące się plemię czegoś takiego nie aktywuje:

"- Dodana opcja pozwalająca władzom plemienia ustawić otwarte dołączanie do plemienia, bez konieczności procesu aplikacyjnego. Wierzymy, że pomoże to nowym graczom na łatwiejsze znalezienie plemienia, zaś plemionom na efektywniejsze rekrutowanie nowych członków.
"

Są różne plemiona, jedne walczą o wygranie świata i rekrutują tylko graczy spełniających konkretne wymagania, inne zaś grają z założenia bardziej rozrywkowo i chętnie przyjmą do swego grona wszystkich chętnych...
Pamiętajmy też, że wielu początkujących graczy nie ma szans na dostanie się do żadnego "szanującego się" (jak to określiłeś) plemienia. Dla nich ta opcja może być sporym ułatwieniem, pozwalającym na dołączenie do jakiegokolwiek plemienia.
 

BędeKozak

Szlachcic
Wynik reakcji
4.441
No ta aktualizacja mnie pozytywnie zaskoczyła ;>


Jedno pytanko mam. Jak gram 4lata i stuknie mi 5 rok to dostanę 100PP czy 500?
 

DeletedUser162365

Guest
Nie ma lipy ale można było z tym terminem trochę inaczej.. Mam np. inne konta które sa na jakimś świecie ale na nich nie gram a PP ma tam leżel 5 lat..? Przesada.
 
Wynik reakcji
1.062
100 pp za każdy rok od zarejestrowania konta.

W komendach brakuję opcji 'Zaznacz wszystko' przy dzieleniu się oczywiście.
Aktualizacja dobra, chociaż co do tych komend to mam mieszanie uczucia ale ujdzie.
 

DeletedUser107695

Guest
Może być :(

:cool:
ciekawe to dzielenie się atakami :)

Totalna lipa - jak można nazwać to FUNKCJONALNOŚCIĄ ?

No OK pomaga jak prowadzicie w 2-3 akcje - współplemieniec wie że OFF leci i dostawia szlachtę.
Można to ustawić sobie na daną akcje i OK.

Co do szpiega - też do obejścia - ale czy TA MOC ATAKU - w postaci koloru toporka to nie zbyt wiele ?
Albo sprawa ikonki rycerz/szlachta ???

Szpieg nie przekaże koledze UWAŻAJ BO ATAKUJĄ - bo ten chyba po ilości X-ów się sam zorientuje ;)

Ale jeden POWAŻNY MANKAMENT NASUWA SIĘ OD RAZU - z sąsiadem wstawiasz sobie taką widoczność komend - stary motyw, ten sam rewir farmienia, fajnie było by tej samej wioski nie atakować

GDZIE NA MAPIE JAKAŚ IKONKA TOPORA - NP INNYM KOLOREM NIŻ NASZ TOPOREK ATAKU - a tu info dopiero w przeglądzie wioski - kto lecąc ASYSTENTEM FARMERA TAM ZAGLĄDA - przynajmniej na mapie gdy się farmi - jakiś znaczek powinien być.

A NA PEWNO LEPIEJ TU ZNACZEK, NIŻ W PRZEGLĄDZIE - CZY TO MOCNE CZY NIE -

Prosty motyw - KOLEGA do SZPIEGA - napisz mi czy toporek pokazuje MOC bo nie jestem pewien czy to FEJ.
Lub czy jest znaczek SZLACHTY, bo przy kompie mnie nie było i nie opisałem ataku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry