Wersja 8.27 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser181431

Guest
Małe pytanko. Po co opcja "Pokaż mi komendy ataku od gracza x", skoro gracz x może zaznaczyć, żeby nam tych komend nie pokazywać. No i popieram kolegę wyżej. Pokazywanie siły ataku, oraz idących jednostek to jednak przesada.
 

DeletedUser159480

Guest
Małe pytanko. Po co opcja "Pokaż mi komendy ataku od gracza x", skoro gracz x może zaznaczyć, żeby nam tych komend nie pokazywać. No i popieram kolegę wyżej. Pokazywanie siły ataku, oraz idących jednostek to jednak przesada.

Właśnie po to, byś nie mógł odblokować sobie "widoczności" ataków wszystkich swoim współplemieńców.. dopiero po ich zgodzie będzie to zauważalne.
 

- A.

MacPanda
Wynik reakcji
96
kmic napisał:
Obecnie będziemy wyświetlać liczbę powiadomień wskazującą ile jest nowych pozycji.
Z tego co się zorientowałam to 127 jest maksymalną liczbą powiadomień o nowych postach na forum. Przy prywatnej wiadomości i raportach też można się spodziewać tylko 127 powiadomień? Pytam z ciekawości. :D
 

DeletedUser9034

Guest
Skoro pojawił się już ten numerek
9ed503fc_o.png

to po jego kliknięciu (na CYFRĘ) niech wyskoczy np coś w rodzaju Listy nieprzeczytanych tematów a nie ekran przeglądu plemienia.

Btw. premium za latka nie wpłynęło, ale z tym udałem się do supportu.
 

DeletedUser181431

Guest
Właśnie po to, byś nie mógł odblokować sobie "widoczności" ataków wszystkich swoim współplemieńców.. dopiero po ich zgodzie będzie to zauważalne.

Czyli w sumie ta opcja jest zbędna, skoro i tak czy siak to druga osoba musi zaznaczyć, aby mi udostępniać swoje komendy.
 

DeletedUser185670

Guest
Mnie osobiście aktualizacja się podobała a współdzielenie się komendami ataków jest ciekawym narzędziem w rękach rady zwiększającym kontrolę nad akcjami itd.

Brakuje mi jednak w kolejnych aktualizacjach rozwiązania kwestii flag. Zwłaszcza takiego rozwiązania, które umożliwi ściągniecie wszystkich flag z danego świata ale tylko jednego rodzaju.

Umożliwiłoby to szybsze manewrowanie flagami zwłaszcza z bonusami do ataku i do obrony przykładowo:

broniliśmy na jednym froncie gdzie rozmieściliśmy flagi po 24h będziemy bronili w innym punkcie i o wiele łatwiej, za pomocą jednego przycisku, byłoby nam usunąć wszystkie flagi obrony na tym świecie i następnie je sobie przydzielić na innych wioskach niż wchodzić kolejno na wioski i ściągać każdą z osobna.
 

DeletedUser179563

Guest
Aktualizacja fajna, ułatwia dużo, a w szczególności dystrybucja surowców ;) Cud nad cudami według mnie, jeszcze jeden detal do Af'a bym wstawił a mianowicie "maksymalna odległość od wioski" ale to już chyba byłoby za piękne ^^

Jot23 temat zmiany masowej flag poruszony był w propozycjach <beczy> ALe niestety chyba nie przejdzie
 

DeletedUser159480

Guest
Wszystko okej, tylko dlaczego na mapie nie ma oznaczenia topora dla wiosek, które atakuje osoba, z którą dzielimy swoje komendy? Można by to rozwiązać w ten sposób, że topór miałby kolor niebieski (jak współplemieniec, czyli osoba, której możemy udostępniać swoje rozkazy) - to zarazem propozycja dla Teamu - myślę, że warta przemyślenia. Poszedłbym dalej - co ze wsparciem? Nie widzę żadnych przeciwskazań, by na mapie nie pojawiła się ikonka "wsparcia" dla osad, do których leci nasze wojsko jako support.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
" Anulowanie komendy nie będzie powodowało przeładowania strony." - WKONCU!
 

DeletedUser175007

Guest
Pierwsza sprawa... Nie zostało zmienione albo tylko ja tak mam... Po otrzymaniu nowej wiadomości jak się kliknie na to powiadomienie w prawym dolnym rogu przełącza do wiadomości ale koperta nie znika... Dopiero po odświeżeniu strony lub załadowaniu "Wiadomości" na nowo by zobaczyć że nie ma już żadnej xD

Druga sprawa... Czy administracja plemienia ma jakiś dostęp z podglądu plemienia do tych komend? Jeśli Administracja danego plemienia widziałaby komendy graczy którzy zaakceptowali byłaby lepsza kontrola nad daną akcją a koordynator mógł lepiej podawać cele pod ewentualne ofy i wsparcia co by urozmaiciło zabawę w "akcje plemienne". Taki dostęp mógłby być tylko dla administracji plemienia...

Ogólnie zmiany na plus kilka nie dociągnięć jest ale to tak jak w każdym projekcie :)
 

DeletedUser179563

Guest
W grupach dynamicznych nie działa opcja "w drodze" oraz "poza wioską" Ataki lecą na gracza a mi nie pokazuje żadnej wioski...

Edit. Ok, działa ale trochę inaczej niż sobie to wyobrażałem ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry