Wersja 8.16 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser174146

Guest
Te przyciski właśnie są najgorsze ; D są za duże i przeszkadzają w przeglądaniu ; D tak samo jak rekrutacji ; ) poczotkujący gracz tego nie ogarnie tyle ikonek i cyferek ; )
 

ayre

Chłop
Wynik reakcji
0
Absurd jakiś, żebyśmy my tak musieli kombinować by wrócić do tego co było, skoro tyle osób pisze, że psu na budę te ich zmiany to chyba pokornie czoło pochylić powinni i naprawić to co zepsuli.
 

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
Ścieżka do pakietu graficznego http://tribes.v4n6u4rd.com/graphic-aer/
Ścieżka do pliku CSS: http://tribes.v4n6u4rd.com/game-aer.css

efekt

jqhmb6.jpg
 

DeletedUser28034

Guest
u mnie nie działa, likwiduję chyba konto bo nie dam rady grać na tym gównie.
 

DeletedUser56293

Guest
przyciski jak KOBYŁY - przy napisach, które są mikre - tylko totalny głupol i nieuk mógł wymyślić.

Mi np. odechciało się dzisiaj grać - gram tyle lat, a tutaj tak to popsuli - nawet nie widać na pierwszy rzut oka, do czego dany przycisk należy (ratusz - rozbudowa o kolejny poziom).

Jak tego nie usuną - to zapewne skończę grać na tych kilku światach.
Masakra i totalna ślepota, że nie widzą, iż to przeszkadza :(((((((
 

DeletedUser

Guest
działa. /rynek jest cos zle zamiast podac liczby surowców mozliwych do handlu widnieja nałozone ikonki surowców/
Lepiej wyglada...


choc najbardziej uporczywe sa te wielkie przyciski /jakby stare złe były/

ratusz zle wyglada jak sie wchodzi,
 

DeletedUser10726

Guest
No bo przycisków nie da się zmienić samą zmianą stylu.O to musisz suszyć głowę supportowi :] Póki co musi wam wystarczyć tylko zmiana grafiki, i tak ze zmianą grafiki o wiele lepiej to wygląda bo nie ma tych oczojebnych niektórych grafik czy tam dla niedowidzących powiększonych kilka razy.
 

DeletedUser

Guest
No bo przycisków nie da się zmienić samą zmianą stylu.O to musisz suszyć głowę supportowi :] Póki co musi wam wystarczyć tylko zmiana grafiki, i tak ze zmianą grafiki o wiele lepiej to wygląda bo nie ma tych oczojebnych niektórych grafik czy tam dla niedowidzących powiększonych kilka razy.


Dzięki Ci ;) Jedynie co mnie denerwuje to to , że obrazki RATUSZ,KUZNIA itd. mi się ładuja w przegladzie wioski , a tak to jest git .
 

DeletedUser10726

Guest
Obrazki możesz wyłączyć w ustawieniach, jeśli ci chodzi o przegląd wioski w postaci listy budynków.
 

DeletedUser

Guest
A może ktoś z szanownej administracji się wypowie ? No chyba, że po prostu już nie macie pomysłu na nowe głupie tłumaczenia ?
 

ayre

Chłop
Wynik reakcji
0
co do tego skryptu:
javascript:/*Skrypt opracowany przez pkw17 :))*/var classes='btn,btn-default,btn-build,btn-attack,btn-support,btn-recruit,btn-recruit-disabled,btn-research,btn-research,btn-research-disabled,btn-bcr,btn-bcr-disabled,btn-btr,btn-instant,btn-cancel,btn-confirm-yes,btn-confirm-no,btn-centered,btn-disabled';classes=classes.split(",");for(var i=0;i<classes.length;i++){$( "a" ).removeClass(classes);$("input").removeClass(classes);}void(0)



wyłącza te "rolki" na forum :(
reszta działa OK


Działa? żaden mi nie działa :/
 

DeletedUser28034

Guest
No bo przycisków nie da się zmienić samą zmianą stylu.O to musisz suszyć głowę supportowi :] Póki co musi wam wystarczyć tylko zmiana grafiki, i tak ze zmianą grafiki o wiele lepiej to wygląda bo nie ma tych oczojebnych niektórych grafik czy tam dla niedowidzących powiększonych kilka razy.
ale właśnie te kobyły najbardziej na oczy szkodzą :/
 

CrusherPL

Zwiadowca
Wynik reakcji
41
Oj widzę, że z aktualizacje na aktualizacje zmieniacie na wzgląd jakiś dzieciaczków w wieku 10-13. Do czasu te aktualizacje były ciekawe. Teraz to tylko napchacie tych śmieci, żeby po prostu było. Więcej pomyśleć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry