Wersja 8.16 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Skrypt oczywiście działa i to dobra informacja, ale męczące będzie wieczne klikanie na skrypt, aby te kiepski ikonki znikły. Dałoby radę coś pokombinować, aby po kliknięciu na skrypt zapisywało się to domyślnie, a nie do czasu odświeżenia strony lub zmiany przeglądu?



Sprawdziłem - działa bez zarzutu. Polecam.


Tampermonkey
sciąg i tam wrzuć
powinno wtedy działać i nie trzeba non stop klikać pozdro
 

DeletedUser10726

Guest
W ustawieniach musisz wpisać linki które ci podałem.Tylko nie próbować włamywać mi się na FTP :]

4FLWq.PNG
 

DeletedUser159480

Guest
szkoda słów :(



Gracze przestańcie kupować PP, może wtedy nas ktoś zauważy, że to my jesteśmy dla nich, bo bez nas leżą ...

Trudno nie kupić KP jak się gra na 'starym' świecie, gdzie przykładowo ma się już te kilka tysięcy osad. Brak KP = brak gry, czyli po prostu rezygnacja z niej. Dobrze, że mamy te jednostki, które potrafią zrobić coś co blokuje te zmiany i to 'na już', chwała im za to.

Tampermonkey
sciąg i tam wrzuć
powinno wtedy działać i nie trzeba non stop klikać pozdro

A nie da rady na Greasmonkey'a?

Tampermonkey
sciąg i tam wrzuć
powinno wtedy działać i nie trzeba non stop klikać pozdro

Mi również, ale nie przejmuje się tym. Czym mniej grafiki, tym lepiej - przynajmniej dla mnie.
 

DeletedUser10726

Guest
Hmm fakt :] Tego nie sprawdzałem, ale to już szczegół ... zobaczę czy da się to naprawić.
 

DeletedUser28034

Guest
W ustawieniach musisz wpisać linki które ci podałem.Tylko nie próbować włamywać mi się na FTP :]
4FLWq.PNG
Mi obrazki w ratuszu się nie ładują -.- :)

U mnie też nie działa toto :/
Ratujcie mnie zanim oślepnę :/
Niech ktoś się zlituje i pomoże, dajcie coś co będzie działało bo nie mogę patrzeć na tą nową grafikę, a zaczyna mną głód oderwania od gry pomiatać :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10726

Guest
Zaraz naprawię te obrazki w ratuszu, jakiś geniusz nie dodał ich do paczki z grafiką :]
 

DeletedUser

Guest
U mnie też nie działa toto :/
Ratujcie mnie zanim oślepnę :/
Niech ktoś się zlituje i pomoże, dajcie coś co będzie działało bo nie mogę patrzeć na tą nową grafikę, a zaczyna mną głód oderwania od gry pomiatać :/


tylko pamietaj , aby dodac skrypt !
 

DeletedUser10726

Guest
Bo przycisków nie usuniesz zmianą samego stylu.Szatę graficzną tak.

Ikony w ratuszu poprawiłem ... nie wiem czy ikona kościoła działa bo gram na świecie bez nich.
 
Status
Zamknięty.
Do góry