Wersja 8.16 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
nie no<beczy>



- Usunięta zostaje opcja "Klasyczny wygląd (Plemiona 6.5)" z powodu niemal zerowego jej wykorzystania, przy jednoczesnym nakładzie czasu koniecznym na utrzymanie jej funkcjonowania (który mógłby być użyty do rozwoju nowych funkcji).
Zawsze z tego korzystalem, od poczatku wstawienia tej nowej dennej szaty odrazu sie na klasyka przerzucalem :/ DLACZEGO UTRUDNIACIE MI GRE!?

Glonojady!


haha , sam mnie przyzwyczaiłeś do niej :) teraz i ja płacze razem z tobą i masą ludzi !

T R A G E D I A!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
jak to ustawic zeby byl stary wyglad? panowie pomozcie jak zainstalowac ten plik CSS
 

DeletedUser32817

Guest
Same negatywy, może 2 pozytywne komentarze do stylu. I tak powiedzą że większości się podoba ^^
 

DeletedUser166270

Guest
Jest wstępne rozwiązanie na nasze milusie przyciski ;))
Kod:
javascript:/*Skrypt opracowany przez pkw17 :))*/var classes='btn,btn-default,btn-build,btn-attack,btn-support,btn-recruit,btn-recruit-disabled,btn-research,btn-research,btn-research-disabled,btn-bcr,btn-bcr-disabled,btn-btr,btn-instant,btn-cancel,btn-confirm-yes,btn-confirm-no,btn-centered,btn-disabled';classes=classes.split(",");for(var i=0;i<classes.length;i++){$( "a" ).removeClass(classes[i]);$("input").removeClass(classes[i]);}void(0)


Można to do paska, lub pod przeglądarkę, skrypt moobilny, testowany pod Operą ;))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174820

Guest
ciekawe co za idiota projektował te przyciski. pomijając ich urodę i czytelność, które są zerowe, to buttony są 2x za duże.
gdybym by niedowidzący, to kupiłbym okulary, lub włączył powiększenie strony.

głupota, po prostu głupota...
 

DeletedUser

Guest
Daliście ciała... te nowe grafiki są bezsensownym posunięciem. Szczerze mówiąc patrząc na to wszystko, aż się grać odechciewa... Nie wiem, to wszystko było przygotowywane pod 70 latków, że te napisy takie duże ? Wielki minus za tą aktualizacje...
 

DeletedUser169715

Guest
czytałem wszystkie wypowiedzi graczy jak byłem w robocie ale nie mogłem się zalogować na fo , teraz jestem i stwierdzam: KPINA Droga Administracjo !.

Jedna wielka kpina, nie wiem o czym myślała i co miała na celu administracja wprowadzając tą aktualizację, aczkolwiek jedno jest pewne strzeliliście sobie samobója ! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser150196

Guest
Jeśli już chcecie robić takie zmiany, to zostawcie graczom możliwość wyboru stylu ...
Te niby ulepszenia nie służą graczom zaangażowanym nałogowo.

Nie rozumiem Waszej polityki :(
Już dawno zauważyłem, że odwróciliście się od graczy a nastawiliście się tylko na szmal.
Odbije się to Wam czkawką :p
Z pewnością się już z orientowaliście, że ciągle ubywa graczy :(
Kiedyś czytałem historię powstania gry.
wprowadzając politykę "pieniądz przede wszystkim" zostaniecie sami i tylko ponownie sami będziecie grać w Plemiona ....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser160889

Guest
może jeszcze kilka stron z negatywami i może przywrócą nam możliwość włączania klasycznego wyglądu plem + w gratisie powrót do odnośników zamiast przycisków
 

DeletedUser

Guest
może jeszcze kilka stron z negatywami i może przywrócą nam możliwość włączania klasycznego wyglądu plem + w gratisie powrót do odnośników zamiast przycisków
Może chociaż dla tych którzy płacą za PP?.. Chyba powinniśmy mieć prawo wyboru, skoro wykładamy kasę z kieszeni, a Administracja mogłaby to uszanować.
 

DeletedUser

Guest
Najwyraźniej ktoś z wadą wzroku zabrał się za nową aktualizację ;]
 

ayre

Chłop
Wynik reakcji
0
Kiedyś moj znajomy w luźnej rozmowie napisał, ze wróg nas nie pokona za to administracja i aktualizacje owszem. Zdaje się, że to właśnie ma miejsce. Nikt się nie liczy ze zdaniem i potrzebami graczy a wciskają nam coraz gorszy chłam. Drogi pomysłodawco tych prymitywnych guziczków/zmian...mam nadzieję, ze w realu niczego tak nie spaprałeś jak tego tu, idźże porysować kredą po boisku a tu juz niczego nie dotykaj!
 

DeletedUser

Guest
Wrzuciłem klasyczny pakiet graficzny na swój serwer, pliki są ogólnodostępne dla wszystkich polskich graczy.

Aby ustawić pakiet z wersji 6.5, należy:
Wejść w Ustawienia -> Ustawienia

W sekcji "Pakiet graficzny":
W pole "Ścieżka do plików graficznych:" wpisać http://baxstudio.nazwa.pl/plemiona/graphic
W pole "Ścieżka do pliku CSS:" wpisać http://baxstudio.nazwa.pl/plemiona/oldstyle.css
Kliknąć OK ;) i gotowe, problem zażegnany :)

11044021514220295515.jpg

tak to wygląda czyli nie ciekawie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser171396

Guest
Zalogowałem się pierwszy raz od dłuższego czasu bo to dno, beton i kilo mułu nie może pozostać bez słowa komentarzu. Grafika żenująca, zmieńcie to jak najszybciej..
 

DeletedUser159480

Guest
Jest wstępne rozwiązanie na nasze milusie przyciski ;))
Kod:
javascript:/*Skrypt opracowany przez pkw17 :))*/var classes='btn,btn-default,btn-build,btn-attack,btn-support,btn-recruit,btn-recruit-disabled,btn-research,btn-research,btn-research-disabled,btn-bcr,btn-bcr-disabled,btn-btr,btn-instant,btn-cancel,btn-confirm-yes,btn-confirm-no,btn-centered,btn-disabled';classes=classes.split(",");for(var i=0;i<classes.length;i++){$( "a" ).removeClass(classes[i]);$("input").removeClass(classes[i]);}void(0)


Można to do paska, lub pod przeglądarkę, skrypt moobilny, testowany pod Operą ;))

Skrypt oczywiście działa i to dobra informacja, ale męczące będzie wieczne klikanie na pasek, aby te kiepski ikonki znikły. Dałoby radę coś pokombinować, aby po kliknięciu na skrypt zapisywało się to domyślnie, a nie do czasu odświeżenia strony lub zmiany przeglądu?

11044021514220295515.jpg

tak to wygląda czyli nie ciekawie

A zmieniłeś w ustawieniach na przegląd graficzny? To warunek niezbędny aby śmigało. Spróbuj te odnośniki, o których pisze Cezar, one śmigają.

Działa, działa :] Tylko trzeba odpowiednio wysłać na FTP.Tutaj macie linki kto chce.

http://178.32.95.149/graphic/

http://178.32.95.149/oldstyle.css

Sprawdziłem - działa bez zarzutu. Polecam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry