Wersja 8.152

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
561
Aktualizacja 8.152


Drodzy Gracze,
przedstawiamy Wam informację o wersji 8.152, która zostanie zaimplementowana we wtorek 18 grudnia.
Oprócz poprawek drobnych błędów warto w niej odnotować nowy quest samouczka oraz zmianę odnośnie działania przedmiotu Przeniesienie, która powinna przypaść Wam do gustu.

Zmiany i usprawnienia


Zasób Przeniesienie
Uprościliśmy system przyznawania zasobu Przeniesienie. Teraz wszyscy gracze startujący na danym świecie (o ile jego ustawienia pozwalają graczom na zmianę swojej pozycji startowej) będą otrzymywać przedmiot Przeniesienie, który będzie można użyć przez 48 godzin (czas ten jest dzielony przez prędkość świata, więc np. na świecie z prędkością 2 będzie on wynosił 24 godziny). Zatem otrzymywać się go będzie także po restarcie, korzystaniu z zaproszenia czy rozpoczęciu w czasie wstępnego logowania.

Nowe zadanie samouczka
Obecne światy mają automatyczne systemy zakończenia gry (w kilku różnych scenariuszach), których stan można sprawdzić z poziomu gry. Dodaliśmy więc zadanie podpowiadające o takiej możliwości, które polega na otwarciu ekranu z informacjami o zakończeniu świata, aby sprawdzić jakie są jego warunki na danym świecie.

Podświetlenia zadaniowe
W widoku budowy budynków zostaną podświetlone ikonki służące do (roz)budowy budynków, które są częścią aktywnych zadań.

Dominacja na światach Arkadia
Warunek dominacji na kończących się światach Arkadia będzie zawierał 14-dniowy okres utrzymania. Może to nie dotyczyć światów Arkadia, które rozpoczęły się przed wejściem tej aktualizacji.

Poprawki błędów


Ikony wieży strażniczej
Zmiana nazwy komendy wykrytej przez wieżę strażniczą nie będzie już dodawała dodatkowej ikony "oka" do niej.

Zarządzanie plemieniem w przeglądarce mobilnej
Usunięty problem, w którym okienka do przyznawania uprawnień członkom plemienia nie wyświetlały się poprawnie na wersji mobilnej gry.

Feedback

Jeśli chcecie podzielić się z nami opinią na temat prezentowanych zmian, to zapraszamy do skorzystania z tego tematu.

Wasz Plemiona Team