Wersja 8.140/8.141

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
659
Aktualizacja 8.140/8.141


Drodzy Gracze,
w zeszłym tygodniu zaimplementowała została aktualizacja do wersji 8.140, a już we wtorek 11 września przywitamy wersję 8.141. Dotyczą one przede wszystkim obszaru ograniczeń na koncie zastępowanym oraz fazy końcowej/przejściowej na światach Arkadia.

Zmiany i ulepszenia

Dostęp zastępcy do inwentarza
Na liście uprawnień przyznawanych zastępcy pojawiła się możliwość zablokowania dostępu do zasobów inwentarza.

Ograniczenia na kontach ze zbyt długim zastępstwem
Istniejące już wcześniej ograniczenia zabraniające wysyłania ataków, wsparcia czy wykonania pewnych innych komend, na kontach z przekroczonym dozwolonym okresem zastępstwa, teraz dotyczą wszystkich wiosek, także własnych.

Dodatkowo, na takich kontach zablokowana została możliwość wysyłania wojsk z misją zbieractwa.

Przyspieszone zmiany w fazie przejściowej światów Arkadia
Zmiany na światach Arkadia odbywać się będą większymi krokami, przyspieszając tym samym tempo rywalizacji poprzez wcześniejsze umożliwienie atakowania większej liczby graczy. Ten system będzie działał na świecie Arkadia 5 (oraz kolejnych) i częściowo na Arkadia 4, gdzie zmiany już są w toku.

Ekran o zmianach na świecie Arkadia
Świat Arkadia z automatycznym scenariuszem zakończenia (nie ma takowego na Arkadii 4, MOŻE pojawi się na Arkadii 5) będzie miał w menu Rankingi ekran informujący o harmonogramie zmian na świecie.

Transfer zasobów na świat Arkadia
Przedmioty "Kwiecista przemowa" (możliwość otrzymania zwrotu połowy kosztów rekrutacji szlachcica) oraz "Prestiżowy pakiet surowców" (czyli właśnie te otrzymane zwroty) nie będą przenoszone na świat Arkadia wraz z inwentarzem (jako obszar umożliwiający uzyskanie zbyt dużej przewagi na samym starcie gry).

Ograniczenie pól w symulatorze
Aby uniknąć dziwnych błędów w obliczeniach symulator będzie umożliwiał wpisanie 999.999.999.999 jednostek, co powinno być "raczej" wystarczającą liczbą umożliwiającą przeprowadzenie symulacji.

Feedback


Jeśli chcecie podzielić się z nami opinią na temat prezentowanych zmian, to zapraszamy do skorzystania z tego tematu.

Wasz Plemiona Team