Wersja 8.12 - komentarze

Status
Zamknięty.

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
09.05.2013 RIP PLEMIONA, ta zmiana z tymi znajomymi spowoduje że teraz ci którzy mają więcej znajomych będą mieli więcej darmówek, gratulację pomysłu, niszczcie dalej tą grę
 

DeletedUser159480

Guest
To z tym zapraszaniem znajomych to chyba marny żart.. ludzie będą koło siebie takie darmówki tworzyć, że szok! Beznadzieja.
 

DeletedUser23926

Guest
Przecież na światach bez farmienia, normalny gracz grający bez bandy kolegów, nie ma żadnych szans na sukces...
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
No dokładnie @UP a teraz dojdzie jeszcze takie coś że nie dość że plemiona będą startowały w jednym miejscu to dodatkowo każdy gracz będzie miał z 5-10 deffówek darmówek dla siebie, JAJ genialne zmiany, po prostu genialne, brawo, jestem pod wrażeniem ! :D

Imho, nie lepiej po prostu dodać możliwość tworzenia wiosek w dowolnym miejscu mapy ? Dajcie szansę wszystkim graczom a nie tym którzy mają więcej znajomych = będą mieli więcej darmówek ....

Tera to chyba musicie się na prawdę wziąć do roboty i zablokować do gry jakikolwiek dostęp z tora proxy i innych badziewi bo inaczej ta gra będzie polegała na tym kto założy sobie więcej darmówek i szybciej je rozwinie.

Oczywiscie nikt głupi nie bedzie robił tego przez proxy / tor, tylko po prostu napisze do znajomych z innych swiatów aby którzy nie graja aby zalozyli konta i wstawili zasta.

Napiszcie więcej o tej opcji, mam rozumieć że jakiekolwiek akcje pomiędzy takimi wioskami zapraszającego i zapraszanego będą zakazane bo to jedyne logiczne rozwiązanie się wydaje....

Spytam wprost: Czy administracja / twórcy tej gry grają w nią i tworzą tą grę dla ułatwienia sobie gry czy jak ? Bo nie wiem jak można wprowadzać coś takiego będąc zdrowym na umyśle... Już te wstepne logowanie spotkało się z ogromnym niezadowoleniem a teraz takie coś ? ....
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser160968

Guest
To zanim dojdziemy do jubileuszowego 100, to będzie można za 10pp dostać darmówkę -,-
Gorzej niż śmiech na sali.
I jak tutaj grać zgodnie z zasadmi i moralnością?
Nie da się.
 

DeletedUser

Guest
Każdy ma znajomych z innych światów, poprosi całe plemię, aby założyli sobie konto na tym świecie, powrzucali innym zasty i plemię ma dowolną ilośc darmówek, genialne.
 

DeletedUser176019

Guest
Ta aktualizacja to raj dla darmówkarzy i deffówek. Poziom plemion już od dawna spada.
 

DeletedUser162548

Guest
Każdy ma znajomych z innych światów, poprosi całe plemię, aby założyli sobie konto na tym świecie, powrzucali innym zasty i plemię ma dowolną ilośc darmówek, genialne.

Kurcze :d to jak ja bym poprosił Plemię + koalicje to bym uzbierał 500+ darmówek xD.. i na 500 tygodni bym miał darmowe KP hehe
 

DeletedUser

Guest
To co wnosi ta aktualizacja pozwoli nam 'na bardziej zespołową grę i wspólne podbijania świata', więc nie wiem o co te zamieszanie. :D
 

DeletedUser157137

Guest
ale bedzie darmowek i deffowek :D hahah chyba bede musial ruszyc i pokazac jaki to jest wielki blad :)
 

DeletedUser164984

Guest
Coraz gorzej się dzieje.

Niedługo będzie można ustawić czas dotarcia ataku przy jego wysyłaniu ...
 

DeletedUser166248

Guest
No z tym zapraszaniem znajomych przesadzili...

... Ale za to podoba mi się pomysł z zadaniami;)
 

DeletedUser165803

Guest
Teraz szary gracz co gra bez darmówek będzie musiał się dopiero napocić żeby dogonić tych co na darmach cisną ;/ No cóż chyba te pomysły zostały wymyślone podczas trwania majówki i to pod wpływem napojów procentowych :)
 

DeletedUser174820

Guest
Odnośnie zapraszania znajomych, to miałoby ręce i nogi, gdyby brak aktywności na koncie skutkował usunięciem wioski, a nie zamianą w barbary. Jeśli to ma wyglądać standardowo to kpina jest, a nie ulepszenie gry.

Nie wiem na czym polega podniecanie się zadaniami, bo nie mogę sobie wyobrazić, by ktoś miał problem z ich realizacja do tej pory. Strzałki i kolejność ich wykonywania przydadzą się 8-latkom i młodszym dzieciuchom.

Jedyna fajna sprawa to info o wojskach na telefonach/tabletach (choć osobiście z tego nie korzystam) i załatanie bliżej nieokreślonych dziur.

Generalnie, aktualizacja na duuuuży minus.
 

DeletedUser

Guest
ehhh...Słaby pomysł niestety i aktualizacja kolejna na minus.Już było kombinowanie z wstępnym logowaniem,a teraz jeszcze taka dogodność dla niektórych będzie.Porażka.
 

DeletedUser

Guest
bardzo slaby pomysl... jak juz bylo pisane wyzej - na kolejnych swiatach poprostu ludzie poukladaja sobie okolice ze znajomymi , ktorzy beda dzialac jako glowyn dochod surowcow lub deffowka. Bez sensu te wszystkie aktualizacje...tesknie za plemionami co byly pare lat temu... ahh :/
naszczescie to juz moj ostatni swiat na ktorym gram , bo wszystkie nowe dodatki sa tak beznadziejne ze nie ma co marnowac wiecej czasu , skoro i tak Ci co maja wiecej kasy rodzicow pojada okolice na poczatku ;)
 

DeletedUser

Guest
bardzo slaby pomysl... jak juz bylo pisane wyzej - na kolejnych swiatach poprostu ludzie poukladaja sobie okolice ze znajomymi , ktorzy beda dzialac jako glowyn dochod surowcow lub deffowka.

Zgadzam się. Szkoda ze juz nie ma opcji wyboru kierunku swiata :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry