Wersja 8.10 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser144973

Guest
Dodana możliwość przełączania się między światami bezpośrednio z gry (bez konieczności odwiedzania strony startowej), za pomocą przycisku w dolnym pasku menu.

No, bardzo fajny, przemyślany pomysł. Brawa, i oklaski! ;)
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Zmiany jak najbardziej na plus, zbytnio rewolucyjne nie są, menu kontekstowe z pewnością będzie przydatne tylko wygląda ono trochę syfiasto po prostu. Poza tym cieszy że dbacie bardziej o bezpieczeństwo.
 

DeletedUser162819

Guest
Czekam teraz tylko na te światy o których na fb piszecie ;)
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
132
Zmiany fajne, zwłaszcza wyświetlanie ataków u góry. Dobre ułatwienie dla graczy bez KP otwierających każdą wioskę w nowej karcie :)
 

DeletedUser

Guest
Menu kontekstowe wioski

Mam nadzieję że to będzie można wyłączyć? Na mapie zawsze wyłączam i nie wyobrażam sobie żebym tutaj nie miał takiej możliwości :)
 

DeletedUser160438

Guest
Fajnie tylko ja cały czas czekam na mały znaczek na mapie o idącym na wioskę wsparciu, a nie tylko ataku. Przy kilku k atakach chcialbym wiedzieć gdzie wsparcie już idzie, a gdzie nie, a nie ciągle szukać i opisywać.
 

DeletedUser159480

Guest
Zmiany fajne, zwłaszcza wyświetlanie ataków u góry. Dobre ułatwienie dla graczy bez KP otwierających każdą wioskę w nowej karcie :)

Nie byłbym taki pewny tego wszystkiego. Nie ma nigdzie informacji, że licznik w zakładce będzie pokazywał liczbę ataków na wioskę, a nie na całe konto. I tutaj właśnie pytanie do Kmica.

Licznik będzie pokazywał sumę ataków, czy ataki na daną wioskę, którą mamy akurat załączoną? :)

Zmiany na plus, ale znowu szału nie ma. Ciekawe też, dlaczego aktualizacja nie jest już wersją 9.0, a tylko 8.10, czyżby coś nagle wypadło? :) Wcześniej nigdy czegoś takiego nie było.

Fajnie tylko ja cały czas czekam na mały znaczek na mapie o idącym na wioskę wsparciu, a nie tylko ataku. Przy kilku k atakach chcialbym wiedzieć gdzie wsparcie już idzie, a gdzie nie, a nie ciągle szukać i opisywać.

Zdecydowanie popieram. Propozycja już była nawet w odpowiednim tutaj dziale i ludzie ją poparli, ale obyło się bez głosu Supportu i wszystko padło.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser157129

Guest
No z tymi atakami na górze to spore ułatwienie... ogólnie zmiany na +
 

DeletedUser165803

Guest
Ciekawe zmiany na plus ale oczekiwanie na nowe światy nie zostało zaspokojone ;>
 

DeletedUser166080

Guest
To co wyzej. Zmiany przydatne, ale dawno juz nie bylo dobrego porzadnego swiata bez limitu farmienia i tych wszystkich innych rzeczy, ktore psuja tylko zabawe wytrawnemu farmerowi. O to by sie administracja postarala. :]
 

Joe01

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.611
good job! jednak świata bez fake limitu się już chyba nie doczekamy :/
 

DeletedUser163071

Guest
Zmiany na plus, ale znowu szału nie ma. Ciekawe też, dlaczego aktualizacja nie jest już wersją 9.0, a tylko 8.10, czyżby coś nagle wypadło? :) Wcześniej nigdy czegoś takiego nie było.

przy poprzedniej aktualizacji bryfft mówił że szybko się nie doczekamy aktualizacji 9.0 :) a że małe poprawki są tylko wprowadzana wiec nie będzie to rewolucyjna aktualizacja 9.0 bo myślę że taka właśnie będzie
 

DeletedUser

Guest
info o atakach w otwartej zakładce !!!!

najs, niczym fejsbók :D
 

DeletedUser171620

Guest
Mi się udoskonalenia podobają. :]
Choć jakiejś rewelacji nie ma, jednak cieszę się z poprawek i nowości w grze. :)

A my czekamy na informacje dotyczących ustawień przyszłych światów ! :D
 

DeletedUser163071

Guest
Nie byłbym taki pewny tego wszystkiego. Nie ma nigdzie informacji, że licznik w zakładce będzie pokazywał liczbę ataków na wioskę, a nie na całe konto. I tutaj właśnie pytanie do Kmica.

Kmic napisał:
Dokładność pokazywanych liczb jest tutaj ograniczona co do przestrzeni, dlatego większe liczby będą zaokrąglane i wyświetlane jako 1k, 2k itd.

mi się wydaje że na całe konto będzie pokazywało liczbę ataków bo wątpię żeby ktoś miał 1k ataków na jedną wioskę :)
 

DeletedUser

Guest
Nie byłbym taki pewny tego wszystkiego. Nie ma nigdzie informacji, że licznik w zakładce będzie pokazywał liczbę ataków na wioskę, a nie na całe konto. I tutaj właśnie pytanie do Kmica.

Licznik będzie pokazywał sumę ataków, czy ataki na daną wioskę, którą mamy akurat załączoną?

Jedyna rzecz całkowicie mi obojętna :p Nie przeszkadza wcale, a jeśli chodzi o jej przydatność to też zbyt wiele nie daje.
Odpowiedź na cytowane pytanie: Licznik pokazuje info o atakach na cale konto, jak widać na zrzucie poniżej, na wioskę idą mi 3 ataki, a suma ataków na konto wynosi 19, taka tez liczba jest na karcie ;)


Odnośnie menu kontekstowego za linkiem do wioski to osobiście nie używam tego na mapie i tutaj nie używam tego również. Na mapie jest to trochę ucążliwe i dobrze, że można to wyłączyć. Tutaj nie psuje to funkcjonalności, po prostu dochodzi ikonka za nazwą wioski. Nie zmienia to jednak faktu, że przydałaby się funkcja wyłączająca to ;)

Jeśli chodzi o przełącznik światów na pasku na dole to dla mnie zbędny, ale i nie przeszkadza :p Bardziej przydatny byłby tam link do Zastępstw ;) Klikanie w ustawienia i przechodzenie dalej lub wyszukanie tego w rozwijanym menu jest dla mnie męczące :p A paska skrótów w KP nie używam od dawien dawna.
 

DeletedUser91832

Guest
@mijagi111 Zamiast pisać 3 posty jeden po drugim używaj opcji edytuj.

Co do zmian to są bardziej kosmetyczne choć menu kontekstowe przy linku bardzo przydatne. Osobiście czekam na ostateczną wersję plemion na androida.
 

DeletedUser163071

Guest
Jedyna rzecz całkowicie mi obojętna :p Nie przeszkadza wcale, a jeśli chodzi o jej przydatność to też zbyt wiele nie daje.
Odpowiedź na cytowane pytanie: Licznik pokazuje info o atakach na cale konto, jak widać na zrzucie poniżej, na wioskę idą mi 3 ataki, a suma ataków na konto wynosi 19, taka tez liczba jest na karcie ;)

ta masz konto premium nie wiadomo jak jest gdy ktoś nie ma KP xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry