Wersja 8.10 - komentarze

Status
Zamknięty.

DeletedUser161082

Guest
No niby coś tam dodane ale nie widać dużej różnicy lecz i tak dla niektórych to ułatwi grę :D
 

DeletedUser42746

Guest
ja się zastanawiam czym kierowała się administracja robiąc mapę która teraz wygląda dość dziwnie.
jest 8x8 i wioska gracza jest przesunięta w bok. Nie lepiej było zrobić 9x9 albo 7x7?
 

DeletedUser91832

Guest
Czy nie dało się dać mapki 9x9 lub po prostu zostawić 7x7? Zawsze wioska była na środku, a teraz jest tak po prostu "dziwnie"
 

DeletedUser166929

Guest
Ustawienia ładne:)
Małymi kroczkami do przodu:p

Gdy przeczytałem:
Większość przeglądarek (polecamy: Firefox, Chrome, Opera)
To pomyślałem, że polecana jest proxy ^^
 

DeletedUser161082

Guest
Czy nie dało się dać mapki 9x9 lub po prostu zostawić 7x7? Zawsze wioska była na środku, a teraz jest tak po prostu "dziwnie"

Zgadzam się bo to teraz jakoś tak nie trzyma się kupy.

Miejmy nadzieję że następna będzie już lepsza :D
 

DeletedUser161505

Guest
chyba najlepszym ulepszeniem jest możliwość przelogowania się na inny świat. Reszta mniej przydatna ale dość fajnie to wygląda zawsze coś tam na plus jak to ktoś wcześniej napisał
 

DeletedUser160438

Guest
ja się zastanawiam czym kierowała się administracja robiąc mapę która teraz wygląda dość dziwnie.
jest 8x8 i wioska gracza jest przesunięta w bok. Nie lepiej było zrobić 9x9 albo 7x7?

Od dwóch lat gram z przesuniętą wioską w prawo , grałem z położoną centralnie i nie wiem w czym to przeszkadza?

Ilość postów świadczy o tym, że kolejne aktualizacje przechodzą bez echa. Myślę, że gracze przyzwyczaili się do ustawień światów powiedzmy wersji 6.0 ( w tych okolicach ). I każda kolejna jest próbą przekombinowania gry.

Z dodatków to faktycznie szybkie przełączenie między światami i możliwość wejścia do wioski z poziomu nazwy czy wykonania operacji na nią to fajne dodatki.
 

DeletedUser165803

Guest
No to aktualizacja weszła w życie a specjal ruszył i spora cześć graczy czeka na informację o nowym świecie :)
 

DeletedUser77067

Guest
Jak każda zmiana dwóch, trzech rzeczy to będzie dla nich aktualizacja to naprawdę niedługo będzie wersja 100. To moim zdaniem powinna być poprawka do wcześniejszej wersji.
 

DeletedUser172760

Guest
Przełączanie między światami pomocne, reszta tak sobie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry