Wersja 6.5 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser72963

Guest
Skrypty do budowy wojska padły na ff

nie tylko na ff, ja uzywam chrome'a i tez mi skrypty nie działają :<

wszystkie te ulepszenia sa nic nie warte w tym momencie, bez skryptów do rekrutacji to ja tu długo nie pociągnę :p:/
 

DeletedUser

Guest
Mi także nie uśmiecha się spędzac 2 godziny dziennie by przeklikac wszystkie wioski przy budowie wojska ;/

Skrypt działa jedynie pod operą.
 

DeletedUser

Guest
Skrypt z masową rekrutacją do paska skrótów działa normalnie...
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Skopiuję swoją wypowiedź z innego wątku:

Moi Państwo, nie sprawdzamy wszystkich skryptów czy będą działać pod nową wersją, bo nie są to nasze twory, tylko dzieła społeczności. W takiej sytuacji, społeczność powinna także zająć się wyedytowaniem tychże by działały w nowych warunkach.
 

DeletedUser65163

Guest
Mi skrypt do masowej na greasemonkey działa normalnie

ale znalazłem mały "bag" - chodzi o nową funkcję:
* Przegląd wioski: Rozbudowa bezpośrednio z przeglądu, bez konieczności wchodzenia do ratusza

działa to dobrze na podglądzie graficznym ale już jest lipa na podglądzie "klasycznym"

rzeczywiście - doszła nowa kolumna po lewej stronie ze znaczkiem "młotka" która służy właśnie do rozbudowy danej budowli ale """""nie ma możliwości rozpoczęcia budowy nieistniejącego budynku""""" :(:(:(:(:( - przez to w sumie nie da się korzystać z tej funkcji na klasyku - a graficzny jest trochę nieczytelny :(:(:(:(:(
 

DeletedUser

Guest
Przetrawiłem to conieco i warto pomyśleć nad wprowadzeniem podobnej zmiany w kuźni, aby była możliwość podnoszenia technologii z przeglądu.
 
Wynik reakcji
551
Przyznam że świetne jest to że teraz jak coś rekrutujesz i dajesz np daną liczbę woja np topora to ci się automatycznie redukuje ilość innych wojsk przed zatwierdzeniem tworzenia tych toporów. to za jednym zamachem można wklepać całą produkcję w koszarach. Dobre ulepszenie:p
 

DeletedUser

Guest
To budowanie budynków jest rewelacyjne. W szybki sposób wygodnie można murek odbudować, do tego jeszcze masowe budowanie....

Tylko jeszcze trzeba poprawić w przeglądzie klasycznym jeden błąd. W graficznym jest napis "Buduj" czy coś takiego, a w klasycznym jeśli jakiegoś budynku nie mieliśmy wybudowanego to nie można go wybudować od podstaw bez wchodzenia do ratusza.

Ale tak po za tym to wszystko chyba jest OK :)
 

Hoka Hey

Łucznik
Wynik reakcji
9
Przyznam że świetne jest to że teraz jak coś rekrutujesz i dajesz np daną liczbę woja np topora to ci się automatycznie redukuje ilość innych wojsk przed zatwierdzeniem tworzenia tych toporów. to za jednym zamachem można wklepać całą produkcję w koszarach. Dobre ulepszenie:p

Bez przesady w końcu będzie wszystko w przeglądzie.Nieczytelne to będzie.Technologi nie podnosi się tak często jak buduje budynki więc nie jest to potrzebne
 

DeletedUser

Guest
A ja wręcz przeciwnie. Dzisiaj już po raz trzeci zdarza się sytuacja podwójnej rezerwacji o_O

Zróbcie coś z tym :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry