Wersja 6.5 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
..

No z tym enterem to jednak lekka przesada. :(
Będzie utrudniać grę i przede wszystkim jak chcecie Go zastąpić ?
Tzn. zamiast naciskać enter i schodzić linijkę niżej co będzie trzeba naciskać ?
 

DeletedUser140323

Guest
Zobaczymy jak będzie wyglądac to w praktyce.


Mnie ciekawi to:
Forum plemienne: Przy kliknięciu na linki BB-Code otwierać się będzie nowa karta/okno
Jeśli będzie wyskakiwałą nowa karta, to będzie to jedynie utrudnienie. Reszta świetna, oprócz tego kontrocośtam:)D) entera. Zobaczymy...
 

DeletedUser99687

Guest
No drobne poprawki w interfejsie będą na pewno przydatne, ale szkoda ze od dłuższego już czasu żadnych zmian w mechanice/gameplayu nie widać :/
 

DeletedUser112619

Guest
no z enterem to lipa i nad wyrost. Zamiast poprawić to wprowadzi zamieszanie. Zmiana niepotrzebna.

* Plemię: Okienko potwierdzenia usunięte, gdy opuszczasz plemię jako szefostwo plemienia

A co po ta zmiana ? Bez sensu.

* Kolejka budowy: Kolejka będzie teraz przeliczana ponownie po ataku na wioskę

nie rozumiem tego :confused:
 

DeletedUser75786

Guest
jeszcze wersja nie wprowadzona a już ględzą, jak zwykle zresztą :rolleyes:

gdzie pisze, że chodzi o wiadomości?

na Tribal Wars ten fragment brzmi dokładnie : "Pressing enter now submits input fields when editing village names." - czyli wciśniecie ENTER zatwierdza zmianę nazwy wioski
tak samo jest na niemieckich plemionach, gdzie wersja 6.5 została już zresztą wprowadzona i jakoś nie widzę, żeby enter wysyłał wiadomość
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Z tym Enterem faktycznie wyraziłem się niejasno ;). Naturalnie w wiadomościach Enter działać będzię tak, ja działał. Chodzi tylko o te "małe" pola tekstowe (np. do wpisania liczby surowców).

Kak jesteście nie cierpliwi to wejdźcie tu : tribalwars.co.uk
Dlaczego tam? Ta wersja będzie zaktualizowana dzień po nas.
 
Wynik reakcji
551
Widzę nasz team się napracował. Szacun. Oby Mam nadzieję że ten Bug z Obozami i jego zniknięciami też został skorygowany :p
A tak to poprawki mi się podobają :p
 

DeletedUser116402

Guest
Do tej pory nie poprawiono ,,błędu" który powstawał po usuwaniu raportów. Np w Handel klikam na piątą stronę, usuwam raporty z całej strony a i tak mnie przeniesie automatycznie do pierwszej strony zamiast do czwartej...:mad:
 
Wynik reakcji
551
Jak dla mnie też powinno się w Odznakach za punkty wskoczyć ze 100k do 1mln a później 5 i 10mln bo z 100k do 10mln to jest spora różnica:p
 

DeletedUser127051

Guest
Mi przestał działać filtr raportów;/
Do tej pory nie pokazywało mi raportów z akceptacji ofert na rynku przez innych graczy, a teraz pomimo tego że mam dobrze ustawione pokazuje;/


* Kolejka budowy: Kolejka będzie teraz przeliczana ponownie po ataku na wioskę

nie rozumiem tego :confused:

Akurat to jest słuszne, ponieważ do tej pory był mały bug z czasem budowy murku, jeśli po ataku murek został zbity
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser145948

Guest
jakoś nie widzę tej nowej wersji :( jaką trzeba mieć przeglądarkę ?
 

DeletedUser

Guest
Okturej godzinie zmieniają tą wersje ?

Było napisane na stronie głównej, że od 10 do 16.

Teraz widnieje tam:

13.09.10 17:36

Gra została zaktualizowana do wersji 6.5.
» więcej

Więc raczej niemożliwe, że nie masz aktualizacji:)

Ja jestem zadowolona:) Rozbudowywanie wiosek prosto z przeglądu - nieziemskie ułatwienie;)
 

DeletedUser75786

Guest
aniu, masz KP? wiekszosc najłbardziej zauważalnych nowych opcji jest dostepna tylko dla KP
 

DeletedUser

Guest
Ja specjalnie na jednym z Kont kupiłem KP. I powiem że poprawki są małe ale zadowalające. Oby tak dalej ;)
 

DeletedUser

Guest
Poważnie? nie no . I weź tu graj.
Ciekawe kiedy zrobią :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry