Wersja 6.0

Status
Zamknięty.

DeletedUser137520

Guest
ehhh ;/ A ja bym się nie obraził gdyby te zmiany wprowadzili na s37. Zanim zaczniecie krytykować spróbujcie pograć na s42 według mnie te zmiany mogą być ciekawe!
 

DeletedUser

Guest
ehhh ;/ A ja bym się nie obraził gdyby te zmiany wprowadzili na s37. Zanim zaczniecie krytykować spróbujcie pograć na s42 według mnie te zmiany mogą być ciekawe!

To też nie zostaną wprowadzone tylko obozy. Jeszcze nie miałeś okazji ich przetrenować.
 

DeletedUser75292

Guest
A jak ja czytałem to pisało że będzie Aktualizacja starych światów :p Planer podbojów się przyda. Nareszcie nie będzie takiego problemu z rezerwacjami :rolleyes:

Ja na starych światach przyzwyczaiłem się do tradycyjnego zapisywania rezerwacji. A teraz mogło by to wprowadzić lekkie zamieszanie, dlatego wstrzymał bym się z tym.
Przede wszystkim warto by było zapytać graczy o zdanie (ankieta itp.).
 

DeletedUser100568

Guest
Ale w klasycznym systemie rezerwacji mógł ktoś z plemienia Ci zakosić wioskę, a tu tak się nie stanie, bo wyświetli się mu komunikat, że ta wioska jest zarezerwowana.
 

DeletedUser112872

Guest
ja natrafiłem na błąd na ś42 :/ wchodzę w plemię (w którym jestem) i wyskakuje taki błąd pomaga nacisnięcie >2< w historii działań ... :\ screen malutki :D [spolier]
blad
[/spoiler]
 

DeletedUser

Guest
Ale w klasycznym systemie rezerwacji mógł ktoś z plemienia Ci zakosić wioskę, a tu tak się nie stanie, bo wyświetli się mu komunikat, że ta wioska jest zarezerwowana.
komunikat komunikatem, ale wiochę i tak można zapożyczyć... no bo skoro można przejąc wiochę współplemieńca to czemu nie możnaby przejąć rezerwacji...

zaciekawiło mnie, czy można zarezerwować własną wiochę... zrobiłem malusieńki teścik: pojawia się tekst:
"Du kannst [nazwa wioski] nicht reservieren! Es gehört dir selbst!" Co ze swoją znajomością niemieckiego rozumiem jako: "Nie możesz zarezerwować wioski! Należy do ciebie samego!" - no to już wiem :)

PS kiedy nastaną czasy, że nie spotka się niemieckiego słowa w plemionach?? ;)
 

DeletedUser137795

Guest
Moim zdaniem ,obozy są zupełnie niepotrzebne. Gra podoba nam się taką jaka jest , nie potrzeba zmian. W zasadzie to właśnie udziwnione zmiany mogą wywołać bunt u graczy i niechęć do gry.
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem ,obozy są zupełnie niepotrzebne. Gra podoba nam się taką jaka jest , nie potrzeba zmian. W zasadzie to właśnie udziwnione zmiany mogą wywołać bunt u graczy i niechęć do gry.

Czy można przeklinać na forum, bo gość wyraźnie się prosi, żebym go zwyzywał :p

Kiedy ty się obudziłeś?? Czy my na prawdę musimy słuchać twojego zdania na temat obozów?? I to teraz i tu?? Najgorsze jest to, że co się nie zrobi to i tak pojawi się 1003. osobnik, który dwudziesty raz powie, że mu się nie podoba... Już od dawna wiemy, że są tacy którym się to nie podoba i tacy, którzy zgodzą się na każda nowinkę, co nie zmienia faktu, że my to już wszystko słyszeliśmy!!
 

DeletedUser132959

Guest
A te kolory ciulowo pozmieniali normalnej wioski nie można rozróżnic od PONA
 

DeletedUser

Guest
Fakt, ale za to ładnie kontrastuje z wioskami plemion, z którymi toczy się wojnę.
 

DeletedUser132959

Guest
To już lepiej mogli by czarny wprowadzić bo dobrze się wyróżnia
 

DeletedUser

Guest
Zapomniałem o tym śpiącym.Ale już mniejsza z tym choćby jaskrawo różowy,pomarańczowy albo jak już to ciemno fioletowy

Bo Pona od normalnej prawie nie idzie rozróżnić.



A ciemny brązowy?

A i pytanko kiedy ta aktualizacja starych światów będzie ,bo już nie mogę się doczekać tego nowego systemu rezerwacji :rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser132959

Guest
Zapomniałem o tym śpiącym.Ale już mniejsza z tym choćby jaskrawo różowy,pomarańczowy albo jak już to ciemno fioletowy

Bo Pona od normalnej prawie nie idzie rozróżnić.
 

DeletedUser

Guest
Ktoś ma pojęcie kiedy stare światy zostaną zaktualizowane do wersji 6.0? (oczywiście bez obozów wojskowych)
 

DeletedUser

Guest
Zapewne gdy naprawią ten system odznaczeń... Chociaż wolałbym już teraz mieć na innych światach wersję 6.0... :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
No i pierwszy może mało ważny ale upierdliwy błąd przynajmniej jak dla mnie :p 6.0 strasznie rozciąga tekst na profilu że, wygląda on nie estetycznie. Nie zważa on na entery itp.. bo i tak wszystko maksuje do jednej lini w większości wypadków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry