Wersja 6.0

Status
Zamknięty.

DeletedUser105613

Guest
o "die stemme" nic nie powiem bo musiałbym bluźnić ;/
nie trawie niemieckich plemion od czasu kiedy moje plemie dostało dożywotniego bana globalnego za że nie byliśmy jak to sami napisali "mistrzami języka niemieckiego"
 

DeletedUser26967

Guest
W artykule są podane tylko 2 z 4 poziomów odznaczeń, na razie tyle, bo nikt na Die Stämme więcej nie zdobył :D
Trochę przekichane nie wiedzieć, "o co się walczy"... Z drugiej strony bycie pierwszym, który się dowie to coś... Natomiast z trzeciej strony - co z tego pozostanie i co z tego, że będę 1szy...? :p
Poza tym brakuje mi jakichś konkretnych odznaczeń dla plemion... :cool:
 

DeletedUser

Guest
światy 42/43

Odznaczenia odznaczeniami ale jest piątek wieczór a my nadal nie wiemy, czy będzie wybór kierunków
 

DeletedUser105613

Guest
wg mnie mogłyby być wprowadzone w rozgrywke statystyki wojenne. w tej chwili można to sprawdzać na oddzielnych stronach. miło by było zaglądać nie skacząc po zakładkach. i na tej podstawie jakieś odznaczenia dla plemion można by było wprowadzić

co do kierunku. osobiście mi nie zrobi różnicy będe sie bawił i jeśli takie nawet będą to klikne "losowo" :)
 

DeletedUser26967

Guest
Może w późniejszym czasie i takie odznaczenia zostaną dodane, chyba najlepsze byłby te z serii: "... dnia". Za liczbę członków plemienia to już parodia :D
No baaa...
Odznaczenie: mistrzowie mas - liczba członków plemienia przekraczająca 5000 ;)
Poziom 2: chomiki syryjskie - liczba członków plemienia przekraczająca 10000 :D
Trzeba by pogłowić nad jakimiś wyszukanymi odznaczeniami... Anuż kiedyś dodadzą czyjeś pomysły...

Odznaczenia odznaczeniami ale jest piątek wieczór a my nadal nie wiemy, czy będzie wybór kierunków
Też mam właśnie z tym problem - nie wiem, czy załatwiać znajomych już teraz, czy nie ma to większego sensu... Wiadomo, że wybierając kierunek nie trafimy całą bandą koło siebie, ale i tak będzie lepiej niżli mielibyśmy liczyć tylko na "silnik rozrzucający wioski" potocznie zwany Pechmachine... :/ Ale spokojnie, do otwarcia świata 5 dni... Jak się w poniedziałek pojawi info to będzie dobrze :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jeśli się szybko zalogujecie to powinno was wywalić niedaleko siebie;) Zresztą całe plemię na jednym kontynencie to chyba optymalne rozłożenie, oczywiście tak, żeby gracze nie byli zbyt ściśnięci.

No i też nie wiem ilu graczy szykujesz;)

PS. odznaki to się im udały;D

Ciekawe czy będą brane pod uwagę odznaki za światy na których już nie grasz;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
[Ciekawe czy będą brane pod uwagę odznaki za światy na których już nie grasz;P[/QUOTE]

Oczywiście. Jak również specjalne odznaczenia z Ogame, The West i Sim3
 

DeletedUser

Guest
[Ciekawe czy będą brane pod uwagę odznaki za światy na których już nie grasz;P

Oczywiście. Jak również specjalne odznaczenia z Ogame, The West i Sim3

Ty sobie żartujesz, a ja pytam poważnie;)

- Odznaczenia
Każdy gracz ma możliwość zdobycia odznaczeń, np. za pokonanie największej ilości wojsk ("Agresor dnia") lub wejście do rankingu top100. Odznaczenia są widoczne w profilu. Tam można także sprawdzić odznaczenia z innych światów, ale można to wyłączyć w ustawieniach, jeżeli nie chcesz zdradzać swoich umiejętności.

A w końcu informację o graczu, nawet jeśli już nie gra na jakimś świecie są przechowywane;)
 

DeletedUser

Guest
mnie bardziej interesuje kiedy się zacznie ta modernizacja
niż to co w niej jest zawarte
bo zwyczajem naszych władców jest najpierw
zacząć jak sie przywiesi poinformować o awarii na 2 dni :p


i tak nie zmieniania poziomu zabezpieczenia konta przed włamaniem chodź może się miło zdziwię


to co mnie interesowało najbardziej sprowadzili do absurdu w tej modernizacji jak pojawił sie sam projekt bez owego dopisku to sie cieszyłem - Plemiona dla komórek (tylko dla Konta Premium)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie zawsze,jak się zaloguje szybko z grupką osób,to trafimy koło siebie. Już tak róbiłem i rozsadziło mnie o 2 kontynenty z nim. Jak na początek gry,to jest dużo;) Ale najczęściej trafia się mniejwięcej w okolicy kolegi;]
 

DeletedUser26967

Guest
Jeśli się szybko zalogujecie to powinno was wywalić niedaleko siebie;) Zresztą całe plemię na jednym kontynencie to chyba optymalne rozłożenie, oczywiście tak, żeby gracze nie byli zbyt ściśnięci.

No i też nie wiem ilu graczy szykujesz;)
Podejrzewam, że właśnie ciężko będzie z tym logowaniem koło siebie. Osób może być na dobrą sprawę około 15-20 - ciężko będzie wszystkich zgrać na otwarcie świata, bo szkoła mimo wszystko przez wielu stawiana jest ponad jakąś tam grę i nie powagarują tylko po to, żeby wbić na świat zaraz po jego otwarciu ;)
Ale jeśli mowa o bardzo bliskim zgraniu, to na dobrą sprawę starczy mi 2 konkretnych ziomków koło mnie i będzie z górki. Reszta ma być po prostu stosunkowo blisko.

PS. Całe plemię na jednym kontynencie - owszem. Nie mniej jednak przy wsparciu odpowiednich osób można zdecydować się na poprowadzenie dwóch plemion w określony sposób, którego teraz nie będę zdradzał... :p To jest wyższa szkoła jazdy na kilka kontynentów.
 

DeletedUser132571

Guest
Plemie

Kto z Was wbija na s42?

Co do obozów to ja uważam, iż może byc to bardzo ciekawe rozwiazanie, jednak nie jest napisane ile trezba bedzie złotych monet wpompowac by taki obóz zrobić.
Rozwiązanie to sprawdzi się w dalszym etapie gry gdy trzeba bedzie się wbić w centrum wrogiego plemienia i zabunkrować wioski.
 

DeletedUser26967

Guest
Kto z Was wbija na s42?

Co do obozów to ja uważam, iż może byc to bardzo ciekawe rozwiazanie, jednak nie jest napisane ile trezba bedzie złotych monet wpompowac by taki obóz zrobić.
Rozwiązanie to sprawdzi się w dalszym etapie gry gdy trzeba bedzie się wbić w centrum wrogiego plemienia i zabunkrować wioski.
Gwarantuję Ci, że liczba złotych monet nie będzie zbyt wygórowana. Sama liczba punktów wymagana do bunkru wydaje się śmieszna, okres do postawienia bunkra przez to także, więc liczba monet w ilości nawet tych 100 nie będzie duża. A podejrzewam, że i tak będzie mniejsza...
 

DeletedUser134091

Guest
WITAM

STYL tego świata jaki będzie ?

Łucznicy, monety, Łucznicy na koni itp ? Taki jak styl gry na s39?
 

DeletedUser31023

Guest
Gwarantuję Ci, że liczba złotych monet nie będzie zbyt wygórowana. Sama liczba punktów wymagana do bunkru wydaje się śmieszna, okres do postawienia bunkra przez to także, więc liczba monet w ilości nawet tych 100 nie będzie duża. A podejrzewam, że i tak będzie mniejsza...

Chyba administracja nie ma wpływu na ustawienia tych dwóch nowych światów, to pewnie będzie tak jak na niemieckich Plemionach.
- 100 monet,
- 1 000 000 punktów na każdy obóz,
- 20 grup wojsk w jednym obozie,
- maksymalnie 15 obozów na całe plemię.
 

DeletedUser

Guest
Marnotractwo monet. Jedynie to się przyda kiedy jakiś gracz kończy grę, będzie co zrobić z jego monetkami;)
 

DeletedUser132571

Guest
Awar

Wszystko wyjdzie w praniu z tymi obozami, ale może być tak że każdy kolejny obóz to wiecej monet.
Ale na pleme które liczyło bedzie około 50 członków to wydaje się że to nie bedzie duzy problem.

Wracam do gry po półrocznej przerwie i juz nie mogę się doczekać gry. Lubię zarywać noce i fajnie by było jakby w nocy było z kim pogadać np na forum. Jesli ktoś również zamierza grać od czasu do czasu do póżnych godzinych wieczornych a tak naprawde do wczesnych godzinych porannych to piszcie na priv, możemy stworzyć fajna ekipe na s42:)
 

DeletedUser26967

Guest
WITAM

STYL tego świata jaki będzie ?

Łucznicy, monety, Łucznicy na koni itp ? Taki jak styl gry na s39?
Ś42: z tego co wiem, to nie ma jeszcze świata, na którym są monety i nie ma łuczników albo na odwrót... Zatem skoro monety na ś42 muszą być to logiczne, że łucznicy też będą...
Ś43: styl 5.0, wyraźnie napisane... poczytaj sobie trochę o tym stylu, a nie zadawaj głupich pytań...
 
Status
Zamknięty.
Do góry