Wersja 6.0

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Może jednak da się zmienić specyfikacje tak żeby jeden chociaż był bez kościoła?


po co zmieniac i wydawac jakies korekty administracja uparcie pozostanie przy swoim wydajac przy tym dwa takie same swiaty ! co jest rzecza absurdalna i niezrozumiala
 

DeletedUser

Guest
tez jestem za tym aby admini zmienili cos w tych tandetowych swiatach , bo jaki jest sens wydawania dwoch takich samych swiatow ? Moze bryff mi odpowie
 

DeletedUser

Guest
Większość z was nawet nie osiąga 100 wiosek i nie wiecie co to znaczy stagnacja w tej grze. Siedzę tu już 3 lata na jednym świecie i mamy pełno takich przykładów u nas na s3. Pomysł obozów jest dobry jeżeli się go wprowadzi z głową!

Dlatego teraz moje pytania do adminów:

1. Ile obozów może zrobić plemię?

2. Ile monet potrzeba na pierwszy obóz? jeśli adekwatnie do pkt plemienia to jaki jest przelicznik?

3. Ile wojsk może się zmieścić w jednym obozie?

4. Po jakim czasie obóz zostaje rozebrany?

5. Czy jeśli wrogie plemię przejmie obóz to go mogą zatrzymać i nie płacić za niego monetami?


Reszta pomysłów jest jak najbardziej na + :) tylko mam pytanie. Rude wioski będą należały do przeciwników czy wiosek nieoznaczonych dyplomacją?

Ja bym jeszcze do tych pytań dołożył jedno - gdzie będzie się znajdować taki obóz? W wybranej przez plemię wiosce/okolicy?

Co do zmian... Ci którym się nie podoba niech nie grają, ja zagram na pewno ale (niestety) tylko z ciekawości. Zresztą robię tak na każdym nowym świecie ;).

Obozy - się zobaczy się oceni. Na pewno zmieni to trochę pojęcie plemienia w późniejszej fazie gry. Może dzięki temu większą rolę będzie odgrywać zgranie członków? Reszta zmian jak dla mnie na spory + choć ocenię je "w praniu". Niepokoją mnie trochę te odznaczenia. Oby się nie okazało, że za tydzień/miesiąc/rok ludzie będą robić wszystko by je zdobyć, niekoniecznie skupiając się na sprawach ważnych... Np. dostałem wyróżnienie za zniszczenie bunkra mającego 100k deffa, więcej już takich atakować nie będę bo już nic za to nie dostanę... :)

P.S. Witaj Marseusz :). Kopę lat :).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja jednak poczekam na odpowiedz kogokolwiek z administracji aby mi wytlumaczyla czym sie kierowali wydajac 2 takie same swiaty.
 

DeletedUser

Guest
tym ze duzo osob sie na nie rzuci i by bylo przeciazenie serwera.
troche szkoda ze predkosc 1 ale reszta moze byc.
 

DeletedUser

Guest
Ja jednak poczekam na odpowiedz kogokolwiek z administracji aby mi wytlumaczyla czym sie kierowali wydajac 2 takie same swiaty.

Zamknij się w końcu! Wydali, żeby nie było limitu graczy od razu na jednym świecie tak jak było z kościołem!
 

DeletedUser

Guest
O ile dobrze pamietam wtedy byla sytuacja

Kościół: świat 26 - nie, świat 27 - tak.

,a tu na obu bedzie kosciol, wiec czy aby napeewno bedzie przeciazenie z racji jednego bunkra ?
 

DeletedUser

Guest
A ja mam pytanie do was
O co chodzi z tymi obozami?
Czyli co, wysyłam do obozu wojska, powiedzmy idą 50 godzin, i poźniej z obozu będę mógł wysyłać pomoc graczom która również będzie szła tyle ile jest drogi do danego gracza?
Jeśli tak, to jaki jest sens w tych obozach skoro przecież mogę od razu wysłać atak/obrone zamiast się bawić że najpierw do obozu, później z obozu na wioskę itp.
 

DeletedUser26967

Guest
No to zróbcie ankietę w dziale Propozycje :]
Ankieta to za mało tak mi się wydaje... Trzeba to podeprzeć "paroma" sensownymi wypowiedziami, argumentami, itp. Dlatego zaraz po założeniu ankiety zarezerwować drugiego posta i tam zbierać najlepsze opinie, itp. I liczyć na to, że administracja weźmie to pod uwagę.
 

DeletedUser

Guest
zresztą co postanowią będzie jak się zdecyduja dajcie znać na gg 963499 pisać że z plemion pzdr lego;)
 

DeletedUser

Guest
hmm

i moze być tak, że masówki będą robić swoje obozy i próbować namieszać
 
Status
Zamknięty.
Do góry