Warsztat DarthMo

  • Rozpoczynający wątek DarthMo
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser159420

Guest
Rozmiary nie są złe ale możesz eksperymentować. Co do nowej pracy to jest na niej wszystko ale nie ma nic. Niby jest dużo rzeczy ale nie ma czegosć konkretnego co przykuowało by zwrok. Render moim zdaniem zbyt przezroczysty. Napis wmiare.
 

DeletedUser

Guest
ta ostatnia praca technicznie świetna, patrząc okiem jakby artystycznym... nie pasuje mi ta czerń.. ogólnie jest w tej pracy coś, co mi nie leży, coś co nie pasuje tylko nie wiem co ;)
 

DeletedUser

Guest
Zrobię inną pracę piłkarza i wkleję jutro chyba wkleję ale będzie zupełnie inny efekt
 

DeletedUser

Guest
scaled.php


Chyba lepsze :D
 

DeletedUser

Guest
scaled.php


To jedziem dalej :p trochę gorsza,bo stock jakiś sobie słaby wybrałem :(

no moim zdaniem pod kolor najlepiej, bo tak morski kolor troszku nie pasuje (ale to moje skromne zdanie) :p



fajna laska ;pp

Fajna fajna ale przerobiona ona inaczej trochę wygląda :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser159420

Guest
pierwsza praca ponizej twojego poziomu, druga super ładna piekna a trzecia w miare zależy jak kto gustuje ale przydałaby się głebia
 

DeletedUser

Guest
po co ta czerń?! o_O jakbym dostał 100 prac niepodpisanych wiedziałbym która to twoja xD a zrób coś bez czarnego ;) ciekawi mnie ;)) zrób pracę która bedzie sie różniła od innych :))
 

DeletedUser

Guest
Początkowo miała być to sygnatura ale zrezygnowałem wczoraj lecz chyba dzisiaj coś pokombinuję :D
Czerń to taka podstawa w pracach,bo z czerni biorą się najlepsze prace ale okej coś zrobię jak chcesz ^^
 

DeletedUser

Guest
scaled.php


Może się podobać może nie ale jest okej,ktoś tam mi pisał żeby zrobić sygnę z piłkarzem MC :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser156739

Guest
Szukam kogoś kto zrobi mi header na forum oraz logo sieci.

Płacę nieźle.
 

DeletedUser

Guest
Tak tak coraz lepiej, jednak każdy grafik wie że w pomyśle jest cały trud.
 
Do góry